Aralik transfer sürecim

ikla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
5
4
38
Merhaba herkese😊 yeni üye olmuş biri olarak üye olmadanda bu sitenin benim üzerimde çok faydalı olduğunu söyleyebilirim🙂 Aralık 18 inde 2 Embriyo transferim gerçekleşti şuan 4.günümve heyacanla bekliyorum evde istirahata geçiyor zamanım bir çok sevdiğim şeyden vazgeçtim dilerim Allah tüm istiyen emek veren Anne adaylarına evlat nasip etsin inşallah..

Merhaba bende 18 inde iki embriyo transferi oldum kızlar. Dilerim bu yılın sonu bizler için mucizelerin başlangıcı olur🙏 ben gündüz gece ne zaman uyursam kafam terlemiş olarak uyanıyorum. Odamıda sıcak tutuyorum biraz üşüyünce gaz sıkışması başlıyor bende. Bu terleme canımı sıkmaya başladı sizdede var mı böyle bir şey? iyi mi kötü mü acaba fikri olan var mı?

Merhaba bende 18 inde iki embriyo transferi oldum kızlar. Dilerim bu yılın sonu bizler için mucizelerin başlangıcı olur🙏 ben gündüz gece ne zaman uyursam kafam terlemiş olarak uyanıyorum. Odamıda sıcak tutuyorum biraz üşüyünce gaz sıkışması başlıyor bende. Bu terleme canımı sıkmaya başladı sizdede var mı böyle bir şey? iyi mi kötü mü acaba fikri olan var mı?
Ben terlemiyorum aksine çok üşüyorum yorganla geçiyor günüm ☺️

Bende dün transfer oldum kızlar. İlk transferim tek embriyo yaptılar ☺️ çok heyecanlıyım sonucu 30 aralıkta öğrenecekmişiz 🙈 bekliyorum sabırsızlıkla. Arada buradan bilgilenelim. Neler yapıyorsunuz bu süreçte? Ne yiyip içiyorsunuz?
Bugün benim birinci günüm. İlaçlar ağır geldiği için midem kötüydü sabah peynir domates zeytin yedim öğlen ayıptır söylemesi tavuk çorbası ve haşlanmış patates yedim ( midem için) ve aralarda çiğ kabak çekirdeği, kuru üzüm, çiğ fındık, kaju yedim. Dün bütün gün yat dediler yattım bugün yarım saat yürüyüş yaptım eşimle. Sizler neler yapıyorsunuz. Bana bilmediklerim konusunda yardımcı olun ☺️☺️

Banada arada üşüme geliyor diken diken oluyorum. Ama uyurken terleme niye oluyor bilemedim. Hemşirem ilaçların etkisi dedi. Kızlar günde kaç estrofem alıyorsunuz
Ben estrofem kullanmıyorum canım sadece kan sulandirici ve progestan iğne ve fitil kullanıyorum

Bende dün transfer oldum kızlar. İlk transferim tek embriyo yaptılar ☺️ çok heyecanlıyım sonucu 30 aralıkta öğrenecekmişiz 🙈 bekliyorum sabırsızlıkla. Arada buradan bilgilenelim. Neler yapıyorsunuz bu süreçte? Ne yiyip içiyorsunuz?
Bugün benim birinci günüm. İlaçlar ağır geldiği için midem kötüydü sabah peynir domates zeytin yedim öğlen ayıptır söylemesi tavuk çorbası ve haşlanmış patates yedim ( midem için) ve aralarda çiğ kabak çekirdeği, kuru üzüm, çiğ fındık, kaju yedim. Dün bütün gün yat dediler yattım bugün yarım saat yürüyüş yaptım eşimle. Sizler neler yapıyorsunuz. Bana bilmediklerim konusunda yardımcı olun ☺️☺️
Bizde acamiyiz benimde ilk transferim aşağı yukarı aynı şeyleri yiyoruz benim Taze transfer

Ne kadar az ilaç kullanıyorsunuz kızlar ben bir sürü hap yutuyorum 🙈
Canım hormon olarak sadece estrofem be progestan fitil öbür türlü bende bir sürü hap alıyorum folibol coraspirin balık yağı d vitamini multivitamin oxapar iğne bunları kullanıyorum

X