Anket Annemle durumumuz

Karaelmas42

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2019
51
18
32
Mrh..ben 2 yıldır evliyim ve evlendiğinden beri esim ve annemle ilgili sınanıyrm..bazen artık yeter diyip bağırmak istyrm..benim annemle bbm birbirlerini hiç sevmediler çocukları için katlanmaya çalışlar bide galiba çevre baskısı..bildim bileli babamı kötüler herkese evet bbm da tam düzgün değil ama yine de çok üzülürdüm..bende evde mutluolmayınca tayinimi aileme uzak bi yere istedim ve orada da 2 yıl çalıştıktan sonra evlendim.. Ailem basta karşı çıktı tabi nedeni de yok yani..çok inat ettim evlendim.. sonra esim sinirlive pat bişeyleri insanın yüzüne söylediği için annemle tabi ki tartıştılar sonra esim pişman oldu evine gittik el optuk hamile olmama rağmen sırf boşanmadım die bana karnimdakiçocuğuma beddua küfür edyrduen sonoradan ayrılıp başka yerde kaldık ve eve döndük işler çığırından çıktı artık her iki taraf inat aksi sinirliarada ben gittim 2 yıldır bosanda bosan artık en ufak tartışmamızda bileciddi ciddi boşanmayı düşünür hale geldim..bayramda oğlumla gidecem ilk kez görecek torununu sadece huzur istyrm şimdiarayıp yine nie evlendin bosan vs vs artık sesimi yüksektim orada bana böyle şeyler diyeceksen bi daha gelmemdiyrm tmm diyor Aman Allahım kafayı yiyecem sizden ricam bi öneriniz var mi

Anne olarak ondan sadece beni sevmesini evlendigimiçin saygı duymasını istyrm fakat benmutlu değilim seni de mutlu edemem eğer en ufak canını sıkarsa bosan tmm mı diyor..Anne bana destek ol diyrm..zaten esimlede çok ayrı sıkıntılarımız oldu fakar ailem arkamda dursaydı eminim çoğunu yapmazdı esimi de savunmyrm çünkü ben olsam onun gibi davranmazdım.. Allah a sığındım iyi olalım die iyi oluyrz bu kez ailem böyle yapıyor bazen ciddi ciddi ölüphepsinden kurtulmak istyrm stresten egzema çıktı cildim mahvoldu en önemlisi de hiçbir şeyden zevk olamaz oldum eskiden yine daha iyiydimşu an çok kötuyum.. ben kimi iyi edecem eşimimi annemi mi ikiside benden yaşca büyük kişiler gerçekten bu kdr zor mu empati yapmak..

Kimseyi iyi etmek zorunda değilsiniz bu 1 annenizin bu hareketlerine katlanmak zorunda da değilsiniz bu 2 kendi kendinize sıkıntı yapıp hasta olduğunuz da hiçbir şey düzelmez olan size olur bu da 3.

Yapmanız gerekenler;
-Size destek olmayan, kötü zamanınız da sizi dibe çeken, her seferin de yuvanızı küçük görüp sizden ayrılmanızı isteyen annenize mesafe koyun
-Eşinize karşı güçsüz ve ezik olmayın size saygısızlık yapmasına izin vermeyin
-Kendinize kafanızı dağıtacak uğraşlar bulun eve tıkılıp kalmayın ve hayatta herkesi kafanıza takmayın aileniz bile olsa size zarar veren hiç kimseye izin vermeyin ve hayatınız da yer vermeyin

Allah razı olsun ...bende zaten artık yavaş yavaş bu şekile girdimzaten..çocuğum var en önemlisi onun için dimdik durmamlazım

Eşinizle tam.olarak sorununuz ne ?

Annenizi devre dışı birakmalisiniz artık. Yuvaniza sahip çıkın. Artık evlenmiş , evlat sahibi olmuşsunuz , Kimsenin kuru inadı için eşinizle kötü olmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…