Saç Uzatma Yöntemleri Arap yağı

Instigram dan arap makyaj dunyasina yorum yaptim saclar birbiriden neden farkli renkleri bile degisik dedim yorumumu sildi bide beni azarladi yok bnde senin resminin altina yorum yaparim falan diye sacmaladi kesinlikle kimseye onermiyorum her satici elestiriye acik olmali yorum silmek nedir urununu kendi bile guvenmiyo insanlari bole zayif noktalarindan kandiriyolar konusmalari ekran resmi aldim sikayetci olcam....

Screenshot_20171228-145328.png

Ve bu bitanesi sadece knsmanin digerlerini de atmadim atarim isterseniz suna bak bi satici bunu diyebilirmi senin resminin altina karaktersiz yazim bende dio bana sikayetci olcam kesinlikle

Ben sırf buna cevap yazabılmek ıcın uye oldum gercektwn işe yarıyor diyatları şımdı yukseldı keske stok yapaaydım dedığım bor yag ılk geldığınde bende ınanmayarak kullandım ama benım saçlarım dumduz ve ıpıncedır bu yuzden ensemdekı saclar sureklı karısır ama onu kullandıktan sonra o ne maskeler yaplar kullanıp duzeltemedğim saçkm yumusasık oldu ve parladı ayrıca benım sacımda bır noktaya kadar uzat orada kalırdı sacıma hıc masa duzlestırıcı bıle uygulamasam dahı senelerce hep aynısıydı ama bu yağ ıle resmen o guzel saçlara kavustuö belıme geliypr artık ayrıca gece gunduz kremıde var onuda kullandım kesınlıkle efsane benım o lekelı yuzumu bembeyaz yapıp tum o sıvılcelerden arındırdı baaka bır seyını saha kullanöadım ama ben guvenıyorum

Ama bir konuda var garantılı dıyorlar ancak bende garantılı olduğunu dusunmuyorum ama ben sadecememnun kaldım

Okadar hevesle alıp kullandığım arap yağı uzamayı bırakın mevcut saçlarım dökütü.Sadece o ürün değil başka ürünlerini de denedim ve hiç birinden sonuç alamadım.Resimlerin önce ve sonralarına aldanmayın.Ayrıca gerçekten kaba saba cvp lar veriliyor.Watson,Gratis eveshop dururken burdan ürün almak gibi bir aptallık yaptığım için kendime kızıyorum...Tamamen fiyasko...

Ben bu ürünün reklamlarına inanmıyorum ya çok yapmacık geliyor. Yok ayda 8 cm uzatırmış yok mucize yok içinde 29 yağ var. Değil 29, 229 yağ olsa saçı ayda 8 cm uzatamaz. Bazı kadınları zayıf noktalarından vurup para kırma derdinde olduklarını düşünüyorum.

X