Antabus yardım lutfen

Hayatından şüphe ediyorum intihara dönük bir yüzü var. Üstelik alkollüyken tamamen kendisini kaybediyor. Dün eve yine kanlar içinde geldim burnu kirilmis. Daha öncesinde kolu kirilmisti. Kafası kırılmıştı. Saçının perçem kısmı kazitilmisti. Vücudunda sigara yanıkları
Sizi üzmek kırmak istemem ama sorun sadece alkol gibi durmuyor. Ciddi psikolojik sıkıntılar var. Ayrıca yüksek ihtimalle madde kullanıyor ve sado mazo bir cinsel tercihi var. Yani şiddeti seviyor zevk alıyor. Psikolog arkadaşlar daha iyi açıklar tabi

İçmesini anladim da ne diye devamli dayak yiyor bu kiz????
Yani birlikte ictigi insanlar mi burnunu, kolunu kiriyor??? Bu garip degil mi?

Her seferinde hiç tanimadigi insanlar tarafindan dovulmuyordur herhalde, başka bir iş var sanki.
Arkadaşları bunu yapıyor. Ama ana sorun normalde onları sadece içmek istediğinde görmesi gitmesi yanlarina sonuçlarında bu yönde oluyor. Alkol olmasa hayatında bu tarz insanlarda olmayacak

Doktor yazmıştı ama hiç bir ilacı kullanmıyor. İlacını kullansa belki bı işe yarar diye düşündüm dün gece çok kötü bir olay yaşadık. Tedavi olmak istemiyor. Ne yapılabilir acaba başka bir çaresi varmidir
Hicbir ilaç alkolle kullanılmaz kardeşinize gizliden ilaç verirseniz ve o alkol alırsa sonuçları ölüme kadar gider.

Sizi üzmek kırmak istemem ama sorun sadece alkol gibi durmuyor. Ciddi psikolojik sıkıntılar var. Ayrıca yüksek ihtimalle madde kullanıyor ve sado mazo bir cinsel tercihi var. Yani şiddeti seviyor zevk alıyor. Psikolog arkadaşlar daha iyi açıklar tabi
İnşallah düzelir ya ben çok korkuyorum sonumuz ne olacak diye . Kendisi bunun yapılmasından memnun değil sabah oluyor nasol bu hale geldim diyor yada gece gidip içiyor sabaha kadar parklarda yol kenarlarında falan bekliyor mezarlığa gidiyor son zamanlarda yıkılmış bir durumda ama tedavi var diyor doktor. Ama kabul etmiyor

Göz göre göre ölüme sürüklüyor kendisini birşeyler yapmak istiyorum burda sizler gibi bilgi sahibi olan birilene danışmak istedim.
bende dun ızledım..adam Almanyadan gelmıs alkolık 250 bın lırayı 1 senede yemıs sokakda yatıyor..
kardesınız yatmayı kabul etmezmı acaba
gonullu tedavı olmazmı
alkolıkler altlarına falan ısıyorlar ne yaptıklarını bılmıyorlar Allah kurtarsın

Arkadaşları bunu yapıyor. Ama ana sorun normalde onları sadece içmek istediğinde görmesi gitmesi yanlarina sonuçlarında bu yönde oluyor. Alkol olmasa hayatında bu tarz insanlarda olmayacak

Bunun alkolle alakasi yok. Babam cook icerdi disarda arkadaslariyla yillarca cook icti bazen kapiyi bulamayacak kadar sarhos gelirdi ama bi kere bile dayak yiyip geldigini gormedim. 🙄

Bence +baska bir mevzu var. Bu insanlar arkadasi olsa sadece alkol alacagi zaman gorusmezdi, normalde de gorusurlerdi. O kadar alkol ortami gordum kimsenin arkadasina sigara bastigini, kolunu kirdigini gormedim.

Degisik biseyler oluyor o ortamda...
Kardesiniz calisiyor mu?
Devamli alkol parasini nereden buluyor?

bende dun ızledım..adam Almanyadan gelmıs alkolık 250 bın lırayı 1 senede yemıs sokakda yatıyor..
kardesınız yatmayı kabul etmezmı acaba
gonullu tedavı olmazmı
alkolıkler altlarına falan ısıyorlar ne yaptıklarını bılmıyorlar Allah kurtarsın
Dua ediniz inşallah düzelir bı çıkar yol gösterir insalah Rabbimiz

Bunun alkolle alakasi yok. Babam cook icerdi disarda arkadaslariyla yillarca cook icti bazen kapiyi bulamayacak kadar sarhos gelirdi ama bi kere bile dayak yiyip geldigini gormedim. 🙄

Bence +baska bir mevzu var. Bu insanlar arkadasi olsa sadece alkol alacagi zaman gorusmezdi, normalde de gorusurlerdi. O kadar alkol ortami gordum kimsenin arkadasina sigara bastigini, kolunu kirdigini gormedim.

Degisik biseyler oluyor o ortamda...
Kardesiniz calisiyor mu?
Devamli alkol parasini nereden buluyor?
Çalışmıyor para hergun veriyoruz vermedigimiz günde gidiyor gerçi. Benim babamda içerdi amcamda içerdi ama bu tedavi edilecek düzeyde oldu yani kimse bağımlılığın bu derecesini kolay kolay göremez. Kimsede görmesin zaten. Sorun alkol bunun yanında kötü arkadaş kötü çevre kendini kullandirma yani nasıl anlatsam ama bu tür bagimliliklar degilmidir tüm kötülüklerin anası. Düzelmesi için çaba harcıyorum. Olmuyor. Anlatsam. Yeterli gelmiyor anlatmasam olmuyor. Bende farkındayım biseylerin istenmeyen yönde gittiğini ama ne yapabilirim umut işte tedavi olursa artık böyle olmaz diyorum

ya rabbım dpgru yola sevk etsın bu konu sahıbının kardesını cumlemızın evlatlarını korusun ınsallah
Amin benimde çocuklarım var düşünüyorum annem çok canı yanıyor. Bir uçurum iste. Annemi tanımadık numaralar ariyorr kızının borcu var annem verir para. Bı bakarsın tel kayboldu bı bakarsın küpe kolye saat ortada yok elbiseleri ayakkabılarına kadar. Derdimi kime söyleyim.

Amin benimde çocuklarım var düşünüyorum annem çok canı yanıyor. Bir uçurum iste. Annemi tanımadık numaralar ariyorr kızının borcu var annem verir para. Bı bakarsın tel kayboldu bı bakarsın küpe kolye saat ortada yok elbiseleri ayakkabılarına kadar. Derdimi kime söyleyim.
zaten alkol çok pahalı neyını satsada bıtıcek para yetıstıremez olucak..Allahım dogru yola cevırsın
manevı seylerle kotulukten uzaklasırmımı acaba..abdest alalım kardesım dua okuyalım dıyerek boyle manevı bır ortam olustursanız

zaten alkol çok pahalı neyını satsada bıtıcek para yetıstıremez olucak..Allahım dogru yola cevırsın
manevı seylerle kotulukten uzaklasırmımı acaba..abdest alalım kardesım dua okuyalım dıyerek boyle manevı bır ortam olustursanız
Biz ayrı şehirlerdyiz iki gündür geldim memlekete normalde telime cvp bile vermez sanki hic kardeş olmamisiz gibi. Bizi bir bilseniz herkes tanır tüm aile ne çabalar harcadık harcıyoruz olmadı değişmedi daha kötü oldu

Çok geçmiş olsun. Ilac ile ilgili fikrim yok. Umarım sikintilari bir an önce atlatırsınız.
Fakat bir kez daha gördüm ki yargılamak ne kadar kolay. Sanirim çoğunluk 25 yasinda kendi seçimi istiyorsa ölebilir kardeşim diyecek.

İnsanlar soruyor para nerden buluyor bende bilmiyorum
Çok geçmiş olsun. Ilac ile ilgili fikrim yok. Umarım sikintilari bir an önce atlatırsınız.
Fakat bir kez daha gördüm ki yargılamak ne kadar kolay. Sanirim çoğunluk 25 yasinda kendi seçimi istiyorsa ölebilir kardeşim diyecek.
Çok sağ olun ya sonunda halden anlayan bir yorum çok teşekkür ederim

Annenizin otoritesi kız kardeşinize yetmiyor. Hiç abiniz filan yok mu?
Salmayın evden dışarı. Anatem’e yatmayı kabul etmedikçe para filan vermeyin. Siz para verdikçe, borçlarını kapadıkça diğer hayatını sürdürecek. Kabul etmiyorsa da eve almayın.
siz başka şehirdeymişsiniz. Gerekiyorsa bir kaç ay sizde başında bekleyin.
O çevreden uzaklaştırın. Kırsal bir yere taşıyın.

Bence kardesiniz bir sarmalin icine girmis ama asil buyuk dert alkol degil, bi suru alkolik tanidim, babam alkolden oldu, ama hic kimse ustunde sigara sondurmedi, neden o ortama gidiyor madem annesi para veriyor, alir evde icer, borcu var falan demisler, sizi de cok uzmek istemiyorum ama kardesinizi fuhusa, zorla sadist adamlara zorluyo olabilirler mi?

Doktor yazmıştı ama hiç bir ilacı kullanmıyor. İlacını kullansa belki bı işe yarar diye düşündüm dün gece çok kötü bir olay yaşadık. Tedavi olmak istemiyor. Ne yapılabilir acaba başka bir çaresi varmidir
Tedaviyi kendisinin kabul etmemesi cok kotu. Allah yardimciniz olsun. Belki bir tedavi merkezine falan yatirilabilir bilmiyorum, cok kotu bir durum ama once kendisinin de istemesi gerekir.

Hayatından şüphe ediyorum intihara dönük bir yüzü var. Üstelik alkollüyken tamamen kendisini kaybediyor. Dün eve yine kanlar içinde geldim burnu kirilmis. Daha öncesinde kolu kirilmisti. Kafası kırılmıştı. Saçının perçem kısmı kazitilmisti. Vücudunda sigara yanıkları

Polisi arıyorum sürekli yasi büyük kendisinin şikayetçi olması gerekiyor diyor. Üstelik bütün bu olanları biri yapmıyor bir kaç kişi var. Çok korkuyorum sürekli haberler çıkıyor birgün bu konu olacak diye odum kopuyor
Kemik kirikli darp icin sikayetcinin sikayetine gerek yoktur. O sorusturma cumhuriyet savciliginca re’sen yapilir

X