Annemin Bizi Delirtmesi

Annenizi en kısa zamanda bir halk eğitim kursuna yazdırın kadın bişeylerle uğraşmak mutlu olmak istiyor işkur destekli olanlarda var günlüğüne30 lira gibi bi ücret alıyorlar takı,kanaviçe iğne oyası ahşap boyama hem eş dost edinir hemde enerjisini boşa geçirmemiş olur

Ay yarın çekip atayım size o kavanozlardan bir tanesini. Söyledim daha önce bunların hepsini ama alıngan bir insan küsüyor hemen. Arkadaşlarına bu durumdan bahsedip söyletemem annemi küçük düşürmüş olurum gibi geliyor.
Annenizin ve özellikle sizin durumunuz için üzüldüm ama bir yandan da gülmeden edemedim. Ailecek çok komiksiniz, gizlice fotoğraf çekip ispiyonlamalar falan :KK48: Acaba mümkünse bahsettiğiniz kavanoz kılıfı hatta özellikle saçlı nihale kılıfını atmanız mümkün mü, aşırı merak ettim. İnternette arattım, bulamadım :KK53:

OKB'liler kabul etmez zaten yaptığının saçma olduğunu. Koltuğa oturtmamasına falan müsade etmeyin çünkü siz onun dediğini yaptıkça dozunu arttırarak devam edecek. Küsse de alınsa da darılsa da izin vermeyin. Koltuğa da geçin oturun. Kendi evinde koltuk varken yere oturmak ne demek yaa. Oturmayacaksak atacağım bu koltuğu deyin. Durumunu kabul ederek tedaviye ikna etmeye çalışın. Başka yolu yok. Allah sabır versin :KK43:

OKB'liler kabul etmez zaten yaptığının saçma olduğunu. Koltuğa oturtmamasına falan müsade etmeyin çünkü siz onun dediğini yaptıkça dozunu arttırarak devam edecek. Küsse de alınsa da darılsa da izin vermeyin. Koltuğa da geçin oturun. Kendi evinde koltuk varken yere oturmak ne demek yaa. Oturmayacaksak atacağım bu koltuğu deyin. Durumunu kabul ederek tedaviye ikna etmeye çalışın. Başka yolu yok. Allah sabır versin :KK43:
Annemin tuhaf davranışları var evet, yine de okb olduğunu sanmıyorum açıkçası. Her tuhaf huyu olana da Masumlar Apartmanı izleyip teşhis koymak yanlış olur 😂 Ben de açık çekmece, dolap vs sinir olurum mesela, kapalı olması gerekir her şeyin. Tabii evdekilere annem gibi söz geçiremiyorum ben, bazen sabah uyandığımda mutfak çekmecelerini açık falan bulurum abim beni kızdırmak için yapar böyle şeyler.

Herkes koltuğa otur demiş ama annem kalp hastası o yüzden inatlaşarak çözmeye çalışıp onu üzmek istemiyorum. Evden ayrılacağım sonbahara doğru muhtemelen, o yüzden idare edeceğim bu durumu başka yolu yok gibi gözüküyor şimdilik.

Annemin tuhaf davranışları var evet, yine de okb olduğunu sanmıyorum açıkçası. Her tuhaf huyu olana da Masumlar Apartmanı izleyip teşhis koymak yanlış olur 😂 Ben de açık çekmece, dolap vs sinir olurum mesela, kapalı olması gerekir her şeyin. Tabii evdekilere annem gibi söz geçiremiyorum ben, bazen sabah uyandığımda mutfak çekmecelerini açık falan bulurum abim beni kızdırmak için yapar böyle şeyler.

Herkes koltuğa otur demiş ama annem kalp hastası o yüzden inatlaşarak çözmeye çalışıp onu üzmek istemiyorum. Evden ayrılacağım sonbahara doğru muhtemelen, o yüzden idare edeceğim bu durumu başka yolu yok gibi gözüküyor şimdilik.
Diziden değil de okb'li bir annenin çocuğu olarak yazdım ben. Herhangi bir takıntınız hayat kalitenizi etkiliyorsa okb'dir, yani bozukluktur. Her huya teşhis konmaz tabii ki. Okb'li annelerin çocukları da okb'ye meyilli olur. Ben kafama taktığım şeylerin ileri dereceye gitmesine çok meyilli biriyim ama çok şükür ki fark edip kendimi durdurabiliyorum şimdilik. Kayıp yada ciddi hastalık yaşamak bu duruma sebep olabiliyor. Tabii ki doğru teşhisi uzman koyar, biz buradan ne söylesek boş 😊
Bu arada nickinize bayıldım, filmi çok severim.

Diziden değil de okb'li bir annenin çocuğu olarak yazdım ben. Herhangi bir takıntınız hayat kalitenizi etkiliyorsa okb'dir, yani bozukluktur. Her huya teşhis konmaz tabii ki. Okb'li annelerin çocukları da okb'ye meyilli olur. Ben kafama taktığım şeylerin ileri dereceye gitmesine çok meyilli biriyim ama çok şükür ki fark edip kendimi durdurabiliyorum şimdilik. Kayıp yada ciddi hastalık yaşamak bu duruma sebep olabiliyor. Tabii ki doğru teşhisi uzman koyar, biz buradan ne söylesek boş 😊
Bu arada nickinize bayıldım, filmi çok severim.
Yaa teşekkür ederim, filmini henüz izleyemedim ama kitabını çok severim ben de. Kitapta geçen en önemli cümlenin bu siteyle olan tezatlığından dolayı koymuştum.

"Birisini eleştirmeye kalkıştığında, şu dünyada her insanın senin sahip bulunduğun ayrıcalıklara sahip olmadığını hiç aklından çıkarma."

Çok güzel bir söz ama kendi adıma konuşmak gerekirse buraya girince pek eleştirmeden duramıyorum 😅

Kaynanam böyle olduğu için kızları evden kaçmak için 17,18 yaşlarında saçma sapan insanlarla evlenmişler 👌aman ha diyim biraz alttan alın ne yapalım ailemizi seçemiyoruz 🙂

Annem psikolog fikrine karşı değil, gidecek kişi ben olursam bir şey demez mesela. Daha önce de gitmişliğim var önemser böyle konuları ve destekçi olur.

Sorun şu ki, yaptıklarınının normal olmadığını söyleyip psikoloğa gitme teklifinde bulunursak o zaman sıkıntı çıkar çünkü asla kabul etmiyor anormalliklerini. Kendisinin takip ettiği instagram, youtube sayfaları falan da sürekli bunun üzerine olduğu için muhtemelen o da bizim onu anlamadığımızı düşünüyor. Bu arada yakın zamanda dayımı kaybettik ve pandemi döneminin öncesinde gittiği kursların hiçbirine de gidemiyor bundan dolayı bunları görmezden gelebilirim.

Peki ya koltuk? Benim asıl problemim koltukla arkadaşlar, hiç kimse beni anlamıyor 😂 Annemi bırakıp ben gideceğim yakında psikoloğa. Bir eşyadan bu kadar nefret etmem normal mi diye.

Belki yasaklamasa ben zaten o koltuğa oturmam, yastıklarının bir sürü taşı var her yerime batıyor rahat değil yani. Kendisi yasakladığı için annemin ortada olmadığı zamanlarda o koltuğa oturma dürtüm var. Geçen gece de annem yokken oturmuştum mesela abim gizlice fotoğrafımı çekmiş beni kızdırmak için, anneme gösterdi. Küstü annem valla zor alabildim gönlünü.

Öyle arkadaşlar, çok doluyum bu konuyla ilgili sabaha kadar yazarım valla 😢
Hahahah çok iyi koltuğu acayip merak ediyorum resmini paylaşmaz mısınız 😂tanıdık çıkmaz ya paylaşın hahahah

X