Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anlıyorum sizi bazen insan okadar bunalıyorki ne yapacağını ne diyeceğini bilemiyor insan. Herşey de bir hayır vardır sakın isyan etmeyin. Zamanı gelmediyse Rabbim en doğrusunu bilir.
Elbette geçici bir moddasıniz, bu gibi durumlarda biraz salmanız kendinize vakit ayırmanız kafanızı dinlemenizi ve bu konulardan biraz olsun uzak durmanızı tavsiye ederim. 🥰
teşekkür ederim bilmiyorum tam salıyorum bişey oluyo yine başa sarıyorum hayırlısı olsun bakalım

Ben de iyiyim çok şükür tabi çoktan 7 aylık olcak 25 inde canım 🥰🙏 uğraş çaba nasıl aksam oluyo anlamıyorum bi yazayım dedim 🤗
Çok sevindim canım Rabbim ikisinide esirgesin sana bağışlasın 🤲🏻🥰

İyi yaptın canım Allah razı olsun .. bende uzun zamandır yoktum şimdilik buralardayım yine . ☺️

Aminn canım İnshaAllah güzel düşün güze olsun..

Ne yaptın bu ay özellikle birşeyler yaptın mıydi?
Hayır hiçbirşey yapmadım
Hatta aksine iyice saldım.
Düşünmedim bile
Normalde ilişkiden sonra ayaklarımı kaldırır yastık koyardım onu bile yapmadım yattım uyudum
Nasıl denk geldi hala şoktayım

Hayır hiçbirşey yapmadım
Hatta aksine iyice saldım.
Düşünmedim bile
Normalde ilişkiden sonra ayaklarımı kaldırır yastık koyardım onu bile yapmadım yattım uyudum
Nasıl denk geldi hala şoktayım
Çok şükür Rabbim istedi oldu.. İnshaAllah darısı başıma 🥰 🤲🏻

Benim de bı kaç ay öyle olmuştu. Doktor bazı aylar bu şekilde olabilir demişti.
Belki seninde öyle oldu bilemedim. Peki yumurtlama belirtisi varmı. Doktorum güvenlir canım. Sorun benim e2 degerim yükselmiyor.
Selamun Aleyküm canım ben de 2. Tüp bebek denemesi yapıyorum ama e 2 ilk denemede de sıkıntılıydı bu sefer de aynı yükselmiyor sen naptın neden böyle oluyormuş doktorun bişey söyledi mi?

Selamun Aleyküm canım ben de 2. Tüp bebek denemesi yapıyorum ama e 2 ilk denemede de sıkıntılıydı bu sefer de aynı yükselmiyor sen naptın neden böyle oluyormuş doktorun bişey söyledi mi?
Canım İnshaAllah güzle sonuç alırsın Rabbim sevindirsin seni kuzum 😍🤲🏻

Bıraktım tedaviyi ben. Senin tedavin hayırlı olsun canım 😍 bu kez her şey yolunda gidiyor, bunları duyarım senden😍🍀dileğim bu 😍

Bıraktım tedaviyi ben. Senin tedavin hayırlı olsun canım 😍 bu kez her şey yolunda gidiyor, bunları duyarım senden😍🍀dileğim bu 😍
Amin inşallah bu gün opu oldum 3 tane yumurta toplandı pko luyum ben bu sayı çok az ama gerekli olan 1 yumurta ve bir sperm inşallah herşey güzel olur 🙏🏻

X