Anneler gününüz kutlu olsun ...

Çocuklarina kavgasiz gürultüsuz daha mutlu günler yaşatmak için kendinden ve hayatindan fedakarlik yapan bütün annelerin ve kendi canini bile çocuğu için feda eden yani tren yoluna atlauan çocuğunu kuryarip kendini çocuna feda eden bu yuzden evladi icin ölumu tadan halam gibi annelerin ve anne olabilmek için senelerce hastane hastane gezen ve anne adaylarinin ve evlatlarinin değerini bilen lerinsaygiyla eğilerek anneler gününü kutlarim ve mutluluklar dilerim
anne olmak cok güzel bi duygu anne olmak isteyipte olamayanlarin da yurtta annesiz babasiz büyüyen çocuklara kucak açip hem kendileri annelik duygusunu hem de o yurtta anne baba sevgisi görmemiş çocuklara anne sevgisi vermek çokgüzel bi duygu olda gerek cocuklari olda nile bütün kadinlari bulunduklari ilin çocuk uivadina gidip illa maddi yardim olmasa da kan vi sevgi bile vermek çok güzel bi duygu ni tek annelet günunde deil hergün bu yetim cocuklara sevgi bile göstermek bile insan a iç huzuru veriyor peyhamber efendimizin bi hadisinde bi yetimin başini bile okşamak cennetin uarisini kazanmak gobidir demiş bu yetimlere sevgi eli uzatmak dilegiyle
Allahım çocuklarina şiddet gösteren annelerin yüreğine methamet ve vicdan versin
annelerinden ayrilmş çociklarin yada evlatlatlarindan ayrilmış annelerin Allahtan kavuşması dileğiyle
BÜTÜN DÜNYA ANNELERİN VE KADINLARIN ANELER GÜNÜNÜ KUTLAR HER GÜN YÜZLERINDEN GÜLUMSEME HAYATLARINDAN MUTLULUK EVLERİNDEN HUZUR EKSİK OLMASIN

Teşekürlür . Bugünün ve geleceğin annelerinin anneler günü kutlu olsun her bayan annedir zaten cocuk sahibi olsun olmasın isteyen herkese rabim evlat nasip etsin

Bende anne adayıyom Allahın izniyle az kaldı evladıma kavuşmaya. Allah isteyen herkese nasip etsin. Kimseyi evlat hasretiyle ve evladıyla sınamasın. Tümmmm annelerin,anne adaylarının ve yüreğinde anneliği hissedenlerin anneler günü kutlu olsun.

Bende anne adayiydim taki 4 güne kadar ve bebeğimi kaybettim.ama biliyorum ki, bu benim imtihanımdi. o yüzden Rabbime hamdolsun ki , bana duygusunuda olsa yaşattı. . . Emin olun ki anne olmak değil duygusunu yaşamak bile çok güzel bir sey.. Yarım kalsada ...Kim bilir anne olmak nasıldır. ..tüm annelerimizden dua bekliyorum kendim ve evlat sahibi olmak isteyen tüm anne adaylarımız için. ... hepinizin anneler günü kutlu ola. ..
Canım benim çok üzüldüm rabbim inşallah sanada en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin senin için dua edicem ....

Nice yıllar geçti birlikte...
Ve sen aynı sevdin benim birtanem...
Hastalandım iyilestim, düştüm kalktım seninle...
Her halimde yan yanaydık birtanem...

Canım annem, arasira anlasamiyoruz. Ve seninle zor bir zaman geçireceğiz bir kaç ay sonra ama yine iyi ki varsın. Seni seviyorum.

Sevmiyorum bu günü...Anneler günü 11 yıldır boş sıradan bir gün benim için...Evlat sahibi olursam ancak o zaman anlam kazanır belki..Şu an sevmiyorum ve her yıl canımı acıtıyor..:KK42:

Büyüdükçe uzun mu olursun kısa mı olursun bilemem.. Yakışıklı mı olursun çirkin mi bi önemi yok.. Bunlar hayatında bir ölçüt olmasin.. Sen hep iyinin peşinde ol,dürüst ol Meleğim..Keşke elimde olsada seni dünyanın bütün kötülüklerinden koruyabilsem, bunu yapamam.. Ama ağladığında omzum var saçlarini okşayıp 'geçecek meleğim' diyebileceğim. Kollarım var her ihtiyacın olduğunda sarıp sarmalayacağım.. Dizlerim var 'yasla başını anlat dedini'diyebileceğim.. Sevinçlerini benimle paylaşmasanda olur. Sen yeter ki üzülme.. Her üzüntünde annen var unutma !! :KK200: ilk anneler günüm :anne:

çok yaşa sen anne
evininyıldızı,
kızının anası,
hayatın anlamısın!
gönlümün meleği,
kalbimin çiçeği,
hayatın anlamısın!
sen çok özelsin,
pek de güzelsin
sen iyi ki varsın hayatın anlamısın!
bu hayat senle güzel

En sevdiğimdir :KK36:

Anneler günü kutlu olsun.
Rabbim annelerimizi başımızdan eksik etmesin. :dua:

Teşekkürler K Kazen

Bir kadının doğum yapmış ya da yapmamış olması çokta önemli değildir.
Her Kadın doğuştan "ANAÇ" tır bize göre..
Yeryüzündeki tüm KADINLARIN anneler günü kutlu olsun...

@KadinlarKulubu

Eki Görüntüle 1828845
Anne dwgilimmmm...istiyorum ama olmuyoooo..bugun anneler günü ve ilk defa buruk geçiriyorum ...aglamak istiyorummmmm.çok zor geliyooooo ...

X