Anne tarafı değil resmen cehennem azabı

Öncelikle annenin yanında be dayının ve annanenin esamesi okunmaz.
“Anneni dövdüm bana hürmet et” Başka? 🤦‍♀️

Bu iki insanla mesafe koyun hatta dayınızla görüşmemenizi bile öneririm. Dayınız tam bir sömürücü, annanenizin parası azalınca bu sefer sizden geçinmeye çalışacak. Sizi annenizin kötü olduğuna bu kadar ikna etmeye çalışması bu yüzden.

Bu kişiye fazla yüz veriyorsunuz, açık açık iftira atıyor bırakın bozulsun aranız. Hayır size küsünce ne olacak anneniz dövülürken kabullenen annaneye mi şikayet edecek? 😂

Telefonları buz gibi açın, devamlı işiniz olsun hep meşgul olun.
Annaneniz muhtemelen erkek çocuk diye dayı ve anneniz arasında evlat ayrımı yapıyor, ona yüzbinlerce lira para verirken size bir kova suyu çok görürler.

Annaneniz ile görüşmemeniz de büyük bir kayıp değil, dayınıza karşı yardım isterse destek verirsiniz tabi.

Anneniz, kendi annesi, kardeşi tarafından darp edilince o konuyla ilgilendi, anneanneyi o evden çıkarmaya uğraştı mı? Bunu yapmadıysa anneannenin evine gitmeye yüz bulamamalıydı

Anneniz, kendi annesi, kardeşi tarafından darp edilince o konuyla ilgilendi, anneanneyi o evden çıkarmaya uğraştı mı? Bunu yapmadıysa anneannenin evine gitmeye yüz bulamamalıydı
Annem müdahale ettiği için dayımın anneme olan hıncı zaten. Para için gözü dönmüş, ben anneme saldırısını da onu evden uzaklaştırmak ve anneannemi daha iyi yönetmek için olduğunu düşünüyorum. Annem görür görmez müdahil olmuş, konuyu da dikkatli okursanız anneannemin bu olayı ısrarla reddettiğini de eklemiştim. Annem anneannemin itildiğini gördüğü anda koşmuş, dayım yok birşey konuşuyoruz diye üstelemiş anneannemde annemi göndermiş sorun yok öyle birşey yapmadı diye. Kadın evinden gitmek istemiyor oğlunu da sonuna kadar savunuyor.

X