Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası ANNELER FİKRİNİZE İHTİYACIM VAR :)

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
Yok nerde alınır nerde bulurum
Tuvalet eğitimi çok önemli bir süreçtir. Bu süreçte yapılan hatalar çocuğunuzun tüm hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu yüzden (özellikle çocuğunuzun yaşı nedeni ile) mutlaka bir uzmandan destek almanızı öneririm.
Lazımlık, uyurken pet şişe gibi uygulamalardan lütfen uzak durunuz..

Oyle tabii ki ama ozelde durum farkli mi saniyorsunuz? Ne yazik ki ozelde cok daha kotu (calisarak tecrube etmis biri olarak soyluyorum), yeterli miktarda odasi olup da ogretmeni olmadigi icin sozde ayri siniflarda kucuk gruplar olarak ama gercekte ayni siniflarda buyuk gruplar olarak calisiyorlar.
Evet haklı olabilirsiniz. Dediğim gibi iki tür kurumlarında kendince handikapları var tabiki de. Ancak ne olursa olsun ailelerin çok iyi araştırmaları, sık sık kuruma gitmeleri ve takip etmeleri gerekmektedir. Kurum araştırırken önceliğimiz fiyatı olmamalı..

Gece uyumadan yeni bez bağlıyorum. 9 da uyuyor 8 de uyanıyor taşıcak gibi oluyor bezi
Eğer fiziksel bir sağlık sorunu yok ise artık kaslarını kontrol etmeyi öğretmeniz gerekmekte .Anneliginizi sorgulamayın hepimiz bu süreçten geçtik :cool:
Sakin ve sabırla aşılamayacak bir durum değil .Geç kalmanız çocuğun ruh sağlığına da zarar verir hep söylerim ufacık bir çiş ya da kaka bir insan evladının karakterini olumlu /olumsuz etkiler mi? etkiler .
Akşam saatlerinde sıvı tüketimini azaltin gün içerisinde ara ara wc hakkında konuşun zorlama kesinlikle yapmayın . calismiyorsunuz işiniz daha kolay

44 aylık nedir ya
yaşını yassanız ya hey Allah ım

gereksiz ay hesaplatma girişimelerini çok tuhaf ve komik buluyorum

X