Antidepresan almak istiyorum

llisaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2022
6
1
22
Alakasız ama antidepresan almak istiyorum psikoloğa gidiyorum zaten almak için ne demeliyim bişeyler önerin lütfen duyar kasmadan ihtiyacım var lütfen

Psikiyatristle görüşün. Gerekli görürse yazar. Ayıp değil günah değil. Olduğu gibi ne düşünüyorsanız anlatın, gerekliyse kullanın ne olacak.

Bu isteğiniz bile bir antidepresan verme sebebi aslında 😂😂 buraya açtığınız bu konuyu doktorunuza gösterin hemen yazar djdjdk 😂
Şaka bi yana bende kullanıyorum takıntılarımı korkularımı açık açık saçma olan olmayan herşeyi anlattım dayadı bana iki ilacı ohhh misss 😂😂

Bu isteğiniz bile bir antidepresan verme sebebi aslında 😂😂 buraya açtığınız bu konuyu doktorunuza gösterin hemen yazar djdjdk 😂
Şaka bi yana bende kullanıyorum takıntılarımı korkularımı açık açık saçma olan olmayan herşeyi anlattım dayadı bana iki ilacı ohhh misss 😂
Denenir 😅

antidepresan dediğiniz şey kişilik bozukluğu veya şizofreni hastaları için verilmemişse içinde sadece serotonin bulunan haplardır. sarı kantaron yağı da yüksek oranda seroronin içerir. ben arada bir içerim hakikaten bir mutluluk ve boşvermişlik veriyor. antidepresan kullanıp kilo almaktansa önce bu yağı dene 1 ay kadar kendini gözlemle olmadı gidersin doktora.

Antidepresanlar en azından serotonin geri alım inhibitörleri olan grup kilo aldırmaz, kontrolsüzce beslenmeyle kilo alınır. Kesin bunu da diyen olacaktır,sanılanın aksine antidepresanlar bağımlılık yapmaz.

Pasiflora( çarkıfelek) meyvesini de araştır derim.

antidepresan dediğiniz şey kişilik bozukluğu veya şizofreni hastaları için verilmemişse içinde sadece serotonin bulunan haplardır. sarı kantaron yağı da yüksek oranda seroronin içerir. ben arada bir içerim hakikaten bir mutluluk ve boşvermişlik veriyor. antidepresan kullanıp kilo almaktansa önce bu yağı dene 1 ay kadar kendini gözlemle olmadı gidersin doktora.
Direkt mi içiyorsun yağı? Ne kadar miktarı?
Ben kendime yapmıştım yağını. Yara, yanık vs için evde dursun diye.

Antidepresan bence alınmak istenecek birşey değil, babamı kaybettiğim ve boşanma sürecinde olduğum dönem kullanıyordum, insan kendini kaybediyor, gözümün feri gitmişti resmen. Almadığım zamanlarda kafayı yiyecek gibi oluyordum, kilo da yaptı. Keşke kendi kendime atlatmaya çalışsaymışım diyorum şimdi o zamanlara bakınca.

Direkt mi içiyorsun yağı? Ne kadar miktarı?
Ben kendime yapmıştım yağını. Yara, yanık vs için evde dursun diye.
Evet direkt içiyorsun. Bende ilk günlerde 1 yemek kaşığı içtim çok kötü oldum sakın 1 tatlı kaşığını geçme. İlk ay için günde 1 çay kaşığı yeterli. Depresyonda hissettiğim kilolu dönemlerimde içmiştim baya etkiliydi yani.

direkt içme yerine başka bişeylere karıştırsak olur mu acaba

Son düzenleme:
X