Annemin Eşi

Bence de kalmamalı ben de kesinlikle istemezdim müsaade de etmezdim. zaten kalmalı misafirliklere, zorunlu haller dışında kıl oluyorum. ama annenizin de zırt pırt ayrılıcam deyip size gelmesi de saçma. Ya ayrılsın ya da o deveyi gütsün annenizle de bu konuda sağlam konuşmalısınız.
Konuştum hemde kaç kez, anlamıyor
Ayrılıyorum boşanıcam diye geliyor aradan 1 hafta geçince adamı anlatmaya başlıyor sakinliyor

Evlendiğinden beri böyle bıktım artık 1yıldır.

b
Annem 1 sene önce başka birisiyle evlendi.ilk zamanlarda kabul edemem diye düşünürken şimdi bu durumu kabullendim.benim bulunduğum yere 2 saat uzaklıkta yaşıyorlar.

Sürekli kavga yapıyorlar, annem kaç kez ayrıldı geldi, eşimde bende her zaman kapımız açık sana boşanırsan biz bakarız dedik. Ayrıldı geldi tamam dedik, barıştı gitti tamam dedik nasıl mutlu olucaksan dedik. Ama ben adamın artık samimiyetine inanmıyorum. Tartışmalarda çocuklarından uzak kaldığın için mutsuzsun diyor, sürekli bizi söylüyor ve ben çok sıkıldım artık. Şimdiye kadar anneme karşı hiç bir talebim olmadı.gelmek isterse geldi gitmek isterse gitti

Yakın zamanda annem bize geldi kalmaya eşide geldi 1 hafta kaldı.
Anneme söyledim rahat edemiyorum kalmak zorunda mı diye, ne yapayım dedi

Şimdi yine kapanmadan dolayı bize geldi annem. Eşide kendi çocuklarının olduğu yere gidecek işleri varmış. 1 akşam bizde kalıcakmış. Yine söyledim bak rahat edemiyorum. Kalmasına gerek yok. Üstelik her tartışmada çocukların diye bizi öne sürüyor soğudum ben, kalmasını istemiyorum dedim. Söyledim ama dedi. Bu seferlik kalsın maden söylediğim için ama ben rahatsız oluyorum dedim net bir şekilde

Kaç kez söyledim. Hastalık olur acil durum olur tamam ama keyfiyle kalmaya gelmesini istemiyorum. Annemi tek başına bize göndermiyor. Ben sürekli dip dibe olmak istemiyorum.sadece annemin eşi olduğu için saygım var o kadar

Eşimde benim gibi düşünüyor. Birde sizlerden fikir almak istiyorum
bunu annen yapamıyosa kimse yapamaz genc mi acaba adam da hani birlilte takılalım eglenelim kafasındamı ayrıca annenin anlamadıgı cok öenmli bi konu var ne demek tek yollamıyo bize annede diceksin senin ilk kocan degil kimdim kime gitmek icin izin alıyosun o adama da geldiginde desene benim annem bana gelmek icin senden izin alamaz almak zorunda degil diye kocan konusamaz kocan el oglu ama anne senin sen ezdirmicen elin adamına

Fiziksel şiddet olmadığına eminim ancak sürekli kavga halindeler. Annem sürekli telefonda bana adamı kötülüyor ama bir kaç gün sonra barışıyor. Hiç bir şey yokmuş gibi
Ama ben soğuyorum bu kez
iyide sen adamın karsısına dikilip benim annem istedigi icin evlendi istedi zamanda bosanır kimse benim anneme baskı yapamaz hele kızına gelmek icin senden izin bile alamaz desene kapı gibi durup annen pasif sen pasif arada gidip geliyosun

İnşallah. Ayrıldı geldi yine. Boşanıcam diyor. Ne olucak bakalım
aaaa bence sen anneni bu adamdan kurtar kardesim belli adamda iyi ayakkabı degil baksana kurtar sen ananı gene ne olur ne olmaz müge anlıda neler görüyoz karısının arkası yok diye pazarlayan bile var simdi adam gelirsede alma iceri

b

bunu annen yapamıyosa kimse yapamaz genc mi acaba adam da hani birlilte takılalım eglenelim kafasındamı ayrıca annenin anlamadıgı cok öenmli bi konu var ne demek tek yollamıyo bize annede diceksin senin ilk kocan degil kimdim kime gitmek icin izin alıyosun o adama da geldiginde desene benim annem bana gelmek icin senden izin alamaz almak zorunda degil diye kocan konusamaz kocan el oglu ama anne senin sen ezdirmicen elin adamına
Adam genç değil, o tarz eğlenelim gibi davranışları olan biri değil ancak ne olursa olsun aynı evde rahatsız oluyorum
En son 1 hafta kaldık ama ben söyledim öyle gittiler
Annem zaten kendini ezdirmesine fırsat vermeden ayrılıp bize geliyor
Anneme tek gel bize dedim, tek göndermiyor dedi. Bilmiyor muydu 2 tane çocuğun olduğunu dedim annemde benim çocuklarım var deyip gidiyorum ben diyemiyor
Ben mecbur muyum adamla dip dibe olmaya
Keşke annemle babam hiç boşanmsaydı. Nelerle uğraşıyorum

X