Aret Kamar ile doğum yapanlar

3 ü tutma ihtimali düşük zaten sonra biri düşüyor arkadaşıma 2 diye ısrar etti bir tuttu mesela ama benım yaştan dolayı 3.havu yontemi ile 3 kerede 5 ad topladı 3unu koydu.Ben doktora bıraktım.
Benimde havuz olcak her ay ya 2 ya 3 yumurta gözüküyor bi kerede benim opudan önce erken çatladı en korktuğun şeylerden biride bu aret hoca bu konuda dikkatli mi o süreç nasıl ilerliyor takibi sıkı tutuyor mu mesela merak ediyorum

Benimde havuz olcak her ay ya 2 ya 3 yumurta gözüküyor bi kerede benim opudan önce erken çatladı en korktuğun şeylerden biride bu aret hoca bu konuda dikkatli mi o süreç nasıl ilerliyor takibi sıkı tutuyor mu mesela merak ediyorum
Opudan önce çatlaması doktor hatası.Aret hoca 2 gunde bir kontrole cagrırır hatta benı 10. Da cagırdı 15.30 da işleme aldı her saat baktı yani asla işi şansa bırakmaz.

Hangi doktordaydın?

Opudan önce çatlaması doktor hatası.Aret hoca 2 gunde bir kontrole cagrırır hatta benı 10. Da cagırdı 15.30 da işleme aldı her saat baktı yani asla işi şansa bırakmaz.
Ciddimisin? Ben çatlatma iğnemi vurdum 34. Saatte opudaydım hiç kontrol edilmeden anestezi verildi uyandığımda odadaydım ve yumurtaların hepsinin çatladığını uyanınca öğrendim nasıl çok iyi değil mi 😅

Rahat ol o yaşlar aret hoca için daha kolay biz zoruz
İnşallah kolay olur üst üste 2 olumsuz üstelik hiç transfer sürecine bile gelememek beni biraz umutsuzlaştırmıştı, ama aret hoca ooo yaşımız genç güzel deyince şaşırdım gerçektenmi hocam genç mi dedim birden tabi kızım genç biz sizi anne baba yaparız hiç korkma dedi merkezden inanılmaz pozitif ayrıldım, testler falan verdik şimdi reglimi bekliyorum, opunun üzerinden 13 gün geçti ama gelen giden yok

Opudan sonra reglim aynı döngüde devam etti önceki toplamada bir gecikme olmadı senin kaç gün geçti
Henüz geçmedi pazartesi günü gelmesi lazım normal döngümde ama opudan sonra erken geliyormuş diye okudum hep o yüzden erken bekledim

Kaç embriyo koyduracaksın 3 derse 3 koydur.zaman gecıyor hemen merak etme ayrıca benden cok daha avantajlısın sana hormonsuz embriyolar biriktirecek inan onlar daha saglıklı

Kaç embriyo koyduracaksın 3 derse 3 koydur.zaman gecıyor hemen merak etme ayrıca benden cok daha avantajlısın sana hormonsuz embriyolar biriktirecek inan onlar daha saglıklı
Muhtemelen 2 yada 3 kez opu yaparız çünkü 2 yada 3 yumurta gözüküyor genelde inşallah güzel embriyolarım olur 3 derse 3 2 derse 2 koydurcam sağlıklı bebeklerimiz olsun yeterki, hem ikiz falan olursa bi daha kardeş için aynı süreçlerden geçmeye gerek kalmıyor. Çok heycanlıyım çok kaygılıyım duygularım çok karışık hem diyorum bu sefer doğru yerde emin ellerdesin hem de korkuyorum olumsuzluklar yaşarmıyım yine diye

Muhtemelen 2 yada 3 kez opu yaparız çünkü 2 yada 3 yumurta gözüküyor genelde inşallah güzel embriyolarım olur 3 derse 3 2 derse 2 koydurcam sağlıklı bebeklerimiz olsun yeterki, hem ikiz falan olursa bi daha kardeş için aynı süreçlerden geçmeye gerek kalmıyor. Çok heycanlıyım çok kaygılıyım duygularım çok karışık hem diyorum bu sefer doğru yerde emin ellerdesin hem de korkuyorum olumsuzluklar yaşarmıyım yine diye
Şöyle düşün ben öyle yaptım (başkamyerlerde 5 kez zaman kaybettim) artık elimden gelenin en iyisini yaptım en iyi hocaya gidiyorum bundan sonrası nasip Allah bırak.artık senşn dışında gelişecek

Şöyle düşün ben öyle yaptım (başkamyerlerde 5 kez zaman kaybettim) artık elimden gelenin en iyisini yaptım en iyi hocaya gidiyorum bundan sonrası nasip Allah bırak.artık senşn dışında gelişecek
İnşallah herşey güzel olur bizler için eda 🙏☺️, senin sonucuda çok merak ediyorum inşallah yüksek yüksek betalar çıkar, ne zaman başlıcan test yapmaya evdemi yapcaksın kanda mı ilk

X