Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Canlar herkese merhabaa ❤ özledim hepinizi valla şöyle bi bakıncada duygulandım İnsann sıkntıları hiç bitmio ama yine şükür bebeğimi kıcağıma almama az bi zaman kaldı inşallah şimdide doğum şekliyle ilgili araştırma yapıyorm kafam cok karışık Rabbim inş en hayırlı olan kararı verdirr hepinizi öpüyorum

Yolunda sanrm canm kalp atışını duymadk henüz cumartesi gtcz onn için inş herşey yolnda gider sen nasılsn canm

Canlar herkese merhabaa ❤ özledim hepinizi valla şöyle bi bakıncada duygulandım İnsann sıkntıları hiç bitmio ama yine şükür bebeğimi kıcağıma almama az bi zaman kaldı inşallah şimdide doğum şekliyle ilgili araştırma yapıyorm kafam cok karışık Rabbim inş en hayırlı olan kararı verdirr hepinizi öpüyorum

Wayanasını kimleri bulduuumm. Kız doğum yapacak haberim olmamış. Hayırla al kucağına.
Bende ikinciye ugraşıyoom

Leyloş senin adın değişmiş galiba o yüzden bulamadım seni

Sweet in ilk bebişi ne kadarlıktı ikincide bizi geçmiş:))))

Wayanasını kimleri bulduuumm. Kız doğum yapacak haberim olmamış. Hayırla al kucağına.

Canım hiç sorma 2. Bebişim oğluşum süpriz yaptı annesine şimdş kızım 13.5 aylık çok küçük ama Allahım yardım edecek inşallah canım tez zamanda sanada leylamada nasip etsin inşallah canım

Canım hiç sorma 2. Bebişim oğluşum süpriz yaptı annesine şimdş kızım 13.5 aylık çok küçük ama Allahım yardım edecek inşallah canım tez zamanda sanada leylamada nasip etsin inşallah canım
İyi olmuş böyle Allah aratmadan vermiş ne güzel. Bende 3 aydır istiyorum şimdi bat bekliyorum inşallah vardır canm. Leyloşta istiyordu evet Allah onada nasib etsin biranönce

İyi olmuş böyle Allah aratmadan vermiş ne güzel. Bende 3 aydır istiyorum şimdi bat bekliyorum inşallah vardır canm. Leyloşta istiyordu evet Allah onada nasib etsin biranönce
Amin canım tabiki Allahıma şükürler olsun sağlıkla gelsin bıdığım inşallah vardır canım ya senin bebiş kaç aylık oldu bakalım ?

Amin canım tabiki Allahıma şükürler olsun sağlıkla gelsin bıdığım inşallah vardır canım ya senin bebiş kaç aylık oldu bakalım ?
Ogluşum 19 aylık canım.. Bazen ona haksızlık ettiğimi düşünüyorum bazense kardeşi olmalı diyorum. Hayırlısı Allahtan annelik hep bi keşke ile iyiki arasında gidip gelmekmiş işte:))))

Ogluşum 19 aylık canım.. Bazen ona haksızlık ettiğimi düşünüyorum bazense kardeşi olmalı diyorum. Hayırlısı Allahtan annelik hep bi keşke ile iyiki arasında gidip gelmekmiş işte:))))
Aynen canım bende öle düşünüyorum tam öğrenme döneminde ilgi 2 ye bölünecek ama arkadaşta edinecek ama Allahım hayırlısını iyisini bilir Allahım herkese hayırlısını versin inşallah senin oğluş kocaman oldu annesi bence zamanı düşünme hiç

Kuzular ben burdayım,iyi olmanıza sevindim.2.için henüz girişim yok tedavi açısından ama olmuyor galiba,hayırlısı tabi.Aşılama ya da tüp düşünüyoruz bu sefer hakkımıza hayırlısı.

Ne kadanda hızlısınız kızlar maşallah :) benim kızımda geldi gelecek tetikte bekliorz teyzeleri hey gidi günler ya neler konusurken nerelere geldik cok şükür Rabbim gönlünüze göre versin tez zamanda inşallah

Ne kadanda hızlısınız kızlar maşallah :) benim kızımda geldi gelecek tetikte bekliorz teyzeleri hey gidi günler ya neler konusurken nerelere geldik cok şükür Rabbim gönlünüze göre versin tez zamanda inşallah
İnşallah canım .. Bak doğurda nasıl ikinciyi isteyecen:))))

Sağlıklı güzel doğumlar nasip etsin inşallah canım hiç açılma felan varmı bari kuzum ?

Acılma sancı falan yok doktorumda sonun sezeryan gibi görünüyo dio ona kalsa coktan olacaktıda ben beklmek istedim biraz daha ne olacak bilmiyorm tedirginim bu aralar :KK43:
Bende çok bekledim kızımda hiç açılma yoktu bide üstüne suni sançı aldım 14 saat yine açılma olmadı yememiş gibi aşırı kasılma yüzünden kalp atışı zayıfladı acil sezeryan oldum :KK43:(( suni sancı işine hiççç girme boş yere açılman yoksa canım

uzun zamandan sonra anca girebildim kızlar ben hamile kaldım bir kızım oldu şuan 6 aylık çok şükür herşey yolunda aklıma eski günler geldikçe ne kadar beklemişim sabırsızlıkla diyorum...rabbim isteyen herkese tattırsın inşallah

Nasil hamile kaldin cnm
tüp bebeğe başlıcaktık biz öncesinde soğan suyu yaptım bir ay ama düzenli içemedim arkasına adet olduğumda agnucaston hayıt hapı kullandım ve çörek otu bal yedim o ay hamile kaldım çok şükür bende pko vardı eşimde vitamin kullanıyordu çok şükür rabbim vesile etti oldu

Cnm ben hayit tohumu aldim prolaktinim yukseliyoda onu dusuruyomus bizde tup bebegi dusunuyoruz ama maddi açıdan yaptiramadik once igneli asilama olcam 2kere sonra tup bebegi devlet 3te2sini karsiliyomus ins benimde hic ted
uzun zamandan sonra anca girebildim kızlar ben hamile kaldım bir kızım oldu şuan 6 aylık çok şükür herşey yolunda aklıma eski günler geldikçe ne kadar beklemişim sabırsızlıkla diyorum...rabbim isteyen herkese tattırsın inşallah
Canim allah bagislasin vu arada allah bizede nasip etsin ins

Cnm ben hayit tohumu aldim prolaktinim yukseliyoda onu dusuruyomus bizde tup bebegi dusunuyoruz ama maddi açıdan yaptiramadik once igneli asilama olcam 2kere sonra tup bebegi devlet 3te2sini karsiliyomus ins benimde hic ted

Canim allah bagislasin vu arada allah bizede nasip etsin ins
amin beklemenin ne demek olduğunu bilirim rabbim tez zamanda nasip etsin inş

X