Annem ve Eş ailesi

PETRA1012

Ve şarkımdaki kuş öldü. Koruyamadı ellerim..
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
3.260
6.476
Kızlar benzer sorunları yaşayanlar varmı bilmiyorum bide biraz uzun olacak okuyanlar hakkınızı helal edin şimdiden 🌹yaş ilerledikçe insan bazı şeyleri görmeye başlıyor yada psikolojim iyice bozuldu ben öyle görmeye hisseetmeye başladım önce kendi ailemle alakalı problemleri anlatayım annem benim hep kırmızı çizgim olmuştur ne yaparsa yapsın hiç bi zaman onu hatalı görmedim ama çocukluğumdan beri olan şeyleri ve evlendikten sonraki olan şeyler önüme alıp düşündükçe bazı şeyleri kafam karışıyor geride öyle bi bağlılığım varki anneme onun hakkında olumsuz bişey düşününce bile kendimi suçluyorum ben evlendiğimden beri biizm ailelelere gitme gelme konusu hep problem oldu iki tarafta baskın mesela istedilerki hep bize gelinsin bizle ilgilensinler siz iyi olun mutlu olun diyolar ama lafta gibi geliyor artık benim ailem diyor ki annem benim işlerime yardım et haftada iki üç gün gel herkesin evladı annesinin evinde bide ben evlenmeden önce annem bana bi evlensen yada atansanda gitsen derdi şaka felan değil ciddi ciddi söylerdi şimdi böyle yapıyor eşimin aileside öyle sürekli oraya gidiyim akşam eşim gelene kadar orda duruyum onların işini yapayım onlarda öyle istiyor iki ailenin istekleri arasında kalmaktan evliliğimize odaklanamadık eşim başta farkında değilde şimdi onunda zoruna gitmeye başladı mesela geçen kendi annemi aradım benim ablam var uzakta keşke o burda olsaydı da sen uzakta olsaydın dedi bana bu söz içime oturdu o arıyor muş telefonda çırpınıyormuş orda olsam size destek olsam yanında olsam diyomuş o öyle diyor diye annem bana böyle dedi ben daha 1 buçuk yıllık evliyim evliliğimi yeni oturtturuyorum ben mi haksızım yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum sanki büyükler küçük oldu küçükler büyük burda okuyorum eş ailesi hep problem oluyor ama ben bide kendi ailemle uğraşıyorum herşeyidr anlatamıyorum bazen çok yalnız hissediyorum kendimi bana kızım güçlü ol demek yerine zaten evlenirken annem şunu söylemişti sana çok üzülüyorum senin kimsen yok demişti yakınımda kardeşim felan yokmuş o yüzden söylemiş

Anneniz çok mu yardıma muhtaç kaç yaşında? Benim annem 58 yasında abime de bana da geldiğinde zorla iş yapmaya yardımcı olmaya çalışır biz kızarak oturturuz engel oluruz. Eğer çok hasta vs değil çok ayıp yaptığı. Hastaysa da ablanızla anlaşın haftada bi gün temizlikçi gelsin ortak ödeyin.

Anneniz çok mu yardıma muhtaç kaç yaşında? Benim annem 58 yasında abime de bana da geldiğinde zorla iş yapmaya yardımcı olmaya çalışır biz kızarak oturturuz engel oluruz. Eğer çok hasta vs değil çok ayıp yaptığı. Hastaysa da ablanızla anlaşın haftada bi gün temizlikçi gelsin ortak ödeyin.
Yok canım benim annemde o yaşlarda öyle bi hastalığıda yok şuan benimde iyice dengemi bozdu vicdan azabı duyuyorum gidemeyince felan ablamda burda değil uzakta baya ki olsa sadece telefonda onu yardım ederim demeside 3 tane çocuğu var biri 3 yaşında biri bir buçuk burda olsa bile yardımcı olmaz ama annem bana öyle dedi eşimin ailesi yetmiyor gibi kendi ailemle uğraşıyorum üstüne bide evliliğe alışmaya çalıştım bu sürede konuyu açarken bile benmi hatalıyım acaba diye açtım

İşte belli günler ziyaret edip gönüllerini alacaksınız
Benim annemde çocuğu nezaman kontrole goturcen diyor bana
Gitmem için yanina.
Onların gözüyle bakıp onları anlamaya çalışacağız kırmadan dökmeden kendi evimizde ihmal etmeden

Son düzenleme:
X