Piercing, Hızma anneden gizli 2. delik deldirmek :D

sosdulu

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
139
3
34
Kızlar çoğunun annesi ikinci deliğe izin vermiyor :\ hiç annesinden gizli deldirn varmı belki bende deldirebilirim sizce neyapmam gerek hiç boyle birşey yaptinizmi ??:18::44:

Kızlar çoğunun annesi ikinci deliğe izin vermiyor :\ hiç annesinden gizli deldirn varmı belki bende deldirebilirim sizce neyapmam gerek hiç boyle birşey yaptinizmi ??:18::44:

:KK1: benim kulağımda kıkırdak dahil 7 delik var
annemden habersiz kıkırdağı deldirmiştim
annemin yorumu beni benden aldı ''evde süzgeç yoktugel kızım '' :KK1:
ama kaş dil mil deldirsem eve sokmazdı

Son düzenleme:

bu arada evliymişsin madem annenden değilde kocandan tırsmaya bak bence

Valla benim üç delik annem izin verdi deldirmeme bence sende bi şekilde ikna et,izinsiz yapma

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla benim üç delik annem izin verdi deldirmeme bence sende bi şekilde ikna et,izinsiz yapma

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile
gönderildi

Iff çok istiyorum arkadaşımla birlikte gidip deldirecez kafamda koydum ya sizce doğrumu pff :KK50:

Kulaktan bahsediyon dimi :KK70:
Benim de babam izin vermiyodu kiziyodu. Üni de 2 ye 3 yaptirdim çok hevesim vardi. S seklinde küpeler var dal gibi onlarla idare ettim saklamak için.cook Sonra gördü bisi demedi. Çok memnunum iyi ki yaptirmisim :):) çok seviyom sira sira küpe takmayi. Hatta 4e 3 yaptirsam diyorum ama kulaklarim çok küçük çirkin olur artik :ı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kulaktan bahsediyon dimi :KK70:
Benim de babam izin vermiyodu kiziyodu. Üni de 2 ye 3 yaptirdim çok hevesim vardi. S seklinde küpeler var dal gibi onlarla idare ettim saklamak için.cook Sonra gördü bisi demedi. Çok memnunum iyi ki yaptirmisim :):) çok seviyom sira sira küpe takmayi. Hatta 4e 3 yaptirsam diyorum ama kulaklarim çok küçük çirkin olur artik :ı

Nasıl yani bir kulağında 3 tane mi delik var kaç yaşındaydın bu arada ve nasıl sakladın anlamadm:KK1:

Nasıl yani bir kulağında 3 tane mi delik var kaç yaşındaydın bu arada ve nasıl sakladın anlamadm:KK1:

Evet :KK70: biri 3 diğeri 2. İste 22-23 filan tam hatirlamiyorum. Dal gibi kupelerim vardi onu takinca diğer deliklerin ustunu kapatiyodu ole sakladim bi sure

X