Saç Uzatma Yöntemleri Arap yağı

1510264147206.jpg

şu instagramda boy boy fotoları dolaşan yağ gerçekten uzatıyor mu ??
Kullanan memnun kalan / kalmayan var mı ???
Çok kafam karışık

Kullanmaktayım ancak pek memnun değilim. içerisinde 29 yağ falan yok. yağ fırmundada değil açıkçası. şişeyi ve içerisindekiler bölümünü çekip atabilirim. söylediğim gibi pek memnun değilim çünkü daha öncesinde kendim bi kür hazırlayıp uyguluyordum ve o daha çok uzatıyor. Arap Makyaj Dünyasının instagram sayfasına baktığınızda ilk fark edeceğiniz her bi paylaşımdaki iki fotoğraf arasındaki farklar. rengi bile oldsa bir şey farklı ve bu inandırıcılığını azaltıyor gözümüzde. Almayın derim. Onun yerine haftada bir kez hindistancevizi yağı ile sütü kaynatıp saçınıza maske yapın 8saat sonra duruşayın ve kratin bakımı uygulayın. keratin serumları var satılıyor. bu daha çok işe yarar. Ya da bemiks ampul, yılan badem yağları, siyameki karışımını uygulayın haftada 1kez olmak üz
ere

Kullanmaktayım ancak pek memnun değilim. içerisinde 29 yağ falan yok. yağ fırmundada değil açıkçası. şişeyi ve içerisindekiler bölümünü çekip atabilirim. söylediğim gibi pek memnun değilim çünkü daha öncesinde kendim bi kür hazırlayıp uyguluyordum ve o daha çok uzatıyor. Arap Makyaj Dünyasının instagram sayfasına baktığınızda ilk fark edeceğiniz her bi paylaşımdaki iki fotoğraf arasındaki farklar. rengi bile oldsa bir şey farklı ve bu inandırıcılığını azaltıyor gözümüzde. Almayın derim. Onun yerine haftada bir kez hindistancevizi yağı ile sütü kaynatıp saçınıza maske yapın 8saat sonra duruşayın ve kratin bakımı uygulayın. keratin serumları var satılıyor. bu daha çok işe yarar. Ya da bemiks ampul, yılan badem yağları, siyameki karışımını uygulayın haftada 1kez olmak üz
ere
Almadım canım
Hindistan cevizi yağını kullanıyorum onu bildiğimiz inek sütü ile mi kaynatayım
Birde saf keratini nerden temin edebilirim
Çok teşekkür ederim

18 ağustosta kullanmaya başlamıştım arap yağını iki ay kullandım sonra ara verdim iki gün önce tekrar bakıma başladım

Bugünde restorex şampuanın içine sarımsak koydum dax supergro ve zeytinyağı bakımı yaptım sabah yikayacam dax bitene kadar yapacam bu bakımı umarım işe yarar

ere
Sayfayı savunmuyorum biç bir şekilde yanlış anlaşılma olmasın. Ama bende arap yağı kullandıktan sonra saçımı boyadım ilk hali siyahtı sonra açtım rengini ve ışık çok farkediyor saç renginde

Uzama çok güzel, neler yaptın bu sürede ?
Sinemaki kürüyle arap yağını karıştırıp kullandım iki ay boyunca soğan suyuyla duruladım duzlestirici kullanmadım hiç farmasinin keratin bakımı var onun serumunu kullandım sirkeli su kullandım restorex sampuaninin içine doğum kontrol hapı koydum iki üç kere turp suyu kullandım denemediğim hiç birşey kalmadı anlayacağın

Kızlar saçıma sığır iliği sürdüm çok faydalıymış inşallah ise yarar haftada iki kere surecem daha önceden yaptınız mi siz???

Almadım canım
Hindistan cevizi yağını kullanıyorum onu bildiğimiz inek sütü ile mi kaynatayım
Birde saf keratini nerden temin edebilirim
Çok teşekkür ederim
keratin serumu tanıdığınız bir aktar carsa ondan sipariş edin. yoksa da bilindik kozmetik markaların sitelerinde arayın derim. evet inek sütü ile kaynatın internette ölçü bulmak mümkğn saç boyutunuza göre. rica ederim.

şu instagramda boy boy fotoları dolaşan yağ gerçekten uzatıyor mu ??
Kullanan memnun kalan / kalmayan var mı ???
Çok kafam karışık
Ürünü aldım kullandım kesinlikle işe yaramadı. İnstagramda söylediğimde beni engellediler kesinlikle inanmayın ürünü çok satılsın diye bu siteye de bir kaç hesap açıp ürün hakkında olumlu yorumlar yapıyor. Diyelimki benden kaynaklı saçıma iyi gelmedi hakaret edip engellemek nedir ben size söyledim alıp almamak size kalmış..

Ürünü aldım kullandım kesinlikle işe yaramadı. İnstagramda söylediğimde beni engellediler kesinlikle inanmayın ürünü çok satılsın diye bu siteye de bir kaç hesap açıp ürün hakkında olumlu yorumlar yapıyor. Diyelimki benden kaynaklı saçıma iyi gelmedi hakaret edip engellemek nedir ben size söyledim alıp almamak size kalmış..
teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için asla almayacağım

Sakin almayin kandiriyolar resmen instgramda yorum yaptim saclar birbirinden nie farkli die yorumumu silmis bide zilli bana cikisiyo konusmalari cektim gonderebilirim

X