Aşılama Aralık 2021 aşılama düşünenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

dumansmom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2021
255
160
30
merhaba
1 yıldır gebelik istemimize karsılık bir sonuc alamadık. bu ay kısmetse aşılama denemek istiyoruz
istanbul özel hastanelerde son zamanlarda yaptıran ve olumlu sonuc alan var mıdır?
doktorum avicennada oldugu icin orada denemeyi dusunuyorum, bu surec icin once zeynep kamile gittim kan tahlili de verdim ancak tahlilimi kaybettiklerini söylediler ve aşılama icin tum şartları sagladıgımda ancak 3 ay sonraya sıra veriyorlar. zaman kaybetmemek adına avicennada denemek istiyorum, bu sekilde yol izleyenler var mı? avicennadan alacagım rapor aşılamalar tutmaz ise zeynep kamilde daha sonra tup bebek sureci icin gecerli olur mu? bilen yorum yapabilirse cok sevinirim zira cok yorucu bir sürec 😟

Ben bu ay aşılama yaptıramamıştım hastaneden dolayı, sadece iğne ile denemiştik. Bu ay zeynep kamile gitmeyi düşünüyorum tekrar, 2 ay önce gidip tahlil yaptırmıştım tahlil sonucumu kaybettiler bende özelden denemek istemiştim cunku hic ilgilenmiyolar gerçekten. Oda kısmet olmadı
Olsun üzülme aşılama denersin 🙏🏻

Öylemi ya icim rahatladı gercekten cunku kimse tam cevap vermedi buna.
İlac iğne ve yıkama islemi toplam 1200 olacak gibi gozukuyor ekstra cıkmazsa
Merhaba kızlar. Ben de aşılama ile gebe kalanlardanım. Ama normal asilamadan farklı bir yöntem. Benim olumlu sonuç aldığım mikroçip aşılama. Bunu duydunuz mu bilmiyorum.İnternetten araştırabilirsiniz. Normal asilamadan %50-60 başarı şansı daha yüksek. Bir faydası olur diye paylaşmak istedim. Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin hepinize.

Merhaba kızlar. Ben de aşılama ile gebe kalanlardanım. Ama normal asilamadan farklı bir yöntem. Benim olumlu sonuç aldığım mikroçip aşılama. Bunu duydunuz mu bilmiyorum.İnternetten araştırabilirsiniz. Normal asilamadan %50-60 başarı şansı daha yüksek. Bir faydası olur diye paylaşmak istedim. Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin hepinize.
Merhaba, Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin ins🙏🏼 Nasıl yaptırdın detayları paylaşabilir misin bizimle?

Merhaba, Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin ins🙏🏼 Nasıl yaptırdın detayları paylaşabilir misin bizimle?
Amin canm🌸 ben özelde 2500 TL ye yaptırdım. Öncesinde de ilaçlar kullandım yumurta geliştirici ve çatlama iğnesi. Normal aşılama aşamaları ile aynı. Sadece aşılama yöntemi farklı. İlaçlar da 700 TL yi buluyor.

X