Ard arda düşükten sonra hamile kalanlar

Cok geçmis olsun. Benim 2.kürtajim orda olduğu için patoloji sonucu icin kadın doğumdan randevu aldim gittim muayenemide oldum o gun 2 düşügün var artik arastirilmasi gerekiyo die doktor yönlendirdi ama 2 düşuğum var diyince arastiriyo hastane zaten, tıbbi genetik icin bekleme eşine bide kendine randevu al gidin kan verin yaptırın. Ama diğer testler için 2 ay beklemen lazım
allah razı olsun cevapladınız. teşekkür ederim. çok üzgünüm içim yanıyor 2'si beni çok etkiledi ama tabiki herşey rabbimden o en hayırlısını bilir inşallah tez zamanda şifamızı da nasip eder. Zeynep kamili önerir misniz bu konuda

Merhaba arkadaslarim, daha once 2 gebelik kaybim.var bir tane tup bebek kimyasalim var. Rahimde perde sebebi ile histeroskopi yapildi. Pihtilasma testlerimde sorun cikmadi. Genetik sorun cikmadi. Pko var bende de uzun sure glukofen kullandim regl duzene girdi ancak regl baslangicinde hep kahverengi akintim oluyordu 2 3 gun doktorlar hep normal olabilir demisti. Tesadufen bir aktardan aldigim immunat markasinin civan percemo hayit biberiye karisimini kullandim. 3 ay kahverengi regl sorunum tamamen kalkti. Sonraki ay da hamile oldugumu ogrendim. Pko da yumurta kalitesizligi de bir etken ve hormon bozuklugu. Denemek isterseniz sizde bir sans verin. Hersey deniyoruz zaten. Bu esnada esim de caksir otu kokunun tozunu bal ile karisitirip yedi. Biraz da suyundan icti.

allah razı olsun cevapladınız. teşekkür ederim. çok üzgünüm içim yanıyor 2'si beni çok etkiledi ama tabiki herşey rabbimden o en hayırlısını bilir inşallah tez zamanda şifamızı da nasip eder. Zeynep kamili önerir misniz bu konuda
Allah hepimizinden razı olsun. Merak ettiğin bisey olursa sorabilirsin istediģin zaman elimden geldigince yardimci olmaya calisirim, seni çok iyi anliyorum suanki psikolojin cok normal bende daha yeni yeni toparladım kendimi ister istemez sorguluyo insan neden niçin die rabbim hayirlisini nasip etsin hepimize🤲 zeynep kamil araştırma yönunden bu konuda özellikle çok iyi bi hastane hepsi deil ama bazı doktorlara soru sormucan pek diğer devlet hastaneleride oyle yada bana denk geliyo bilmiyorum😁 genel olarak memnun kaldim sadece genetik test gec cikiyo bizim hala cikmadi mesela 26 martta yapmistim trombofoli 15 gunde felan cikiyo

3. Gebeliğim ve kan sulandırıcı kullanıyorm dediğim gbi sadece sınıra yakın ve önlem amaçlı kullanmamı uygun gördü doktorum çok şükür ki 2 erken doğumdan sonra 7. Aya ulaşabildim🙏🏼
diğer 2 düşüğünüz de kürtajla mı sonuçlandı. Benim 2. kürtajım biraz problemli oldu çok kanamam var.
ve eğer kürtaj olduysanız ne kadar süre korundunuz yani kürtajdan ne kadar süre sonra 3.'ye hamile kaldınız acaba

diğer 2 düşüğünüz de kürtajla mı sonuçlandı. Benim 2. kürtajım biraz problemli oldu çok kanamam var.
ve eğer kürtaj olduysanız ne kadar süre korundunuz yani kürtajdan ne kadar süre sonra 3.'ye hamile kaldınız acaba
iki düşüğümde normal doğumla gerçekleşti ilkinde bebeğin eşi parçalanark geldiği için kürtaja alındım kürtajdan 2.5 ay sonra ikinciye hamile kaldm ondada erken doğum oldu ama sonrası kürtaja gerek kalmadı.ama tabi bnde perde sorunu olduğu için sonrası ameliyat oldum onun iyileşme süreci geçtikten 7 ay sonra hamile kaldm çok şükür şimdi her şey yolunda🙏🏼

iki düşüğümde normal doğumla gerçekleşti ilkinde bebeğin eşi parçalanark geldiği için kürtaja alındım kürtajdan 2.5 ay sonra ikinciye hamile kaldm ondada erken doğum oldu ama sonrası kürtaja gerek kalmadı.ama tabi bnde perde sorunu olduğu için sonrası ameliyat oldum onun iyileşme süreci geçtikten 7 ay sonra hamile kaldm çok şükür şimdi her şey yolunda🙏🏼
çok şükür eğer ilk bebeğim yaşasaydı bende 13 ekimde doğum yapacaktım. İnşallah sağ salim kucağınıza alın bebeişinizi

çok şükür eğer ilk bebeğim yaşasaydı bende 13 ekimde doğum yapacaktım. İnşallah sağ salim kucağınıza alın bebeişiniz
Çok teşekkür ederim❤️ Rabbim hayırlısı ile sizinde yüzünüzü güldürsün sizi minik bir mucize ile tekrardan gülümsetsin inşallah🙏🏼
Çok zor süreçler Rabbim hepimizin yardımcısı olsun evlat acısını bir daha yaşatmasn inş♥️

Merhaba benimde 8 haftalıkken bebeğimin kalbi durdu tahlil sonuçlarıma göre kansızlığım var acaba o etkilemiş olabilir mi bi fikriniz varmı

Kadınlar Kulübü
S

Ard arda düşükten sonra hamile kalanlar​

Takip Et
•••
S Sblgnr

S Sblgnr

Aktif Üye​

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ard arda 2 tane düşüğüm oldu. Polikistik overliyim doktor tedavisiyle gebe kaliyorum yumurta takibi çatlatma iğnesi vs. Evet gebelik oluşuyor keseyi de görüyoruz ama keseyi gördükten 1 hafta sonra falan düşük yapıyorum maalesef ☹️ ilk düşüğüm Şubat ayında oldu 2. Düşüğüm de 16 Mayıs pazar günü oldu işte benim gibi olanlar var mı acaba umut olabilir misiniz ? İlk dusukten sonra genetik testi yaptık trombofili paneli 6li test sonucumuz çıktı normal çıkmıştı hepsi ama yine de bu gebeliğimde coraspin ve kan sulandırıcı igne kullandım eşimle olan sonucumuz daha çıkmadi daha doktorum onu istedi kesinlikle. Bide rahim filmi çekmiştim hafif sağa dönük demişti gebeliğe engel değil demişti ilk düşükten sonra histereskopi yapacam dedi yapmadım bi kere daha denemek istedim ve sonuç yine düşük bu sefer onu da yapacağım histereskopiyi yani . Bide sigara kullanıyorum baya azaltmıştım iki 3 tane içiyordum bi sebepte bunu gösterdi işte doktorum onu da 0 a indirmen gerekiyor bu sefer de bunları yapıp tamamlayıp öyle tedaviye başlayacağız. Benim gibi olan var mı acaba umut olabilecek moral motivasyon verebilecek lütfen yardımcı olun
Çok geçmiş olsun aynı şeyleri ben de yaşıyorum 3.kaybımı yaşadım. Eşimle olan sonucumuz çıkmadı demişsin ya ne testiydi o?

Çok geçmiş olsun aynı şeyleri ben de yaşıyorum 3.kaybımı yaşadım. Eşimle olan sonucumuz çıkmadı demişsin ya ne testiydi o?
Genetik testi eşinle beraber yapıyorsun ya kromozom sayısı ile alakalı benim pıhtılaşma var mı yok mu diye bakıldı eşimde de kromozom bozukluğu var mı yok mu genel olarak genetik testi işte

Ben 2 düşük kalp atışı duymadan 1 aşılama kimyasal bu ay da yumurta takibi yaptık oda kimyasal oldu en son doktor tüp bebek tavsiye etti bide normal tüp bebek de değil genetik ayiklamali tüp bebek yapalım dedi kabul etmedim

Kadınlar Kulübü
S

Ard arda düşükten sonra hamile kalanlar​

Takip Et
•••
S Sblgnr

S Sblgnr

Aktif Üye​

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ard arda 2 tane düşüğüm oldu. Polikistik overliyim doktor tedavisiyle gebe kaliyorum yumurta takibi çatlatma iğnesi vs. Evet gebelik oluşuyor keseyi de görüyoruz ama keseyi gördükten 1 hafta sonra falan düşük yapıyorum maalesef ☹️ ilk düşüğüm Şubat ayında oldu 2. Düşüğüm de 16 Mayıs pazar günü oldu işte benim gibi olanlar var mı acaba umut olabilir misiniz ? İlk dusukten sonra genetik testi yaptık trombofili paneli 6li test sonucumuz çıktı normal çıkmıştı hepsi ama yine de bu gebeliğimde coraspin ve kan sulandırıcı igne kullandım eşimle olan sonucumuz daha çıkmadi daha doktorum onu istedi kesinlikle. Bide rahim filmi çekmiştim hafif sağa dönük demişti gebeliğe engel değil demişti ilk düşükten sonra histereskopi yapacam dedi yapmadım bi kere daha denemek istedim ve sonuç yine düşük bu sefer onu da yapacağım histereskopiyi yani . Bide sigara kullanıyorum baya azaltmıştım iki 3 tane içiyordum bi sebepte bunu gösterdi işte doktorum onu da 0 a indirmen gerekiyor bu sefer de bunları yapıp tamamlayıp öyle tedaviye başlayacağız. Benim gibi olan var mı acaba umut olabilecek moral motivasyon verebilecek lütfen yardımcı olun
Merhaba benim de 4 düşügüm var doktor kan dulandırıcı verdi ama sanırım biraz geç başladıgımızdan dolayı yine düşük yaptım 2. Gebeligimde 4 aylık olmuştu ama o zaman hiç iğne felan kullanmamıştım karnımda kalbi durdu diğerlerini de zaten 5 6 haftalıkkrn düşük yaptım sonra da böbreklerim de protein kaçagı çıktı Rabbimin vardır bir bildiği dedik vereceği zamanı bekliyoruz Rabbim yardımcımız olsun inşAllah

X