(¯`¸·´¯)Annesiz Kedim Şanslımın Resimleri(¯`·¸´¯)

hepinize çok teşekkür ederiz teyzeleri artık tamamen hayata uyum sağladı bensiz bir hiç gibi arkamda önümde artık onsuz düşünemiyorum kendimi
dün akşam kardeşimin doğum günü olması sebebiyle istanbula gittik bizim tombul pamuk beni kıskandı ve asla kucağıma gelmedi şanslıyada hep tısladı yanına yaklaştı patisini kaldırdı falan böyle ama çok korktum bişi yapıcak diye ve o kadr huzursuzduki pamuk hiç hoşlanmadı

halbuki beni bir eldivenlerim var kürk gibi uçlarıda tamamen tüylü kendi bebeği olmadığı içinmidir nedir onu aynı yavru kediyi tutat gibi tutar gezdirir temizler severdi bu yavruyuda öyle sevseydiya çok şaşırdım yani kızgındı banada dönerken yine kucağıma almak istedim beni kokladı şanslının kokusunu duydu galiba ve banada tısladı

peki evinde 1 den fazla kedisi olanlar nasıl alışıyo kedilere bilmem şaşırdım açıkçası onada doya doya sarılamadım ya o kadar üzüldümki zaten uzun zamandır güremiyordum tontişim benim

:) Canım benim herzaman karşılaştığım bir şey bu. Önceden gelen sonradan gelene hemen alışamıyor :) Benim kızımda ilk geldiğinde odalara kapandı hiç yüz vermedi hatta kucağımda gördüğünde tısladı pıhladı tavrını koydu. Hatta bir iki pati attı yanına gittiğinde . Tabi yalnız bırakmadım hiç minik yavrunun dayak yememesi için. Torunum tarzan ilk gün tepki verdi ama şimdi yalıyor temizliyor oynuyor:) Kızım da artık tıslamıyor pıhlamıyor :) Ama fazla yüz vermiyor şimdilik. Şuanda minik yaramaz eşimin parmağını emiyor. Kim demiş erkekler annelik yapamaz diye :lepi:

Canım, çooooook güzel:nazar::nazar::nazar: Umarım hem adı gibi şanslı olur hem de evinize bolca şans ve olumlu enerji getirira.s.a.s.a.s.

oyun oynuyo benimle

image549bz9.jpg

image550hn3.jpg

image551kq3.jpg

artık uykuya gidicek yavaş yavaş

image552ko8.jpg

image553mc1.jpg

image554kv1.jpg

:nazar::nazar::nazar: MAŞŞALLAH bıcıra çok ama çok sevimli bücür yerim ben onun pembiş burnunu dudağını tam yemelik mıncık mıncıklık valla sağlıklı mutlu uzun ömürlü ve kendisini seven sahibiyle bir ömür boyu inşallah :Saruboceq:

en büyük zevklerinden biri tv üstünde uyumak
allahmharikayg4.jpg

çok şaşkın yaaaaaaaaa
oyyharikaho4.jpg

sıcaktan bunaldığı bir anda
scaktanbaylmlb7.jpg

çok tatlıdır benim tombulum arada zayıflıyo ama
şanslınında bu kadar olacağını görebilicekmiyiz acep nerak eiyorum

:nazar::nazar::nazar: maşşallah pamuğa sağlıklı mutlu uzun ömürler dilerim:Saruboceq: merak etme canım senin bücür biraz daha büyüsün alışırlar birbirlerine kaydirigubbakcemile5

Kedişler sizi yerim ben Şeniz bütün yardıma muhtaç hayvanların sizin gibi merhametli ve vicdan sahibi insanlarla karşılaşmalarını diliyorum a.s.

kızlar kuşum yeşimle şanslıyı bir görseniz neler yapıyolar şanslı daha göremiyo tam sadece hareketi fark ederse ona doğru gidiyo yeşim şanslının kuyruğundan tutun yüzüne kadar her yerini gagasıyla seviyo o kadar komikler ki tabi bu durumda şanslı baya rahatsız oluyo rast gele patisini atıyo o sırada yeşim kaçıyo tabi şanslı hareketi fark edince onun peşinden gidiyo sonra yeşim şanslıyı kovalıyo çok hoşlar yaa

burda yeşim şanslıyı kovalıyo

image555sk5.jpg

burda da şanslı yeşimi fark etti arkasından gitti

image556fx3.jpg

burda da ben mutfakta uğraşırken oturma odasında uyumuş tam halının ortasında çok güzel bir görüntüydü ama ben resmini çekerken malesef uyandı

image557hs3.jpg

şimdilik bu kadar kızlar resimlerini çektikçe yine göstericem bu arada şanslı dün bende olduğu tam bir hafta oldu ve o kadar büyüdükü ben bile inanamıyorum onu çok seviyorum:1hug:kaydirigubbakcemile5 canım benim o ( bu arada benim kociş duymasın kıskanıyo birazcıkyerimseniben)

Harikalar yaa ŞenizŞenizŞeniz Sen de harikasın canım :) kaydirigubbakcemile5

çok oyuncu benim tontişim baksanıza
image558dc4.jpg

image559zj0.jpg

image560km5.jpg

şuna bakarmısınız internet cafede kablolarla oynamaktan kendinden geçiyo

image561qb8.jpg

image562jm8.jpg

image563wl1.jpg

:nazar:

ya kızlar biz hala biberondan içiyoruz ne zaman normal kaptan kendimiz içiçez bilmiyorum birde kötü huy edindi anne memesinde oyun oynuyodu heralde biraz emiyo daha doymuyo ama başlıyo biberonla oyun oynuyo ve kaybedincede başlıyo kendini yolmaya dişlerimizde baya çıkmaya başladı yukarından iki aşşağıdan da iki tanesi baya büyüdü gözle gözüküyor tabi bizde köpek dişleri diyoruz ya onlar çıktı ama offf ya bir başlasa kendisi yemeye çok mükemmel olucak

Canım ya çok şeker bu yaa ŞenizŞeniz Annesi, benim bulduğum şeker de seninkinden bir hafta filan büyük sadece, o da hala biberonla içiyor sütünü,Ama yoğurt ezilmiş peynir filan da veriyorum ya onları da emer gibi yiyor tabaktan . Ayrıca küçük kediler için yaş mama almışım mecbur ondan da veriyorum.Anne sütünün yerini hiçbirşey tutmuyor ne yazıkki.Bir çay tabağına koysan, mamasını yer ama çenesi, ağzı, burnu hep mama oluyor baştan uyarayım :icecream:
sen iyisin yine bizim ki uyuyana kadar parmaklarımı emiyor, tam uyudu diyorum yerine götürmek için kalkıyorum, uyanıp yine başlıyor :) Eşime veriyorum onun parmaklarını emiyor bu sefer :) O kadar şeker kiiiiii :asigim:

Ah canım yaş mamayı veterinerler pek tavsiye etmiyor. Yinede bir veterinere danışsanız. Peynir filan olabilir bak. Yavaş yavaş kuru mamalara dönmeye çalışın. Ben yoğurtta veriyordum. Yanlız soğuk olmayacak. Midelerini bozuyor soğuk şeyler.

Ah canım yaş mamayı veterinerler pek tavsiye etmiyor. Yinede bir veterinere danışsanız. Peynir filan olabilir bak. Yavaş yavaş kuru mamalara dönmeye çalışın. Ben yoğurtta veriyordum. Yanlız soğuk olmayacak. Midelerini bozuyor soğuk şeyler.

Önceden bulduğum bebekleri önce veteriner hekime götürüyordum kendisi açıp veriyordu bu mamalardan. Yine de ağırlık süt ve süt ürünleri tabi:) Kuru mama yiyemiyor henüz, sanırım yastevin bebeği hiç yiyemez kuru mama .
Sanırım sadece sürekli bu mamalarla beslenmesini pek uygun bulmuyorlar. :1rolleyes:

kızlar bu arada kakasını yaptıya hmde rahatladı çok resmen ağlıcaktım boğazıma düğümlendi bir şeyler

tertemiz bi kalp işte :1hug:. hayvanları sevmeyen ve ona acımayan insanı da sevmez. Allah dara düşerseniz size de yada çocuğunuza da sahip çıksın bu yaptığınız hürmetine. ama dikkat edin de tüğleri kiste yol açmasın.

Önceden bulduğum bebekleri önce veteriner hekime götürüyordum kendisi açıp veriyordu bu mamalardan. Yine de ağırlık süt ve süt ürünleri tabi:) Kuru mama yiyemiyor henüz, sanırım yastevin bebeği hiç yiyemez kuru mama .
Sanırım sadece sürekli bu mamalarla beslenmesini pek uygun bulmuyorlar. :1rolleyes:

Güzelim; bende dişleri çıkmaya başladı diye yazmıştı , Yasev . Onun için, kuru mamayıda denemesini önerdim. Benim kedimde geldiğinde çok küçüktü. Tek şansım kuru mamayı yiyor olmasıydı. Hala ben ek gıdalar veriyorum. Ama çoğunlukla kuru mama. Tabii veterinerin önerdiği.:1hug:

X