Annemle abimin bana düşman olmasi

Esmanur7816

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
81
86
29
Merhaba kizlwr
Konuya direk gireyim
Abim kayinpederimden 100 bin TL istiyor Almanya'ya gidelbilmej için
Eşim de babamdan istemeyin sonra bana eksiyor vermez boşuna demeyin dedi
Abimle annem bozuldu
Şimdi abim gece olmuş 11 herkes yatıyor ben yoldayim size geliyorum abi dedim herkes yatıyor ben Kp KV aynı evde yaşıyorum gecenin 11 de Cat kapi gelinmesine kızdım annem bana sen nasıl evlwtsin sen kardeşini sokakta bırakırsın haddini asiyosun gibisinden laflar etti annem zora gelince kaçan sarti surtu olmayan ve bizede hiç bişey öğretmemis biri tek yaptigi benden para istemek kendini qcindirmak elimde olanı veriyoeum gidiyor saçını brezilya fonu yapıyor cebinde parası yok hala neyin pesinde ben bunlardan çok bıktım

Ne alaka abiniz kayınpederinizden borç istiyor? Çok gereksiz, arada kan bağı yok arkadaşı değil niye borç versin?

Hayir az bir miktar da degil.Esiniz cok hakli bu konuda. Vermek istese dahi engel olun, sonra siz mahçup olacaksiniz arada.

Gerekirse kötü olun annenize abinize, kafaniz rahat olur en azindan

Kardesiniz madem almanyaya gitmek istiyor (zaten onun gibi ipsizleri böyle kollarimizi acip bekliyoruz) o zaman bir zahmet calisip biriktirsin o parayi. Esiniz iyi demis. Sizde gerektiginden fazla muhatap olmayin. Kardesim bu sekilde gecenin bi vakti evime gelse kapiyi acmam. Anneme de gerekeni söylerim. Delisine sahip ciksin. Sizde artik para vermeyi kesin bi zahmet

Merhaba kizlwr
Konuya direk gireyim
Abimle annem bozuldu
Şimdi abim gece olmuş 11 herkes yatıyor ben yoldayim size geliyorum abi dedim herkes yatıyor ben Kp KV aynı evde yaşıyorum gecenin 11 de Cat kapi gelinmesine kızdım annem bana sen nasıl evlwtsin sen kardeşini sokakta bırakırsın haddini asiyosun gibisinden laflar etti annem zora gelince kaçan sarti surtu olmayan ve bizede hiç bişey öğretmemis biri tek yaptigi benden para istemek kendini qcindirmak elimde olanı veriyoeum gidiyor saçını brezilya fonu yapıyor cebinde parası yok hala neyin pesinde ben bunlardan çok bıktım
Bu ne saçmalık
Kayınbabanız niye gelinin kardeşine güvenip 100.000 lira versin?
Bu devirde kimse kimseye 100 lira vermiyor.
Kavga çıkarmaya mı geliyorlar saçma sapan?
Sanki sizden başlık parası almaya çalışırlar gibi :110:
Annen abin hiç düşünmüyor seni
Ne koparsak kar kafalarında

Benzer bir durum başımda..Daha yeni çözdüm. Çok girmeyeceğim konuya, siz yine evlisiniz ki yine kabul edilemez. Atsan atilmiyor, abi sonuçta. Yani el adamına insanın kendi kanının böyle rencide etmesi çok koyuyor insana. Size şunu soyliyeyim keseceksiniz. Çat diye. Ben bunu yaptım. Eşinizden destek alın tavır alınsın. Cesaret edemeyecektir. Sizden yüz bulur ama elden bulamaz bir kaç deneme sonrası.

Müge Anlı gibiyim. Daha şaşırmam diyorum ama her gün daha şaşırtıcı bi şey oluyor.

Gelinin abisinin, eniştesinin babasından para istemesi nedir ya? Ilk defe duyuyorum böyle bi şeyi.

Bi insan dünyada daha alakasız birinden borç isteyemezdi tebrik ediyorum abiniz olacak paraziti.

Annenize şaşırmadım. Erkekperest bir annenin kızını kolayca harcaması senaryosu bu nerde görsem tanırım.

Abinizin annesi işte. Beklentiye girmemek lazim.

Sakın kayinpederinizine duyurmayın bu olayı. Bu kadar çirkinlik tek bir ev icin çok fazla.

Merhaba kizlwr
Konuya direk gireyim
Abimle annem bozuldu
100 bin e almanyada hic bir sey yapamaz, 2 aylik kira ancak

Abin çok yüzsüz..
Annen ise oğlun için öluyor.
Gelin gittiğin aile nispeten zenginse bunlara gün doğmuş.
Umarım bu ikisi senin yuvani dagitmazlar.
Yahu kp'den 100 bin istemek,gecenin bir vakti adamın evine gitmek..
Ki kocan söylemiş zaten.Vermez demiş..
Buna rağmen milleti rahatsız etmek..
Ayıp tek kelimeyle.
Seni utandirmalarini,dustugun zor durumu saymıyorum bile..

Çok haklısınız arkadaşlar eşimin durumu iyi çok şükür kp bana iş yapmam için 250 bin TL para verdi daha yeni ne zaman bişey olsa kırmaz asla verir ve yapar ne gerekirse kendi babamın yapmadigi herşeyi yaptı. Arkadaşlar ben üzülüyorum böyle bir duruma ailem beni hiç düşünmüyor eşimde kızıyor bunlarla ilişkini kes at bunlar kan emici diye üstelik ben abime daha yeni 6 bin TL para gonderdim kredisi varmış kapatsın diye ben daha ne yapayım Allah aşkına elimde olanı verdim ama hep daha fazlasını istediler artık bunaldım bunlardan

Merhaba kizlwr
Konuya direk gireyim
Abimle annem bozuldu
Eşinizin değil sizin engel olmanız ve hayır demeniz gerekiyor

Ödemicek büyük ihtimalle

Gelip burda düzen kurup çalışıp para biriktirene kadar sizin aile birbirine girer senin yuvan bile yıkılır sonuç abin rahatta olan sana olur

Ben eşinizin yerinde olsam bu durum böyle devam eder ise yolun sonu karanlık der ayrılırım.

Eşiniz size diyeceğini demiş “kan emici ailen var görüşme”. Bu duruma daha fazla katlanamam mesajıdır bu konuşma. Anlamak için arif olmaya gerek yok…

Pesssss yani kız kardeşinin kp rinden borç istemek. Bunu totosunu ona buna dayayıp günlük yasayan işsiz güçsüzün nirvanası kişilikte biri yapar.
Annenizde evli kızını yollak için elinden geleni ardına bırakmıyor maaşallah…

Çok haklısınız arkadaşlar eşimin durumu iyi çok şükür kp bana iş yapmam için 250 bin TL para verdi daha yeni ne zaman bişey olsa kırmaz asla verir ve yapar ne gerekirse kendi babamın yapmadigi herşeyi yaptı. Arkadaşlar ben üzülüyorum böyle bir duruma ailem beni hiç düşünmüyor eşimde kızıyor bunlarla ilişkini kes at bunlar kan emici diye üstelik ben abime daha yeni 6 bin TL para gonderdim kredisi varmış kapatsın diye ben daha ne yapayım Allah aşkına elimde olanı verdim ama hep daha fazlasını istediler artık bunaldım bunlardan

Türkçede " hayır" ve benzeri kelimeler var. Mesela böyle kan emici bir insan para isterse kullanabilirsiniz. Yüzyıl geçse bile değişmeyecekler, yüzyıl geçse bile para isteyecekler. Yapmayın, size ve evliliğinize yazık.

X