Aptal Sarışın :((

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar belki sizinde başınıza geliyordur ne düşünüyorsunuz diye merak ettim sizinle paylaşmak istiyorum.benim saç rengim biraz sarıya yakın,açık kestane gibi.ama 2 yıldır röfle attırıyorum saçlarıma.havalı ve güzel göründüğümü söylüyorlar ki yakıştığı için bende sarı röfle attırıyorum zaten ama bazen çok moralim bozuluyor ortam içinde.örneğin o an bişeyi akıl edemediğimde yada o an yanlış birşey söyledğimde "sarışınsın ya ondandır,ee saçın sarı napalım" muhabbetlerinden çok sıkıldım.en insanları güldürmeyi çok seven bir yapıya sahibim ama bunu bile sarışınlıkla bağlıyorlar bazen.nedir bu kıskançlıkmıdır şakamıdır yoksa benmi abartıyorum anlamadım.Arkadaşlar lütfen düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim..

ne saçma.. size bu esprik(!) i yapanlara sert çıkın tavrınızı koyun hoşlanmadığınızı söyleyin bir daha yapamazlar

benimde saçım sarı...kendi saçım olmasa da sarışınım görünüşte... valla,girdiğim her ortamda zekamı överler... kimse bana ,sen sarışınsın, anlamazsın dememiştir. çünkü konuşmamdan bile anlaşılır zekam. çok övündüm gibi oldu amaşakkıdı .neyse:nazar:
bence, sizde rahatsızlığınızı,belli edin.bu tarz konuşmalardan hoşlanmadığınızı açıkça söyleyin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de sarı saçlıyım röfleli yani.. Aksine herkes akıllı ve zeki bir insan olduğu söyler.
Bugüne kadar da kimseden böyle birşey duymadım zaten sıkar biraz bana böyle şeyler söylemek..neyse

Ya sizle eğlenmek hoşlarına gidiyor ya da bilemiyorum biraz çekememezlik olabilir mi ? dikkat çeken bir hanımsanız eğer_?

bence arkadaşlarınız şakadan takılmış size...
insanın zekasını saç rengiyle anlayamazsınız...
takmayın,fazla büyütmeyin derim,
ama arkadaşlarınıza da ima edin ,bu tür hareketlerden kırıldığınızı...
şakanın da bir sınırı vardır,unutmayalım...
sevgiler...

bende sarışınım..
açıkcası hiç öyle bi muhabbetle karşılaşmadım..
garip arkadaşlarınız varmış.. yaşları mı ufak acaba?

Burda almanyada sarisinlar fiklari bile vardir! Blondinenwitze diyorlar....:kahve:

Aynen bizim Temel fikralari gibi cok yaygindir, ben türkiyede sarsinlara yönelik böyle espriler duymadim hic ama burda sürekli duyuyorum...Fikra iste....Temel fikralari karadenizli vatandaslari hedef aliyor, ne yani dogrumu simdi her karadenizli buna alinirmi?:nazar:

Bence gül gec sende cok rahatsiz oluyorsanda saclarini boyat, kimse öyle saka yapmaz sana o zaman..a.s

saçla başla olsa o iş...
ooohhhooooo

Ohooo takma be güzelim böyle şeyleri. Yıllardır benim şişmanlığımla alay edildi sonunda ben bile kendimle dalga geçmeye başladım. Arkadaşlar aralarında şakalaşıyorlardır. Bence sende katıl onlara. Kasıtlı bir şey olduğunu sanmıyorum.

çok aptalca bi espri yapmışlar :kahve:

Ya tama öyle bir deyim var, ama söyle sarisinlar icin barbie bebekler gibi sadece süsünü düsünen ,kendini gelistirmeyen sarisin bayanlara söylüyorlar, öyle bayanlar var elbette ama herkeside bir keyefe koymamak lazim.
Ne simdi almanyanin basbakani angela merkel de sarisin simdi o aptalmi oluyo, yani hanfendi almanyayi yönetiyo.
Bunlari söyleyen ya seni cekemiyor kizsa eger, yada sana ilgi duyuyor erkekse eger

Takma kafana ya.Bende sarışınım kıskandıklarından öyle söylüyorlar.
Şöyle bir etrafına baksana esmer olupta saçlarını sarıya boyayan yüzlerce kişi var.
Kötü birşey olsa o kadar sarışın heveslisi olmazdı herhalde!

Canım bazı kişilikler çevresindeki kişilerin fiziği ve görüntülerini espri malzemesi olarak seçmekteler bu hiç hoş bir davranış biçimi değil. Ben eğitimlerimizde bir arkadaşla tanışmıştım çocuk kendisini cm ylmz sanıyordu resmen herşeyden bir espri çıkarıyordu. bu kişide sanırım bu espriyi yaparak insanları güldürüyor ama kırdığının frkında olmuyor sen takma kafana boşver.

ben sarısınım..boya fılanda degıl..anadan dogma sarısınım....
hiçte salak yada safta degılım...aksıne cokda akıllıyım...
kıskanıyorlarsa aklımı kıskanıyorlar...
hem pratıkte bır zekam var..olayları cabuk cozerımde...
anlamamya gelınce bazen ...herkesın basına gelırkı anlammak...olabılır..bunun sarısınlıklada bır ılgısı alakası yok...
delının bırı bır tas atmış...o kadar...

bende sarışınım ama hıc öyle bır konusma ıle karsı karsıya kalmadım.
hem bırı bana aptal sarısın yakıstırması yapacak onu anasından doğduguna
pişman ederım.neyse yakında sac rengımden de sıkıldım baska renk yapaagım zaten:nazar::nazar:

valla sarışınların adı çıktı 9 za inmez 8 e :))))) boşverin takmayın kızlar yaaaaa ne saçma ne alaka çogunlugu sonradan boyatma bu saçı sarıya boyayıncamı insanlar aptal oluyo saçma yani

valla sarışınların adı çıktı 9 za inmez 8 e :))))) boşverin takmayın kızlar yaaaaa ne saçma ne alaka çogunlugu sonradan boyatma bu saçı sarıya boyayıncamı insanlar aptal oluyo saçma yani

Ya tama öyle bir deyim var, ama söyle sarisinlar icin barbie bebekler gibi sadece süsünü düsünen ,kendini gelistirmeyen sarisin bayanlara söylüyorlar, öyle bayanlar var elbette ama herkeside bir keyefe koymamak lazim.
Ne simdi almanyanin basbakani angela merkel de sarisin simdi o aptalmi oluyo, yani hanfendi almanyayi yönetiyo.
Bunlari söyleyen ya seni cekemiyor kizsa eger, yada sana ilgi duyuyor erkekse eger

canım bunu hiç düşünmedim ama bunun esprisini yapan arkadaşım beni gerçekten çok begenen bir arkadaş (erkek arkadaş)
olabilirmi bilmiyorumfisfisfis

Ben de sarı saçlıyım röfleli yani.. Aksine herkes akıllı ve zeki bir insan olduğu söyler.
Bugüne kadar da kimseden böyle birşey duymadım zaten sıkar biraz bana böyle şeyler söylemek..neyse

Ya sizle eğlenmek hoşlarına gidiyor ya da bilemiyorum biraz çekememezlik olabilir mi ? dikkat çeken bir hanımsanız eğer_?

ben biraz daha şakalaşmayı seven,espriye açık göründüğüm için biraz daha rahattırlar bana karşı..buarada Yeliz Yeşilmene benzediğimi söyleyen çok kişi var tip olarak,benziyorum da.ama onun gibi boş bir bayan oldugumu düşünmüyorum

X