Saç Uzatma Yöntemleri Arap yağı

pakizee

14.07.2012
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
2.055
1.465
şu instagramda boy boy fotoları dolaşan yağ gerçekten uzatıyor mu ??
Kullanan memnun kalan / kalmayan var mı ???
Çok kafam karışık

Instagramda arap makyaj dünyası diye bi site var arap yağı satiyolar içind e 29 yağ var ayda 8 cm uzama garanti veriyorlar 49 lira fiyatı ben iki ay kullandim iyi geldi şimdi bakıma ara verdim ama

Evet canım uzama oldu ama bir ayda 3 cm falan uzadı beslenmem düzenli değil bide emzirdigim için saçım uzamiyodu bana ve bi çok kişiye iyi geldi tabi olumsuz yorum yazanlarda var

Ben instagramda gördüm bir sürü kişi foto yollamış ama inanamıyorum nedense bir yanım o şişenin içinde sadece ay çiçeği yağı vardır diyor

Bende 49 lira verip. sonradan pişman olmak istemem .işe yararmı yaramazmı.herkeze yaramayabilir sonuçta:21:

Bende 49 lira verip. sonradan pişman olmak istemem .işe yararmı yaramazmı.herkeze yaramayabilir sonuçta:21:
aynı düşüncedeyim :) mesela dax a aşırı derece ikna olmuştum ama bu yağ nedense bana biraz dolandırıcı işi gibi geliyor karalamak istemem kesinlikle ama bütün sitelere arattırdım 1 kişi de görmedim çok memnun kaldım yazan
arkadaş yazmış memnun kaldım diye ama nedense arkadaşında mesaj sayısı 3 -5 tane :)
bu kadar güvensizlik neden D:

aynı düşüncedeyim :) mesela dax a aşırı derece ikna olmuştum ama bu yağ nedense bana biraz dolandırıcı işi gibi geliyor karalamak istemem kesinlikle ama bütün sitelere arattırdım 1 kişi de görmedim çok memnun kaldım yazan
arkadaş yazmış memnun kaldım diye ama nedense arkadaşında mesaj sayısı 3 -5 tane :)
bu kadar güvensizlik neden D:
Dax mesela güvenilir bi marka haline geldi adeta adını duymayan kalmadı ben bile gözü kapalı alırım.çünkü içerini okudum hindistan cevizi falan var çok güzel yağlar var içinde.ama bu arap yağını açıkcası hiç bir sitede duymadım .o yüzden ben almam şahsen ama alanada saygı duyarım 8 cm uzatma işine gelince pek inanamadım acıkcası:KK37:

Dax mesela güvenilir bi marka haline geldi adeta adını duymayan kalmadı ben bile gözü kapalı alırım.çünkü içerini okudum hindistan cevizi falan var çok güzel yağlar var içinde.ama bu arap yağını açıkcası hiç bir sitede duymadım .o yüzden ben almam şahsen ama alanada saygı duyarım 8 cm uzatma işine gelince pek inanamadım acıkcası:KK37:
bende aynı senin gibi düşünüyorum...
daxı da kullanıyorum ben ayrıca bir anda boy attı diyemem ama bayaa faydasını gördüm..
eskiden hindistabcevizi yağı varmış yeni üretilenlerde yok
bende dax a ara verip hindistanceviziyağı mı kullanmaya devam etsem acaba

Ben en başta güvendim ama benim de şu an pek güvenim yok desem yeridir çünkü olumsuz yorum yapanı hem silip hem engelliyorlar hatta geçen bi kız saçlarının döküldüğünü söyledi ama onda vitamin problemi de varmış bi ürün satiliyorsa tüm elestirilere açık olmak gerekir ama bunlar kabullenmiyor

Ben en başta güvendim ama benim de şu an pek güvenim yok desem yeridir çünkü olumsuz yorum yapanı hem silip hem engelliyorlar hatta geçen bi kız saçlarının döküldüğünü söyledi ama onda vitamin problemi de varmış bi ürün satiliyorsa tüm elestirilere açık olmak gerekir ama bunlar kabullenmiyor
şimdi sizin gerçek bir üye olduğunuza inandım ve yorumun için çok teşekkür ederim :)
bence de fake ürün satıyorlar hoş bir kaç ünlü blogger da kafamı karıştırmıyor değil
eğer ki bu ürünlerin 5 para etmez olduğu kanıtlanırsa çok fena takipten çıkaracağım o iki ünlü bloggerı :)

Canım bloggerlara bedavadan yolluyorlar ve ücret karşılığında reklam yapiyorlar. Ben fotomu paylaştığım zaman bi çok kişi mesaj attı bana hepsini tek tek cevapladım nasıl kullandigimi söyledim aldılar mı bilmiyorum sonradan hiç biri mesaj atmadı dediğim gibi kimine iyi geliyor kimine kötü geliyor Ben şahsen memnun kaldım ama diğerlerini bilmiyorum

Şu an içindekilere yeni bakıyorum parafin anla extract garlic and almond extract rozmardnos oil ofesdnales selekons vitamin e şimdiye kadar hiç bakmamıştım

Senin saçların ne kadar uzadı az çok cm olarak???
Saçlarımın yan tarafına kaynak yaptıracağım artık o derecede sıkıldım :KK43:

Arkalar kısa önler uzundu saçımın. Yağı kullanmaya basladigimda ensem açıktı şimdi kapandı iki kere kestim ama sacimi şeklini düzeltmeye çalışıyorum santim olarak ölçmedim hiç

X