Anneler gününüz kutlu olsun ...

Bir depremzede olarak günü kutlamak hiç içimden gelmiyor. Çocuklar annesiz, anneler çocuksuz , durumlar korkunç ve çok üzücü:KK43:(( Sizleride üzmek istemedim ama gerçekler.
Canım Lereenim ablam😞 6 Şubatta yaşananlar hepimizi sarstı ama en çok sizleri, deprem gerçeğini yaşayanları mahvetti:KK43:
Az evvel bir programda yıllarca çocukları olmadığı için evlat edindiklerini anlatan bir babanın deprem acısını dinledim, hayattaki tek evlatlarını depremde kaybetmişler, ben kızımı çok özlüyorum derken titreyen sesi😢

Anne babası tüm kardeşlerini enkaz altında bırakıp şu hayatta yapayalnız kalan evlatların acısı içime işledi😞

Allah deprem veya başka sebeplerle evlatlarını, anne babasını yitirmiş herkese sabır dayanma gücü versin🙏
Yüreklerdeki acı hiç dinmeyecek biliyorum lakin keşke böyle günler hediye alıp verme günü gibi değil de, bir öksüze yetime içten sarılarak, evladını kaybetmiş bir ananın göğsüne başınızı koyarak geçse.

Tüm annelerimizin geçmiş anneler günü kutlu olsun
e082.gif

Çok çocuklu bir anneye sormuşlar;
- hangi çocuğunu daha çok seviyorsun diye.
Şöyle demiş;
- iyileşene kadar hasta olanı, eve dönene kadar dışardakileri, büyüyene kadar küçüklerini, ölünceye kadar hepsini seviyorum.

Anneler gününüz kutlu olsun
Çok teşekkür ediyorumHoppaHayatinizdaki bütün kadinlarin anneler günü kutlu olsun. Sevgiler :KK36:

X