Aralık 2021 tüp bebek transfer olacaklar

Kızlar benim transfer için son 4 günüm ama bugün adet olacakmış gibi kasık ağrım var. Transfer hazırlığında sizlerde de oldumu böyle bir belirti

Canım aynı durumu bende yaşıyorum ya kasık ağrısı adet olcak gibi belim sırtım kopuyo ya neden
Sanırım bu belirti çoğu kişide var bu benim 3. Denemem ilk ikisinde böyle birşey olmamıştı ama bunda adet olacakmışım gibi belim ve bacaklarım ağrıyor. Yarın transferim var dua edin 🤲🤲
Ya kızlar bide yumurtlama yumurtlama akıntısı var şeffat çok ilginç ya🤣🤣 demekki normal yaşadığımız
Belki stresten oluyordur kendinizi rahat bırakın biraz
Aslında çok rahatm canm ya

Ben normalde transferden sonra bu durumu yaşardım ama bu 3. Transferim olacak bunda transfer öncesi başladı neyse tek değilmişiz birçok kişide varmis bu belirtiler inşallah normaldir :işsiz:
Aynen canım birçok kişi yaşamış. Gece uyuyamadm sancıdan tedirginde oldum hastalnck gibiydim ya. Seninle aramızda 2 gün var bende 11inde transfer olacağım😍

Aynen canım birçok kişi yaşamış. Gece uyuyamadm sancıdan tedirginde oldum hastalnck gibiydim ya. Seninle aramızda 2 gün var bende 11inde transfer olacağım😍
Benimde dün basladi şuanda da aynı hız kasık bel ağrısı devam ediyor ama kanama falan yok inşallah olmaz da hayırlısıyla şu transferi tamamlariz🙏 geçen ayda transfere 2 gün kala kızımda su çiçeği şüphesi var diye iptal etmiştik artik ilaçlardan nevrim döndü insallah bu defa bir aksilik çıkmaz

Benimde dün basladi şuanda da aynı hız kasık bel ağrısı devam ediyor ama kanama falan yok inşallah olmaz da hayırlısıyla şu transferi tamamlariz🙏 geçen ayda transfere 2 gün kala kızımda su çiçeği şüphesi var diye iptal etmiştik artik ilaçlardan nevrim döndü insallah bu defa bir aksilik çıkmaz
Ay en kötüsü de o canım herhaldr son dk iptal olması😔 Allah korusun kötüyü çağırmayalım bir an önce sağ sağlim alıp gelelim bebişlerimizi😍

Benim ilk tüp bebek denemem ilk transferim canımm😊 1 embriyo transfer edilecek inşallah
Ayy hadi hayırlısı inşallah tek seferde kavuşursun bebişine:KK68: benim 7 yaşında kızım var onada aşılama tedavisi ile hamile kalmistim. Şimdi 7 sene sonra tekrar girdik bu sürece ama ozamanki kadar kolay olmadı biz aşılama ile yine olur dedik ama 3.tup bebek transferine kadar geldik yaş geçtikçe sağlıkta vucutta eskisi gibi kalmıyor. Hayırlısı bakalım bu defa çift transfer yapılacak inşallah artık bir pozitifi yakalariz:olamaz:

Ayy hadi hayırlısı inşallah tek seferde kavuşursun bebişine:KK68: benim 7 yaşında kızım var onada aşılama tedavisi ile hamile kalmistim. Şimdi 7 sene sonra tekrar girdik bu sürece ama ozamanki kadar kolay olmadı biz aşılama ile yine olur dedik ama 3.tup bebek transferine kadar geldik yaş geçtikçe sağlıkta vucutta eskisi gibi kalmıyor. Hayırlısı bakalım bu defa çift transfer yapılacak inşallah artık bir pozitifi yakalariz:olamaz:
İnşallah ya hepimize dua ediyorum kolay bi süreç değil bir sürü hormon alıyoruz vücudumuz farklı tepkiler gösteriyor Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah. Benim hiç çocuğum yok hiç gebelikte geçirmedim düşüğüm bile yok😄ilk yıl çok ağlamıştm çok stresliydim bebeğim olmyck diye ama şimdi daha relaxm 2.5yıldır evliyiz diyorum artık alanda Rabbim verende o istemedikçe ne yaparsan yap olmuyor vardır bi bildiği diyorum hayırlı zamanı değilmiş diyorum hep 2yıldır. 2 yıl boyunca yumurta çatlatma tedavisi gördüm genera gonal f vb şeyler ama sonuç alamadım doktorum en son tüp bebek deneyelim dedi. Bende hafif polikstik over var eşimin ileri hareketlisi %4tü. Doktorum inanmıştı doğal yollarla kalacağıma ama ben hep olmayacak doğal yolla diyordum ve o yüzden oyalanmak istemedim daha fazla. Ama bu sefer çok inanıyorum tüp bebek tedavime olacak gibi hissediyorum. İnşallah nasip etsin rabbim🙏🏼 Doktorumda bana tek mi çift mi dedi tek dedim eğer tutmazsa 2.transfere 2 koyalım dedi canm bizde öyle bi deneyelim dedik😊

X