Anne olunca anlarsın dedin dedin,anne oldum anlamıyorum hala

Kızlar biraz açıklama yapayım. Öncelikle konuyu hallettik. Eşimi aradım ustalarla tek olmaktan rahatsız olduğumu söyleyecektim ki o dedi rahatsız olduğunu ve çözümü bulduk. Anneme gelince annem normal Zaman'da çok eğlencelidir. Hatta eşim kendi ailesinden çok benim ailemle Zaman geçirir. Damatları ne severse yemekte onu yapar geldiklerinde herşey önlerine serer. Sohbet edecekleri konular oldukça çoktur. Onun nazı bana ablama ve babama. Aslında 3 sene önce babasını kaybedince şeker hastalığı ciddi derecede arttı üzüntüden buda onu ciddi derecede asabileşirdi. Aslında iyi bile kontrol esiyor ama edemediği yerde beni biraz kırıyor. Torun konusunda da annemin ani seker düşüşleri olduğu için tek başına kızıma uzun süre bakamıyor. Ama torununa aşık olduğundan sürekli yanında olalım istiyor. E benimde dolarsa işim uzun sürekliyse mecbur kv ye bırakıyorum onu bile dert eder keşke yanımda kalsa diye ama maalesef bakamaz. Annem biraz fazla kötü fena fesat görünmüş ama öyle de değil: Çünlü ben çok sevgi dolu aşk dolu bi ailede büyüdüm ve bunun etkisini evliliğimde alıyorum :)

Ayy çok uzun olmuşş annenda pek bi tuhaf rahatına düskünmüş..

X