Tüp Bebek Merkezleri Antalya Memorial tüp bebek

Telefonla vs ulaşmak sıkıntı olabiliyor tıp fakültesinden tüp bebek randevu için.o yüzden madur olmamak için adetinizden önce ilk arayın ulaşmazsanız direkt gidip tüp bebek bölümünden randevunuzu alırsınız. Zaten onlar size bütün bilgileri veriyorlar işleyişi hızlı oluyor başlangıç için. Tedavi süreçlerini bilmıyorum ben rapor için 2 3 defa gittiğimde baaya yoğundu. Ama şuan ordaki profesöre giden pek hasta yoktu hep şafak beye gidiyolardı ve onun yoğunluğundan şikaye ediyordu bikaç görüştüğüm ordaki kişi. Ama murat hocayı bilmeyecekleri için ilk gidenlerin daha şanslı olacağını düşümüyorum. Çünkü ilk zamanlar çok yoğun hasta muayenesi olmaz sanırım. Yine daha önce orda transfer yaptırmış 2.3.tedavisine gelenlerden öğrendiğim eksi yanı yopun olan süreçten dolayı transfer sonrası memorialdeki gibi mesela dinlenme süresi uzun değilmiş. Söylediklerine göre transfer sonrası 5 10 dakkaya kalkıolarmış. Tabi murat hocanın kendi hastalarına uygulayacağı prosedürleri farklı olabilir bu konularda.
Siz karar verdiniz mi kesin tıp fakültesinde mi başlıcaksınız.ben çok kararsızım gerçi daha önümde iki ay var en az

Siz karar verdiniz mi kesin tıp fakültesinde mi başlıcaksınız.ben çok kararsızım gerçi daha önümde iki ay var en az
Ben Muratbey tercih ediyorum ama süreç uzun olmamalı yurtdışından geleceğim Şubat ayında adet olmadan gelmeyi planlıyorum öncelikle Muratbey ile görüşme yaparım kabul etmezse çok iyi bir yer bulmam lazım laboratuvar doktor anlamında benim yaş 42 hızlı hareket etmem gerekiyor siz araştırırsanız benide bilgilendirirseniz sevinirim

Evet memorial için yeni tedavi başlangıcı almıyor. Ama adetinizi atlamak istemıyosanız vakit kaybı için hocadan muayne için randevu sorun 29 30 u için gününüz ne zamansa eger orda olacaksa randevu verirler muayneye.Muayne için gidersenizde hem problemi anlatıp hemde tıp fakültesinden devam edebileceğiniz için bir planlama bilgisi alabilirsiniz.
Adetim başlayınca hoca mesaj attım gelelim mi yoksa 1 ay daha bekleyelim mi diye sorduk bekleyelim dedi bakalım 1 ay daha bekliyecegiz artk

Merhaba yazınızı okudum murat hocadan tedavinizle ilgili olumlu sonuç aldınızmı bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Slm. Nasıl gecti surec? Sonuc belli mi? Insallah pozitiftir. Bende 1nisan itibari ile murat hocaya baslayacagimda merak ediyorum

Merhaba murat hoca hangi hastanede biliyormusunuz bende ona gitmek istiyorum ama üniversitedemi memorialdemi ulaşamadım kendisine
Ben murat hocaya gidiyorum. Memorialdeydi oraya baslayacaktim ama kendisi tip fakultesine gecince arkasından gittim. Yani univ.hastanesinde su an kendisi.

Dönüş için teşekkürler.. Bizde başladık Murat hocayla inşallah hayırlı sonuçlar alırız 🤲 hayırlı ramazanlar..

X