Annem erkek arkadaşımı istemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Giy işte doğalgazı kapatırsınız sıcak tutar" Allah annenizin iyiliğini versin inşallah nasıl cevap Yarabbim 😀ayrıca konuyu niye sildiniz bir hanımefendi Allahtan alıntı yapmış da okuduk 😂

Yalnız kargocular Türkiyede iyi kazanıyor yurtdışını bilmem de annenize bunu söyle
"Giy işte doğalgazı kapatırsınız sıcak tutar" Allah annenizin iyiliğini versin inşallah nasıl cevap Yarabbim 😀ayrıca konuyu niye sildiniz bir hanımefendi Allahtan alıntı yapmış da okuduk 😂

Yalnız kargocular Türkiyede iyi kazanıyor yurtdışını bilmem de annenize bunu söyleyin 😂

Yalnız kargocular Türkiyede iyi kazanıyor yurtdışını bilmem de annenize bunu söyleyin 😂
Anlatinca kendimi kotu hissetim kotu bisey yapiyormusum gibi geldi onyuzden sildim 😔
Ama sizin gulmeniz benise guldurduuu 😂😂😂

Aynı sorunları yaşayınca İnsan daha çok anlıyor sanırım karışısındakini. Hayırlısı olsun arkadaşım. İnşallah allah utandırmaz keşke dedirttirmez. Sanırım çoğu anne böyle Sadece onlardan destek bekliyorm aslında. Mannevi güç. Ama destek yerine köstek olunuyor ama anna baba aile bunlar çok önemli kavramlar bize bence. Büyük bir iş düşüyor sabırlı olmak ve onların kalbini kırmamak allah yardım etsin ☺️ Zaman herşeyin ilacı demişler boşa dememişler...
Bu süreçte bana en çok destek veren diğer aile üyelerinin bu ilişkiye olumlu bakması oldu. Bunun bir nedeni benim okulu bitirmiş, işimi elime almış olmam. Ne kadar annem beni çocuk olarak görse, aileme göre aklı başında bir insanım

Annenin sözlerine kulak ver. 21 yaşındasın, okulun bitmeden evlilik hayallerine kapılmışsın. Okulunu bitir, işini bul çalışmaya başla. Bu arada bol bol kitap oku, konuşma ve yazma dilini ve imla işaretlerini doğru kullanmayı öğren. Sevmiyicek değil sevmeyecek gibi. Noktaları hiç söylemiyorum. Burada yazdığın gibi konuşuyorsan annenin kararlarına gücenmemesi ve kabul etmemesi çok normal. Sen önce hayata atıl, birey ol annen sana saygı duyarak düşüncelerini dinler. Evcilik oynayacaksın diye hayatını kararmamı istemiyor annen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X