Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiim canım çok şükür sen nasılsın? 😍😍 Ben de bir ara bizim Ocak topiğine yazmak istedim bir türlü vakit bulamadım. Ne yapıyorsun çocuklar nasıl ☺️😘
Olsun canım hayat telaşı evdeyiz okullar tatil olunca iki kudurukla ne yapalım hepsi iyi çok şükür sen neler yapıyorsun 🥰
2 tane 3. Gün transferi oldum canım pazartesi günü heyecanlı bekleyişe geçtim artık ❤️ inşallah güzel haberler alırım 🙏🏻
Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın hayırlı sağlıklı bir gebelik dilerim insallah minik mucizen seninledir 🙏😍

Merhabalar kızlar ben geri döndüm ☺️hatırlayan olurmu bilmem hala gebelik yok Eylül ayında film çektim çektiğim yer normal derken ben görür görmez bu t rahim dedim birkaç doktora attım t rahim dediler 3 gün önce Adana da Prof.Bülent Haydar Dedeoğlunda Histeroskopi oldum inşallah düşüklerim sebebi budur da çözüm olmuş olur.

Merhabalar kızlar ben geri döndüm ☺️hatırlayan olurmu bilmem hala gebelik yok Eylül ayında film çektim çektiğim yer normal derken ben görür görmez bu t rahim dedim birkaç doktora attım t rahim dediler 3 gün önce Adana da Prof.Bülent Haydar Dedeoğlunda Histeroskopi oldum inşallah düşüklerim sebebi budur da çözüm olmuş olur.
merhaba canım hoşgeldin yeni gördüm mesajını ben de çok aktif değilim ama bu aralar sık gelmeye çalışıcam bakalım..

hatırlamaz mıyım kız seni ne testlerle uğraştık zamanında heheheheh
İnşaAllah kuzum sorun çözülmüştür, yani anlamıyorum ben bu doktorları nasıl farkedemezler hayret yani

X