(¯`¸·´¯)Annesiz Kedim Şanslımın Resimleri(¯`·¸´¯)

yasmer

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
683
417
kızlar sonunda bilgisayarım düzeldi ilk iş olarak şanslımın resimlerini koyuyorum
image538ul9.jpg

image537yj3.jpg

image539at4.jpg

image540ef8.jpg

image541ij1.jpg

Son düzenleme:
en büyük zevklerinden biri tv üstünde uyumak
allahmharikayg4.jpg

çok şaşkın yaaaaaaaaa
oyyharikaho4.jpg

sıcaktan bunaldığı bir anda
scaktanbaylmlb7.jpg

çok tatlıdır benim tombulum arada zayıflıyo ama
şanslınında bu kadar olacağını görebilicekmiyiz acep nerak eiyorum

inşallah kızlar bu arada kedim kakasını yapmaya başladı özgürce ablamın mamasını yedi dün az bişi yapmıştı bu günde yine yaptı hemde baya ama bu gün pek beğenmesede yeşimg nin vermiş olduğu pirinç unlu mamadan yedi
ve sonuç mükemmel baya bi kakasını yaptı
ve şimdi anladımki bir şekilde ona öğretilmeli mamasını yedirdim mamasını yediği zaman mutlaka tuvaletini yapıto dışarı çıkardım toprağa koydum patilerini kazar gibi yaptım baya çabaladım olmadı yapmadı sonra içeri girdik bir baktım köşe bucak arıyo anladım şimdi yapıcak hemen dışarı çıkarttım tekrar patilerinle kazır gibi yaptım yok anlamadı
sonra tekrar yaptım bu sefer anladı önce kakasını sonra çişini sonra tekrar kakasını yaptı bebeğim öğreniyo yane bende annesi oluyorum akşamda özgürce ablamın dediğini yaptım gazete kağıtlarını bir güzel kırpıkladım onda yapıyo mutlaka uyandıktan sonra mamasını yiyiyo ve kesinlikle hemen tuvaletini yapıyo öğrendim artık böylece sorunlarımız halloldu
bebeğim hayata sıkı sıkı bağlandı

kızlar bu arada kakasını yaptıya hmde rahatladı çok resmen ağlıcaktım boğazıma düğümlendi bir şeyler

Aman yarabbim iki tane melek ben bunları yerim ya:asigim:

Parmak kadar ya şuna bak maşallah nazar değmesinŞeniz

Son düzenleme:
sağol canım artık kakasınıda yapıyo daha ne istiyimki sevinçten ağlıcam nerdeyse
sevmeyen bilemez bu duyguyu sanki kötü bir şey yapıyomuşum gibi hayvanımı sabah akşam kimse görmedden eve ve dükkana götüreyim diye dua ediyorum bir iki kişi gördü ayyy yasemin iğrenç bu ne yaaaa ay çok tiksindirici allah aşkına uğraşıcak başka bir şey yok mu falan diyolar sinir oluyorum ama napayım allahtan eşimde seviyo daha kucağına alamıyo korkuyo çok küçükya bişi olucak diye ama uzaktan falan seviyo baksana nasıl yatıyo uyuyo falan diyo bir de o da karşı çıksa napardım bilmiyorum
birde ben kediciğimi şimdilik ıslak ılık pamukla temizliyorum ne zaman yıkayabilirim
birde daha tam gözleri görmüyo anladığım kadarıyla çünkü sadece bazen gölge gibi yürüdüğümü falan görüyo koştua koştura geliyo ve düşüyo halini görmelisiniz ne zaman görücek gözleri acaba

Vallahi Benim oğlum 1 yaşına gelicek ki yarın doğum günü:asigim:

Hiç yıkamadım. Veterinerimde yıkama diyor. Sadece küçük kızım suyu çok sevdiği için geçen onu yıkadım suyla oynadı baya:)

Yavru kedilerin gözleri 10 günlük olduklarında yavaş yavaş açılmaya başlar. Yavru kedilerin 4. haftalarını doldurduklarında çevrelerindeki nesneleri görmeye başlarlar. Görme duyusunun tam olarak gelişmesi ise 4. ayın sonuna kadar devam edecektir.

anöömm yerım o yavruyu.. cok ta takatsız gıbı ya zayıf kalmış yavrucakk :KK43:(

Ay ay ay yerim seni Şanslı. Kıyamam ben ona. Güzelim veterinerler kedişlerimizi yıkamamızı önermiyorlar. Çünkü onlar kendilerini temizliyormuş. Yanlız Şanslı çok küçük. Alkolsüz ıslak mendille temizliğini yap. Önceki konunda açıklamalarını yazmıştım. Benim kedimde geldiğinde çok küçüktü. Hatta doğru dürüst yürüyemiyordu. Zamanla büyüyecek. Pamuk mama yiyemiyor demişsin. Aman dikkat edin. Hasta filan olmasın sakın. Benim önceki kedim önce mama yememeye başlamıştı. Nedense ben bu konularda biraz fazla hassasım. Aman anneciğiniz onu bir yakın takibe alsın. Her ikisine uzun ömürler dilerim.

şanslı ve pamuk çok şanslı senin gibi onu çok seven anneleri olduğu için çok tatlı çok.

Son düzenleme:
sağolun kızlar ben onu çok seviyorum ya tamam zaten şimdi yıkamam da biz pamuğu hep yıkarız çok batıyolar ama hele kışın çok batıyolar nolcak öyle benim içim rahat edemiyoki tamam şimdi küçük ama ya büyüyünce

şaşkın şaşkın bişeyler görücem diye bakınıyor

image542sy9.jpg

büyüdüde oyun oynuyo

image543vh0.jpg

yediklerini sindiriyo yürüyüşe çıktı

image544cm9.jpg

ayaklarımı yakalamaya çalışıyor

image545gi7.jpg

uykucum benim

image546xl6.jpg

image547ax4.jpg

uykudan uyandı mahmure

image548jk5.jpg

Canım Allah seni hiç sahipsiz , darda bırakmasın. Çok şeker bu yaa, düşünsene sen olmasan şimdi ölmüş olacaktı yavrucak. Benimki bu şekerden birazcık daha büyük. İyice alıştı, kedi torunum tarzan çok ilgileniyor onunla, tabi bazen oyun oynarken aşırıya kaçtığı oluyor o yüzden gözüm hep üstlerinde :) Neyseki şişko kızımda en sonunda yumuşadı çok yüz vermiyor ama en azından odalara kapanmıyor artık. Çevredekilere kulak asma Allah herkesin gönlüne merhamet versin. Bir can kurtarmak kadar güzel bir şey var mı Şeniz

Allah'ım tipe bak:asigim:

Patilere bak minnacık ay onu yemek vardı şimdi orda olupcokacimcoook:nazar:

Şanslı bayıldım sana. Parmak kedicik seni. Çok tatlısın. Benim kızımda bana geldiğinde senin kadar bişeydi. Ah resim eklemeyi becerebilsemde sana onun resimlerini gösterebilseydim. Arkadaşım sana çok ama çok teşekkür ederiz. Böyle duyarlı olman takdire değer. Size ve bebeğinize mutluluklar dilerim.

Şanslı bayıldım sana. Parmak kedicik seni. Çok tatlısın. Benim kızımda bana geldiğinde senin kadar bişeydi. Ah resim eklemeyi becerebilsemde sana onun resimlerini gösterebilseydim. Arkadaşım sana çok ama çok teşekkür ederiz. Böyle duyarlı olman takdire değer. Size ve bebeğinize mutluluklar dilerim.

http://www.kadinlarkulubu.com/8226-cilek-hanim-8226-t200664/index.html

Kızınız bu bölümde konu açmıştı çileğin fotoğrafları buradaa.s.

ay ne şekerler maşallah ya şanslının mırıtılarını duyar gibi oldum öyle mutlu uyuyorki

X