Aramızdaki engeller

Neden yazmadan duramıyorsun acaba? 😅 Ben konumla ilgileniyorum da sana noluyor acaba?
Kardeş beni alıntılıyorsun cevap yazıyorsun ben de cevap veriyorum işte yazma o zaman 😀 neyse hadi kendine iyi bak yine de

Egonu burda tatmin ediyorsun sanırım, kendini önemli hissetmek için sana emoji bırakanları onaylayanları sayıyorsun onu anladım da. Benim konumdan uzak dur. Kirletme daha fazla. Lütfen.
Vallaha kim beğenmiş bakmıyorum bile. Hiç umrumda da değil. Beğenilmek gibi bir kaygım da yok. Sen yazıp duruyorsun sonra uzak dur diyorsun komedi misin? Saygısız ve terbiyesiz bir insansınız gerçekten. Kirli kelimesi de sizin boş cümlelerinize yakışır ancak bir daha da yazmayın biraz önce de yazmayın demiştim ama durmayan sizsiniz mesajınızı da şikayet ettim.

Bu yorumumu sizde kalpleyip beğenmiştiniz Ktrmtm Ktrmtm hatırlatmak istedim.

Ben de saldırgan bir üslup kullandığımı düşünmüyorum. Düşüncemi ifade etmekte saygı çerçevesinde hakkım var. Kimsenin yorumundan da etkilenmem. Benim görüşüm de aynıydı, benle beraber aynı düşünen de çok kişi olmuş. Demek ki yazım dilinde bir sorun var konu sahibinin. Linç ettiğimiz de yok ayrıca yazıp yazmayacağıma da Bırakın da ben karar vereyim
Çünkü eski sevgili konusunda dediklerinize katılıyorum. Bir insan salt haklı salt haksız olmaz, sizin bir söyleminize katılmam her dediğinizi haklı göreceğimi göstermez. Sert bir diliniz var birden fazla sert uslup(siz ve diğer arkadaşlar) bir araya gelince savunma oluşturması doğal demek istediğim budur.

Çünkü eski sevgili konusunda dediklerinize katılıyorum. Bir insan salt haklı salt haksız olmaz, sizin bir söyleminize katılmam her dediğinizi haklı göreceğimi göstermez. Sert bir diliniz var birden fazla sert uslup(siz ve diğer arkadaşlar) bir araya gelince savunma oluşturması doğal demek istediğim budur.
Karşı taraf sert olduğunda da geçerli bu, bizde karşımıza göre şekilleniyoruz

Karşı taraf sert olduğunda da geçerli bu, bizde karşımıza göre şekilleniyoruz
Konu sahibinin de bir yerden sonra sert uslup kullandığına katılıyorum. Cevap vermez olur biter diye bundan bahsetmiştim zaten. Hoş bir durum değil böyle ağız dalaşı. Gayeden uzaklaştırıyor. Hmm peki, ok, olmuyor yani.

Düzeltme: bir önceki mesajda konu sahibinin saygısız olduğunu düşünmüyorum gibi bir şey yazmıştım tabi bu "hmm peki ok" mesajlarını okumadan önceydi. İnsanlar dğeişkenken fikirler de sabit kalmıyor maalesef.

Konu sahibinin de bir yerden sonra sert uslup kullandığına katılıyorum. Cevap vermez olur biter diye bundan bahsetmiştim zaten. Hoş bir durum değil böyle ağız dalaşı. Gayeden uzaklaştırıyor. Hmm peki, ok, olmuyor yani.
Aynen hakaret yoktu konuşmalarımızda ama hakaret de etti kendisi, yöneticiler görüp karar verir artık :) güzel üslubunuz için teşekkürler :)

Ben paragrafında, peki dedikten sonra hala paragraf düzen sensin. Dikkatli bak. Uzak dur. İyi akşamlar.
Peki dedikten sonra ben bir şey yazmadım yalnız 😀 başka bir arkadaşa bir şey yazdım 😀 durumunuz baya kötü 😀

X