Aralik transfer sürecim

Bence öyle diyil canım ,çok umutsusuzum bu benim 3cü denemem inşallah tutunur
Benim 4. Günde silikte olsa çizgi çıksa baya rahatlardım. Canım umutsuzluğun şuan sana bi faydası yok bebeğin karnındaysa kötü etkilenir. Ki bence bebişin seninledir. Belirtilerin var mı canım? İlk iki denemede kümyasal mı direkt negatif mi

Benim 4. Günde silikte olsa çizgi çıksa baya rahatlardım. Canım umutsuzluğun şuan sana bi faydası yok bebeğin karnındaysa kötü etkilenir. Ki bence bebişin seninledir. Belirtilerin var mı canım? İlk iki denemede kümyasal mı direkt negatif mi
3 saatdan sonra çıkdı silik çizgi ,Belirti kasıklarımda ağrı var ayaklarımda ağrı .İlk denemem tutmadı.İkincisi tutdu 7 haftada inkişafdan kaldı.Buda 3cü inşallah tutar .Senin hiç belirtin oluyormu?

Benimde ilk denemem kimyasal oldu maalesef şimdide bel ağrısı batma falan var bakalım inşallah bu sefer rabbim yüzümüzü güldürür. İnkişaf ne canm

Merhaba bende Aralık 18 de transfer oldum. İnşallah bebeklerimiz sağlıkla bize gelir🥰
Yarın kan tahlili vereceğim aynı gün olmuşuz transfer dilerim hayırlı güzel sonuçlar aliriz bugün evde dayanamayıp test yaptım sonuç negatif cıktı bu beni biraz üzdü ama yarınki kan testi sonucuna bakicam🤲🤲

Ay ben korkuyorum valla erken testten hep hüsran oldu çünkü 🙈 o yüzden günümün geçmesini bekleyeceğim 🙈
Ben yaptım siz yapmayın 11.ci günüm de Ve 1 günsonra kan testi verecektim moralim bozuldu negatif cıktı sonradan keşke yapmasaydım dedim yapmayın..

Ben yaptım siz yapmayın 11.ci günüm de Ve 1 günsonra kan testi verecektim moralim bozuldu negatif cıktı sonradan keşke yapmasaydım dedim yapmayın..
Üzülmeyin hakkımızda hayırlısı neyse o olur her zaman böyle düşünün 🌸

X