Çorbalar Arabaşı Çorbası (İç Anadolu Bölgesi)-Şen Piliç Sponsorluğunda

Ay bu çorbayı bir yemek nasip olmadı çok meerak ediyorum çok güzel gözüküyor parem iştahım kabardı ellerine sağlık

Mmmm enfes görünüyor hemşom can Konyamın güzel yemeğiii
Yarışmada bol şans kuzumm

Eline emeğine sağlık canım güneş gibi parlıyor çorban gelmiş geçmiş olsun ayrıca ciddi bir şey olmamasına sevindim

Çak saol canım korktum bir dünya temizlik cıktı ama şükür iyiyim
Teşekkürler ederim
Şükür canım sana, ailene bir şey olmamış ya bi arkadaşımın yüzüne patlamıştı bir ay nerdeyse mumya gibi gezdi şükür iz filan kalmadı elhamdulillah ben de çok korkar oldum o günden sonra

Şükür canım sana, ailene bir şey olmamış ya bi arkadaşımın yüzüne patlamıştı bir ay nerdeyse mumya gibi gezdi şükür iz filan kalmadı elhamdulillah ben de çok korkar oldum o günden sonra
Canım bide otamatik sözüm ona ayar yeri birden fırladı heryer yağ buhar aynen rabbim korudu saolasin canım benim

Eline sağlık bende yaparım bu çorbayı ama o hamurdan yapmam ben
Tek çorba yeterli hamuru sevmiyorum ben bu çorbanın püf noktası unu çok iyi kavurmak gerekir yağında birde unu iyi ayarlamak gereki az olunca tadı iyi olmuyor

Ellerinize sağlık başarılar

Ayy Paremm annecim çok yapardı bu çorbayı Annemde Konyalı bu arada ellerine sağlık çook güzel olmuşş bitanemm bool şanslar

Ellerne sağlık başarılarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…