Bebek Beslenmesi Anne Sütünden yoğurt Yapımı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
  • Konu Sahibi panikatak
ben taze sütten denedim hemde makinayla ama olmadı.yoğurt yapmayı başaranda yok sanırım.

dentis00 anne sütünü başka hangi ek gıdalarda kullanıyorsun? derin dondurucuda sütlerim var, oğlum biberonla içmiyor değerlendirmek istiyorum.

• Konu Sahibi panikatak
dentis00 anne sütünü başka hangi ek gıdalarda kullanıyorsun? derin dondurucuda sütlerim var, oğlum biberonla içmiyor değerlendirmek istiyorum.

BEN MİLUPANIN 7 TAHILLISI veya 8 tahıllı ballı var onlara katıyorum

• Konu Sahibi panikatak

arkadaşlar anne sütünden yoğurt yapılmaz çünkü anne sütünün %90 sudan oluşmaktadır, ancak incelemelerimde DR. BERL BAYRAK BULUCU bu sayfada anne sütünden nasıl yapıldığını anlatıyor, arkadaşlar bence hiç denemeyin, tuttaramayıp bebeğinize yedirirseniz ishal olursa allah korusun ölüme kadar gidebilir.kadının biri inek sütü içirmiş bebeğine ve bebeği ishal olunca durdurulamamış ve ölmüş.Lütfen bebeklerimize dikkat edin,

• Konu Sahibi panikatak
Arkadaşlar ben kendi sütümden yoğurt yapıyorum çok güzel oluyor ve bebeğim baılaak yiyor ama tabi bir kaç püf noktası var bunun . Öncelikle bebeğimizi emziriyoruz ardından aynı göğüste kalan proteinli ve katı sütü sağıyoruz,bir cezvede kaynatıyoruz,ılınan süte evde mayalanan yoğurttan 2 bal kaşığı ile katıp mayalıyoruz.İyce sarıp sıcak bir şekilde 4 saat bekletiyoruz.kaşık falan sürmeden dolaba bırakıyoruz 8 saat sonra yenmeye hazır. İsterseniz içerisine meyve ezip katabilirsiniz.

• Konu Sahibi panikatak

Anne sutu kaynatilabiliyor mu ilk defa duydum

• Konu Sahibi panikatak
kizlar benimde bir cekmece dolusu sutum var dondurucuda sizce ne yapsam?? bebegim 3 aylik olcak ve sutu sagsam mi daha biriktirsem mi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…