Anti-Aging Anti-aging haplar ( Kollajen ,Hyaluronic acid vb.)

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
Kızlar merhaba alın cizgim var belirgin ve göz altı cizgim ince yaşım 35
Bana kompleks bi şey önerebilir misiniz yani tek bi şey ama etkili yada tek bi şey ama içinde hepsini barındıran
Birde dıştan sürmek için etkili bi sey

Acaba kolajen haplarından mı bahsediyorsunuz. Ben geçen hafta H100 gençlik aşısı yaptırdım. Oradaki doktor önerdi.Gittim bir eczaneye içeriklerine bakarak aldım. Öncelikle Collagen Beauty Plus kullandım. İçerisinde 7 şase var. Yoğun kolajen içeriyormuş. Sonrasında 32 adetlik haplarından aldım. Kür gibi uyguladığım 7 şase inanılmaz iyi geldi bana. Zaten yüzüm porselen gibi oldu aşıdan sonra. Ayrıca tüm vücudum sıkılaştı. Beraberinde bel inceltici korse de kullandım. Şimdilik sonuçtan çok memnunum. 1-2 ayda bir 7 şase alıp kür yapacağım kendime. 30 yaşından sonra vücuttaki kolajen üretimi duruyor. Aynen diğer vitaminler gibi onu da desteklemek gerekiyormuş. Şimdilik 32'lik hapı her gün içiyorum.
Bu arada gençlik aşısı toplam 3 seans yapılacak. Önümüzdeki çarşamba 2. seansımı da yaptıracağım bakalım memnuniyetim artacak mı kızlar :KK37:
Nerede kime yaptırdınız asiyi ? Ve fiyat ve sonuç:)) Çok teşekkür ederim şimdiden

Bu tarz takviye edici ürünlerin etkisi görmek için yüzünüzde yaşlılık belirtileri olmadan başlarsanız daha doğru olacaktır. 25'nizden sonra artık vücut yavaş yavaş yaşlanıyor. Belirtiler görülse de görülmese de kullanmakta fayda var. Kür halinde en az 3 ay olucak şekilde kullanıp, bir üç ay ara verip başka ürünlere yönelmek en doğrusu. Hyaluranic Acid, omega 3, multivitamin, Koenzim Q10 ve Kolajen kullandım en memnun olduğum Kolajen ve Omega 3 oldu. Piyasadaki her omega 3'de itibar etmeyiniz. Trigliserid formda olan miligramları yüksek ürünleri alınız.

Merhabalar,

Arkadaşlar; kolajen için benim de size iki tavsiyem olacak. Kemik suyu ve çiğ yumurta akı. Her ikisinin de yapımı çok basit. Kemik suyu için kasaptan aldığım bir kaç parça ilikli kemiği, içine özellikle koyduğum; havuç, kereviz, kuru soğan ve patates dörtlüsü ile düdüklü tencerede ocağın en ufak gözünde 2 saat kadar pişiriyorum. Sonrasında sebzeleri süzdükten sonra kaynamış olan kemik suyunu soğuduktan sonra buzluk poşetlerine veya uygun gördüğünüz bir kaba paylaştırarak derin dondurucuya kaldırıyorum. Her çorba ve yemeğe istediğim ölçüde ekliyorum. Yemeklere lezzet vermesinin yanı sıra, bağışıklık sistemimizi güçlendirip, aynı zamanda kolajen etki yaratıp bizi güzelleştiriyor. :KK36: Yumurta akını ise, temizlenmiş kuru cildimize direkt uygulayabiliriz. Bu işlemi kurudukça 3-4 kere yenileyebilirz. Sonrasında soğuk su ile durulayıp, buz kalıplarında dondurulmuş papatya suyu gezdirebiliriz. :KK36: Şanslı ve güzel günler hepimize :KK37:

Maritsacım .....inan hiçbir işe yaramazlar.......genç kalmak tamamen hormonlarla alakalı bir durum.......genç kalmak istiyorsan sabah kahvaltısını pasgeç ki büyüme hormonu salgılanabilsin.........günün en az 13 14 saat aç kalıp insulin hormonu salgılatmaman gerekiyor.....tıpkı atalarımız gibi.........intermittent fastig konusunu internetten araştırabilirsin.........düzenli uykuda hafife alınacak gibi değil........rahatsız olduğun yerleri sadece estetikle halletmelisin
Herkesin metabolizma farkli intermittent beslenmeden hicbir fayda gormedim.su orucu evet ama intermittent bende etki etmedi

şuan kolajeni araştırıyorum. supra markasının beef collagen i ni kullanmak konusunda karar verdim .saşeler ve kutu şeklinde satışı var saşe ler de kutu da 28 günlük ama kutu fiyat olarak daha uygun. kutuda ölçek var günlük 10 gram içilmesi gerekiyormuş etki etmesi için. ben kutuile başlamayı düşünüyorum .

Merhabalar. Kolajen alırken dikkat edin, özellikle yurt dışında gelenlere. Domuzdan elde edilen kolajenler çok satılıyor. Mutlaka eczaneden alın ve hangi kolajen olduğunu da sorun. Mesela Doppelherz markasının Kollagen Beauty tek içimlik ampulleri domuzdan elde ediliyor. Ve bu marka ülkemizde de satılıyor malesef. Üzerinde yazmıyor, ben üretici firmaya E-mail aracılığıyla sordum ve gelen cevapta domuzdan ürettiklerini yazdılar. Sonrasında kendim evde yapmaya başladım. İlikli dana kemiklerini yıkayıp düdüklü tencerede 2 saat kadar kaynatıyorum. Tel süzgeçten süzüp büyük bir porselen kaseye boşaltıyorum. Soğuyunca buzdolabına kaldırıyorum. Ertesi gün (sağlığa zararlı olan ve kolesterol, damar sertliği yapan) yağ üzerinde tabaka gibi donuyor. Onu bir çatalla alıp çöpe atıyorum. Altta jöle gibi nefis bir kolajen kalıyor, bununla süzme mercimek çorbası yapıyorum, böylelikle harika bir cilde sahip oluyorum. Herkese tavsiye ediyorum

şuan kolajeni araştırıyorum. supra markasının beef collagen i ni kullanmak konusunda karar verdim .saşeler ve kutu şeklinde satışı var saşe ler de kutu da 28 günlük ama kutu fiyat olarak daha uygun. kutuda ölçek var günlük 10 gram içilmesi gerekiyormuş etki etmesi için. ben kutuile başlamayı düşünüyorum .
Merhaba. ben de epey bir araştırma yaptıktan sonra biraz da aceleci huyumdan supra 3 kutu sipariş verdim. dün kullanmaya başladım. bi yorumlara bakayım dedim. siz kullanalı epey olmuş. yorumlarınızı merak ediyorum. teşekkürler :KK200:

supra protein. fakat eczacılara soruuyorum kaç gündür farklı semtlerde, kimse bilmiyor... endişelendim acaba yanlış bir karar mı verdim diye. kandırılmak için fazla pahalı bir ürün.....
ben bu konuyla alakalı baya dr ve eczacı takip ediyorum ama kımseden bu kollajenı okumadım duymadım ,
lütfen iyi araştır

Bir süre hyaluronic asit kullandım, solgarın ama çok öyle kayda değer bir faydası olmadı ve ikinci kutuyu bitirmeden bıraktım. Zaten o hapı yutmak da meseleydi, o kadar büyük ki boğazıma tıkanıp kalacağını hissediyordum, pahalılığı da cabası. Reklam yapmak gibi olmasın ama bir süredir
New life omega 3 S-1200
New life CoEnz - QH
Solgar alpha lipoik asit 200 mg

Multivitamin
bu dördünü günlük kullanmaya başladım. Omega 3 ü düzenli olarak zaten kullanıyordum fakat alpha lipoik asit ve koenzime başladıktan bir süre sonra hatta kutuları henüz yarılamadan cildim acayip gerilmeye başladı. Alnımda görmeye alışkın olduğum hafif çizgiler artık yok. Hatta bir doktora danışmayı düşünüyorum çünkü koenzim çok etkiliymiş ve kullanmaya başladıktan bir süre sonra iki günde bir veya üç günde bir alınması gerekiyormuş. Lipoik asit de öyle. Bu arada alpha lipoik asit kullanırken vücuttaki B vitaminleri seviyesinin düşük olmaması gerektiğini ve ayrıca iki veya üç aylık kürler halinde kullanılması gerektiğini okudum. Bakalım bu süreç nasıl gidecek. Yüzüm somun gibi şişip gerilmeye başladı. Yaşım 39.

Merhaba,

Uzun zaman olmuş yazalı ama belki görürsünüz diye yazmak istedim. Kullanmaya devam ettiniz mi bu takviyeleri?
Bende kullanmayı düşünüyorum, o yüzden merak ettim. Faydalarını gördünüz mü?

ben de her yıl kendimi 6 ay kampa sokar, düzenli beslenir, solgar female, koenzim qh, omega3 gibi multivitamin ve antioksidanlar kullanırım. new life marka. kesinlikle fazlasıyla da faydasını görürüm.

Koenzim qh ı tek başına mı kullanıyorsunuz yoksa alfa lipoik asitle birlikte mi? Gördüğünüz faydaları yazabilir misiniz rica etsem.

Merhabalar,

Arkadaşlar; kolajen için benim de size iki tavsiyem olacak. Kemik suyu ve çiğ yumurta akı. Her ikisinin de yapımı çok basit. Kemik suyu için kasaptan aldığım bir kaç parça ilikli kemiği, içine özellikle koyduğum; havuç, kereviz, kuru soğan ve patates dörtlüsü ile düdüklü tencerede ocağın en ufak gözünde 2 saat kadar pişiriyorum. Sonrasında sebzeleri süzdükten sonra kaynamış olan kemik suyunu soğuduktan sonra buzluk poşetlerine veya uygun gördüğünüz bir kaba paylaştırarak derin dondurucuya kaldırıyorum. Her çorba ve yemeğe istediğim ölçüde ekliyorum. Yemeklere lezzet vermesinin yanı sıra, bağışıklık sistemimizi güçlendirip, aynı zamanda kolajen etki yaratıp bizi güzelleştiriyor. :KK36: Yumurta akını ise, temizlenmiş kuru cildimize direkt uygulayabiliriz. Bu işlemi kurudukça 3-4 kere yenileyebilirz. Sonrasında soğuk su ile durulayıp, buz kalıplarında dondurulmuş papatya suyu gezdirebiliriz. :KK36: Şanslı ve güzel günler hepimize :KK37:
Hala yapiyomusunuz

Doğal bakımdan asla vazgeçmeyin derim. Yoga Yapın sağlıklı beslenin ve kendi kremlerinizi kendiniz yapın. Size bu siteyi tavsiye edebilirim. Hem yoga hareketleri hemde evde yapacağınız angi aging tarifler var Gözenek Sıkılaştırıcı Yaşlanmayı Geciktirici

Gözenek Sıkılaştırıcı Dengeleyici Yüz Nemlendirici. Tüm cilt tiplerinden insanlara, özellikle de yağlı, akne eğilimli veya karma cilde sahip olanlara fayda sağlayacaktır. Ultra hafif, ultra besleyici sıkılaştırıcı bir yüz yağıdır. Derinlemesine nüfuz eden sıkılaştırıcı özelliklere sahip olan fındık yağı sivilceler için oldukça faydalıdır. Cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Üzüm çekirdeği yağı ultra hafiftir. Cilde yenileyici bir destek ve sağlıklı bir parlaklık veren besinler ve antioksidanlarla doludur.
Hem fındık hem de üzüm çekirdeği yağları, UV ışınlarına ve çevre kirleticilerine maruz kalma nedeniyle cildinizin kondisyonuna, onarımına ve erken yaşlanmaya karşı korunmasına yardımcı olan E vitamini bakımından son derece yüksektir. Gözenek Sıkılaştırıcı Yüz Yağı lüks botanik yağlar, sıkılaştırıcı, antibakteriyel ve onarıcı bir uçucu yağ karışımı ile tamamlanmaktadır.
Malzemeler
1 çk Yeşil Çay - Demlenmiş
2 çk Üzüm çekirdeği yağı
1 E vitamini kapsülü
4 damla Çay ağacı esansiyel yağı
2 damla Limon esansiyel yağı
4 damla Lavanta esansiyel yağı
2 damla Biberiye yağı
3 çk Fındık yağı

Western Reiki | Western Reiki Faydaları​

Seichim Reiki | Seichim Reiki Faydaları​

Başlamadan Önce:
1
Damlalıklı koyu renkli 1 onsluk şişe, küçük huni.
Nasıl Yapılır
2
Huniyi şişenizin üzerine yerleştirin ve Yeşil Çay - Demlenmiş Yağ ve üzüm çekirdeği yağını ekleyin. E vitamini kapsülünü delin ve sıvıyı şişenin içine sıkarak jel kapağını atın. Uçucu yağları ekleyin ve şişeyi fındık yağı ile doldurun. Karıştırmak için bir dakika sallayın.
Saklamak için:
3
Şişede saklayın. Doğrudan güneş ışığından uzak tutulursa altı aya kadar saklanır.
Kullanım:
4
Cildinizi temizledikten ve tonladıktan sonra günde iki kez kullanın. Yüz yağları nemli ciltte iyi çalışır, bu nedenle cildinizi tonerle buğulayın ve parmak uçlarınıza birkaç damla Dengeleyici Yüz Nemlendirici uygulayın. Yağı sisten cildinizdeki neme emülsiyon haline getirin. Eklenen nem, eşit bir uygulama elde etmenize ve cildinizin yararlı bitkileri cildinizin dermal katmanlarına derinlemesine emmesine yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
X