Aralıklı oruç yapanlar bakabilir mi

Bu sefer kendimi sıkıntıya sokmayacagim. Bir acelem yok, şu kadar ay sonra şu elbiseyi giymem gerek gibi bir durumda degilim. Serbestim ve sadece sagligim icin bunu yapmak istiyorum. Bu yontemi uygulayacagim.
Kesinlikle canım önemli olan süre değil ayrıca yavaş verince sarkma problemin olmaz haftada 2-3 gün de spor yaparsan harika olur😍 Ben de ilk hamilelik için başlamıştım diyete ama artık kendim için devam ediyorum🥰

Nazar değdircez maşallah 66 çok iyi ya bende oralara insem yeter bana
Bana nazarlar değdi zaten ya🤣 zayıf halimle resmim olsun dedim instagramda resim paylaştım ertesi gün ayağımı yaktım on gündür evde ayağımın üstüne basamıyorum🙈 Şaka bir yana canım çok teşekkür ederim 66 kesinlikle çok iyi bir rakam ama insanoğlu doyumsuz olduğu için o kiloya gelince yetinmiyorsun az daha vereyim diyorsun inşallah sen de kilolarından kurtulacaksın ve hedef kilona ulaşacaksın😍

Bana nazarlar değdi zaten ya🤣 zayıf halimle resmim olsun dedim instagramda resim paylaştım ertesi gün ayağımı yaktım on gündür evde ayağımın üstüne basamıyorum🙈 Şaka bir yana canım çok teşekkür ederim 66 kesinlikle çok iyi bir rakam ama insanoğlu doyumsuz olduğu için o kiloya gelince yetinmiyorsun az daha vereyim diyorsun inşallah sen de kilolarından kurtulacaksın ve hedef kilona ulaşacaksın😍
Başladım bakalım bismillah ara öğün bi kahve bi çikolata küçük kare.
1 hafta bozmasam devamı gelir.

Başladım bakalım bismillah ara öğün bi kahve bi çikolata küçük kare.
1 hafta bozmasam devamı gelir.
Aynen canım bir hafta devamını getir alışıyorsun yavaş yavaş afiyet olsun🥰 Ben de 2-3 haftadır çok yemeye alıştım şu an zorlanıyorum o yüzden bu haftayı kazasız atlatmam lazım😅

Aynen canım bir hafta devamını getir alışıyorsun yavaş yavaş afiyet olsun🥰 Ben de 2-3 haftadır çok yemeye alıştım şu an zorlanıyorum o yüzden bu haftayı kazasız atlatmam lazım😅
Psikolojiyle de çok alakalı. Tempolu hayat olunca da diyet yapılmıyor. Sakin durağan bir dönemde başlamak lazım. Hadi bakalımm başaracazzz 💝💪🏻

X