Annem evden kovdu ne önerirsiniz?

yonca____

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2021
77
30
22
Bilmeyenler açtığım konulara bakabilir sorunlu sinirli bir anne baba içinde yaşıyorum ve annem dünden doluydu bana akşama kadar hayvan gibi iş yapsamda asla yaranamadım onlara kendi ihtiyaçlarımı hep görmezden geldiğim halde onlar böyle olmasını istedi çünkü gidecek bir yerimde yok akrabalarım deseniz geçiştiriyorlar düzelir diyorlar ama benim hayatım kayıyor farkında değiller polise gittim küçükken anne babadır dediler kesin sevgili olaylarından kaçmıştır dediler bende kalıp düzelticem dedim sıkıştıra sıkıştıra iş yapmaya başladım sabah 7 de kalkıp evi temizleyip spora gidip gelip kız kardeşimi okuldan alıp eve gelip yemek derdi ve 18 yaşımdayım annem hasta ama hiç beni düşünmüyorlar sağlıklı olan kardeşim babam bile bu ev senin üstüne deyip benim üstüme attılar niye bunları yaptığımı sorguladığımda iş işten geçmişti çünkü elimde ne diplomam vardı ne kaçacak param ben kapalıyım dinime düşkünüm bu halde bu kötü ortama nasıl kaçarım diye düşünüyorum açıktan lise okuyorum ama çalışma iznim de yok ailem tarafından çünkü eve bakıyorum annem tek kalamaz aslında yapınca yapıyor lakin alıştılar benim yapmama iki kuruş para verseler burnumdan gelir bende çalıyorum evet kızmayın bana onlarla da kitap alıyorum saklıyorum ve şuan kardeşimin montunu giymemiş diye okuldan aldım gelirken bana patladı kız kardeşimin de psikolojisi bozuldu dersleri iyi değil ve babam hala o hastaneye düşerse siz bakarsnız iki gram rahatımız var sen şule kendi isteklerin. İçin o kadını hastaneye düşüremezsij diyor ve annem de babamı aldattığı için telefondan sürekli annenin yanında kal şüpheleniyorum diyor çok şüpheleniyorsan geç kendin kal dedim yanında karının oda kızdı ben çalışmak zorundayım sen ne işime yarıyorsun dedi şuan kapının önündeyim 3 saattir şarjımda azalıyor evden attı demirle dövüp senin hastaneye yatman gerekiyor dedi benim değil dedi yani istediğim o aile ortamını asla bulamadım

X