Aşılama yapmalı mıyım? Aşılama olanlar bakabilir misiniz?

Naz1818

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2018
257
133
27
Kizlar bende aşılama oldum 2 gün önce kan verdim 68.9 çıktı bugün tekrar yaptırdım 190 çıktı sizce iyimi
Maşallah değerin çok iyi canım inşallah sağlıkla kucağına almak da nasip olsun. Hangi hastanede yaptırdınız acaba?

Tubamerwe

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
303
119
30
Bende aşılama oldum ve 9. Gün 1.61 kan değerim 12 . Günde 41.22 değerim doktor Çarşamba yani yarın bir daha yap dedi inşallah yükselir yaaaa keşke keşke ikiz olsa

papatyamveben

Sen yıldız ıstersn Allah sana ay nasip eder sabret
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
1.384
937
30
Canim ne yaptin gittin mi doktora ??
Kuzum sabah gıttım yumurtlaıklara alttan baktılar ,sorun yok dedı doktor. klomen verdı bır kutu 5 gün kullancam salı gunu 9.30 da tekrar gıdecegım. neden hap verdı anlamadım. sordum ulturasın sonucuna gore hap yada ıgneye doktor bey karar veruyormus

Ceviz hanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2021
794
740
Kuzum sabah gıttım yumurtlaıklara alttan baktılar ,sorun yok dedı doktor. klomen verdı bır kutu 5 gün kullancam salı gunu 9.30 da tekrar gıdecegım. neden hap verdı anlamadım. sordum ulturasın sonucuna gore hap yada ıgneye doktor bey karar veruyormus
Dogrudur kuzum ben klomeni kullanmistim bende ise yaramiyor igneyi bilerek gectik biz Rabbim hayirlisini versin insallah güzel sonuclar aliriz pazartesi benimde kontrolum

papatyamveben

Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
1.384
937
30
Dogrudur kuzum ben klomeni kullanmistim bende ise yaramiyor igneyi bilerek gectik biz Rabbim hayirlisini versin insallah güzel sonuclar aliriz pazartesi benimde kontrolum
inşallaaahhh canım ,aminnn . Rabbim emeklerımızı boşa çıkarmasın. :)

papatyamveben

Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
1.384
937
30
kuzum sen klomenle denedın mı asılama ıgneye sonra mı gectınız ? yoksa klomen kullanırken mı ıgneye gectınız ?

Ceviz hanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2021
794
740
kuzum sen klomenle denedın mı asılama ıgneye sonra mı gectınız ? yoksa klomen kullanırken mı ıgneye gectınız ?
Klomen +catlatma ignesi evde iliski denedik kuzum biz 2 sefer ilki kiste yapti ikincisinde de gebelik olusmadi klomen kullandigim ay reglim daha bi agrili oluyor. 1 ay ara vermistik kendimiz deneyelim dedik ekimde de regli olunca ilk defa aşılamaya başladım