Antalya'da Tavsiye Edeceğiniz Burun Ameliyatı Yapacak KBB doktoru

merhaba arkadaslar,

15 gun once Antalya'da Dr. Seckin Oksar'a burun estetigi ameliyati oldum. Sonucan cok memnun kaldim. Bunu sizlerle paylasmak istedim. Seckin bey sadece iyi bir doktor degil, mukemmel bir doktor.

Merhaba Melissa

bana birkactane foto gonderir misin?

bende omer beyi dusunuyordum iyiki gitmemisim randevuya

Merhaba ben de yeni burun ve silikon ameliyatı oldum ömer refik özerdeme çok mutluyum şu anda. amerikada hocalık yapmış biri olması kendisine güvenimde asıl nedendi. tüm arkadaşlarıma kuvvetle öneririm

ömer özerdeme ameliyat olmayı düşünüyorum. randevu aldım. yazılanlar genelde olumlu hakkında. sanırım doçentmiş. bir arkadaşımıın arkadaşı burun ameliyatından memnun kalmış. bilgisi olan varsa seinirim

kızlar ben size akdeniz üniversitesinde plastik cerrahı olan doç. dr. ömer özkanı tavsiye ediyorum.4 arkadaşım burnunu ömer özkana estetik yaptırdı,bunlardan birinin nefes problemi de vardı,o tarz sorunlarıda düzeltmiş ve hepsinin burunlarıda mükemmel oldu,inanamadım.bir arkadaşımda kepçe kulak ameliyatı oldu aynı doktora. o da çok memnun.
burun ameliyatlarında en başarılı sonuç kemikli ama ince gelen (geniş olmayan) burunlardan alınıyormuş,kemikli ve geniş (patlıcan gibi) olan burunların estetik sonuçları öbür buruna göre daha başarısızmş,bu genel olarak böyleymiş.sizleri bilgilendirmek istedim kızlar...

Arkadaşlar merhaba, ben haftasonu bir kaç konuda bilgi içn İstanbul a Prof Ahmet Karacalar ile görüştüm. Antalya ya gelip gelmeyeceğini sordum, belli sayıda grup olursa gelebilirim dedi.. Hertürlü operasyon için düşünen varsa bana mesaj gönderirseniz organize olabiliriz...

Arkadaşlar sitede Antalya'da burun estetiği yapan doktorları sormuşsunuz...bende sağlık sektöründe çalışıyorum...Dr hadi nural ı tavsiye ederim...kardeşim görümcem ve bunların sonucunu görüp 5arkadaşım daha oldu inanın hepsi çok memnun...

Antalya 'da tavsiye edebileceğim Burun Ameliyatı yapabilecek doktor Op.Dr.Serdar ÜNLÜ 'dür arkadaşlar. Özelikle 2. kez ameliyat olmayı düşünen arkadaşlar çok iyi düşünün ve düzeltme ameliyatını gerçekten bu işi bilen bir doktora gidin. Antalya'da bu ameliyatları en iyi yapan Op.Dr.Serdar ÜNLÜ 'dür. Deneyim ve tecrübemden bunu gönül rahatlı ile söylüyorum. Daha önce ismini vermek istemediğim yine Antalya 'da herkezin bildiği ve çok iyi dedikleri bir Doktora ameliyat olmuştum ve bunun sonucunda burnumda oluşan eğrilik nefes almada problemler ve beraberinde bir sürü komplikasyonlar en kötüsü de yapılan ameliyat sonrasında çatının açık kalması ve yamukluğun herbgeçen gün belirginleşmesi. Önceleri bunu çok fazla önemsemiyorsunuz ama görsel olarak her gün kötü bir burun ile karşılaşıyorsunuz. Daha sonrasında K.B.B uzmanı Op.Serdar ÜNLÜ 'ye muayane oldum. Serdar beyin yaklaşımı olabilecek tüm komplikasyonları size tek tek açıklaması ve bunun sonucunda nasıl bir yol izlememiz gerektiğini çok güzel bir şekilde anlatıyor ayrıca Antalya'da hala çok iyi bildiğimiz doktorlar hala eski yöntemlerle ameliyat yaparken Serdar Bey Tampon kullanmadan ameliyatlarını gerçekleştiriyor.Daha önce ameliyat olan arkadaşlar bunun ne kadar önemli olduğunu anlarlar. Ayrıca ilk ameliyatımda neredeyse 9-10 gün yüzümdeki morluklar ve şişlikler inmemişti. Serdar beyin ameliyatından sonra 2 saat sonra normal hayatıma döndüm ve yüzümde en ufak şişlik ve morluk oluşmadı.
Kesinlikle ve kesinlikle belirli etiket yapmış isimlere gitmeden önce tekrar düşünün. Seçtiğiniz doktorun Ameliyat yöntemi bilgisi çok önemli.Ben başımdan geçen talihsiz olayı kısa bir şekilde anlattım. Ama şuan Doktorum Op.Dr.Serdar ÜNLÜ 'den çok memnunum ve sayesinde yine aynalarla barıştım.

X