Köfteler Annemin İçli Köftesi

oruç oruç ağzımın suları aktı valla... cokacimcoook bayılırım içli köfteye... cokacimcoook harika görünüyor... cokacimcoook anneciğinin ellerine sağlık... cokacimcoook a.s.

oruç baışma vurdu zaten yemeklere bakıyom hep buda gol oldu kafamçokkarıştı

oruç oruç ağzımın suları aktı valla... cokacimcoook bayılırım içli köfteye... cokacimcoook harika görünüyor... cokacimcoook anneciğinin ellerine sağlık... cokacimcoook a.s.
tşkler canım benim
oruç baışma vurdu zaten yemeklere bakıyom hep buda gol oldu kafamçokkarıştı
evet canım arada bende bakıp duyuroum böyle
Ya çok güzel de ben yoğuramam öyle...kesin

tşkler canım benim

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan​

birdaha profiline girmeyecem girersemde bu sayfaya bakmıcam
bn hayatımda bunu yemedim ama
görünüşü bile yemede yanında yat tarzında
banane banane bn mundan da istiooooooooooom

birdaha profiline girmeyecem girersemde bu sayfaya bakmıcam
bn hayatımda bunu yemedim ama
görünüşü bile yemede yanında yat tarzında
banane banane bn mundan da istiooooooooooom

hemen bitanem hemen ne diyorum bak şimdi sizleri bizim eve iftara mı alsam ne​

canim ya harika görünüyor , ellerine saglik annenin. ama benim bi sorum ben icli köfteyi böyle sehriyeli filan yapmiyorum normal sogan kiyma seklinde yapiyorum fakat hamuru oymaya basladigimda kiriliyo duvarlari elimi islayip yapiyorum halbuki ama yinede incecik yapamiyorum duvarini kirildi icin acaba bu konuda bana yardimci olabilermi annen?

canım benim annem şuan uyuduğu için ona soramıyorum ama benim bildiğim kadarıyla hamur ne çok sert nede çok yumuşak olacakmış yoğurduğunda​

iste o kivamini ve nekadar yogrulmasi gerektgini bilemiyorum tam olarak... birde ben irmik kullanmiyorum acaba irmik neden konuyor? valla canim eger uygun bir zamanda sorup bana cevao verirsen cok sevinirim

iste o kivamini ve nekadar yogrulmasi gerektgini bilemiyorum tam olarak... birde ben irmik kullanmiyorum acaba irmik neden konuyor? valla canim eger uygun bir zamanda sorup bana cevao verirsen cok sevinirim

tamam canım yarın sabah anneme sorarım ben cevabınıda yarın yazarım sana​

canım anneme sordum irmik koymasının amacı kıvamı daha iyi tutsun diye bazıları un katarak kıvamı oluştururmuş ama un konunca pek öule hoş bir tat vermiyormuş istersen birde irmikte katıver karışımına birde öyle dene

nilbera bende mardinliyim, halende yaşıyorum burda. ama hiç ben, içliköfteye(yani kütülk)şehriye kondugunu görmedim.annen kendi geliştirmiş olmasın bu metodu.ama denicem belkide güzel olur.

nilbera bende mardinliyim, halende yaşıyorum burda. ama hiç ben, içliköfteye(yani kütülk)şehriye kondugunu görmedim.annen kendi geliştirmiş olmasın bu metodu.ama denicem belkide güzel olur.

hayır canım benim annem geliştirmedi bizim sülalemizin hepsi katar şehriye​

offffffff offfffffffffff ne güzel olmuştur şimdi.bol etli yemede yanında yat olmuş..anneciğinin ellerine sağlıkopuyorumnanaktancokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…