ARALIKLI ORUÇ GÜNLÜĞÜM

Merhaba arkadaşlar aralıklı orucu denemek istiyorum sürekli diyet yapıp kendime olan güvenim sebebiyle bırakıyorum. Yaşım 27 ve sağlık açısından artık fit ve güzel gözükmek istiyorum. Hergun düzenli olarak yediklerimi ve hafta da birkez kg mu paylaşacağım eğer benimle birlikte zayıflamak isteyen arkadaşlar olursa çok sevinirim.
Bugün diyete başladım
Kg 94
Boyum 160
Haydi bakalım gitsin yağlar 😻😻
Spor yapıyor musunuz ve imkanınız var mı bilmiyorum ama her sabah en az 30 dk leslie öneririm. Diyet sporla çok iyi oluyor. Ben de diyet yapıyorum ama çok tutamıyorum kendimi. Yine de spor yaptığım için veriyorum

Spor yapıyor musunuz ve imkanınız var mı bilmiyorum ama her sabah en az 30 dk leslie öneririm. Diyet sporla çok iyi oluyor. Ben de diyet yapıyorum ama çok tutamıyorum kendimi. Yine de spor yaptığım için veriyorum
Merhaba evet hergun leslie yapıyorum 45 dakika ve günde 1 saat akşam eşimle yürüyorum ☺️

16.00
Ara öğün ☺️

Eklentiler

• 20230118_155500.jpg
    20230118_155500.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 28
Bu arada ben 2021 in Kasım ayında tam 145.700 kg olarak başladım aralıklı oruç tutmaya ailemden bir çok insanın vefatı beni çok sarsmıştı. Geceleri buzdolabının önüne sandalye çekiyordum neredeyse sıkıldığımda bile gece 4 gibi 5 gibi sürekli poğaça yapıyordum hamur işi pasta çikolata 2022 Ekim de 90 kg ya düştüm daha sonra saldım kendimi 4 kilo aldım şimdi birdaha aralıklı oruca başladım 🤣🤣🤣🤣 keşke sende başlasan benimle bir arkadaşımız daha yapiyor birbirimizi motive ediyoruz yaza çok az kaldı güzel zayıf hafif ve mutlu hissetmek istiyorum ve desteğe çok ihtiyacım var 🥰🥰🥰🥰🥰

Olsun bence yinede motivasyonunu bozmadan devam etmelisin ☺️
Aynen akşam yemek yemeyeceğim öğünü kapattım kısırla 😀 Türk kahvesi içiyorum şuan. 15 tatil geldi anneme gideceğim onun için motivasyonum düştü. Orda nasıl olsa yiyeceğim diye 🙈

Aynen akşam yemek yemeyeceğim öğünü kapattım kısırla 😀 Türk kahvesi içiyorum şuan. 15 tatil geldi anneme gideceğim onun için motivasyonum düştü. Orda nasıl olsa yiyeceğim diye 🙈
Aboooo 🙈 sakın kilo alıp dönme diyeceğim ama anneler yemeği zorla yediriyor o yüzden bi yorum yapamayacağım

Saat 19.00
Tavuk ve patates haşlama
Ve gün biter 🥰

Eklentiler

• 20230118_185115.jpg
    20230118_185115.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 28
Günaydın 🌞
0449C22E-1B6E-4540-AEFB-4FECE25EEB99.jpeg
Kahvaltı öncesi su ve tarçınlı Türk kahvesi 😍

Ara öğün 14:00
Mandalina + kayısılı bitki çayı