Arkadalar, ben de kendime birey sorun yaptm. Ltfen cevaplarnz esirgemeyin..

vallahi nasrettin hoca bile 2 gözünün arasına sakız yapıştırmış neden hocam diye sormuşlar,bu gözümle bu gözüme güven olmaz demiş.........

önce konuya yorum yapıyım

ben sahsen kendı esyalarıma baktırmam karsıyım
esımı bu konuda cok uyardım cunku ozel bıseyım olur
arkadas foto fılan erkekler arasır bayanlar msjlasır
aılevı ozel bı durum olur gormesını ıstemem
tlf olayında bırbırımızın ıhtıyacı oldugunda
tabııkı bakıyoruz ama karıstırma amaclı degıl
nıye guvensızlık cıksın kı

ve gelelım konuyu açan arkadaşa
arkadasım sen bu topıgı nıye actın yorumlar gelsın dıye
ozaman nıye her yorum yazanla bır tartışma halındesın?
senınle aynı fıkırde olmak sart ıse nıye topık actın ozman
tabıkı farklı fıkırlerde gelıcek amac ne yorum almak degılmı?

Allah askina tatlim ben tartisma halindemiyim:bbo: kimle tartsitim bir konuyu merak etdim aydinlanmak adina konu actim , herkezin fikrine saygiliyim tabiki eger saygi duymasaydim zaten kendi fikrimi yazar ceker giderdim ..
yukarda bir arkadas "koynuna girdigim adam" yazdigim icin "birincisi uslubunu begenmedim" diye yazdi bende neden begenmedigini sordum cevap yazmadi, baskada birsey oldugunu sanmiyorumama tekrar mesajlari okuyacagim atladigim bir seymi var diye, sanada tekrar okumani tavsiye ederim..

Ben söyle düsünüyorum.....

simdi avrupada özel hayata cok önem verirler, öyleki hatta ebeveyin ler bile cocugumun özeli der...
sonra o benim kocam ben onun sahibi deyilim, onunda bir özel hayati olmali ve bu özel hayatindaki basta gelenlerde telefonu, ona gelen bir mektup....

cok sahit oldum burda bu konusmalara gelen mektup kocama yollanmissa acamam o onun özeli..
iste bizde avrupa birligine ha girdik ha giricez derken onlar gibi düsünmeye basladik
bu yüzdende bu kocanin telefonu karistirilmaz diyolar süreklikaydirigubbakcemile5

canım diğer bir arkadaşın konusunda bu soruyu sormuştun oraya cvp yazdım ama topic açmışsın burayada diğer tarafa yazdıklarımı ekliyorum.........

tatlım karıştırılabilir neden karıştırılmasın sonuçta eşinle bir aile olmuşsun arada gizli saklı olmamalı ben şahsen karıştımada hiçbir sakınca görmüyorum kendi adıma da konuşayım eşimin teline bakarım kurcalarım hatta onun yanında yaparım bunu ama ona güvenmediğimden değil (güvenim sonsuzdur) sırf meraktan onunda çokk hoşuna gider benim onun telini karıştırmam... kıskanılmak çok hoşuna gidiyor bunu kendisi bana ifade ediyor...dedim ya erkekler çocuk gibidirlerr.
sevgilerrrrrrrrrrrrrrrrr

arkadaşım benmde sürekli takldığım bir konuya değinmişsin
benim haricim benden veya bizden özelse
bizim yaşadıklrımız ne onu anlayamıyorum
bu herşey için geçerli
ben eşimin herşeyini karıştırırım şahsen
o ne kadar kızıp benim özelimi karıştırma desede
ne demek istediğini çok iyi anlıyorum arkadaşım
sonuna kadar karıştıtırım karıştırsın
ben ne kadar şeffafsam her konuda oda olmalı
bzim dışımızda hiç bişe özel olmamalı benceee

seni anlıyoruz kar sadece dert istemiyosun olurda bişi görürsem diye bunuda msjlarında belirtmişsin zaten bişi varsa tlf haricide çıkar ortaya karıştır yada karıştırma!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ben dert ıstıyorum yada ıstemıyorum konu bu degıl hanımefendı!..
kaldıkı konun yonunu degıstırmeyın!..
bsı bulmak degıl soz konusu ben esıme guvenmezsem kalkar telefonuna bakarım ..
kaldıkı durduk yerde telefon kontrolu yapmam sanırım sız telefonda bısıler yakalamıssınız kı bu sekılde cevap verıyosunuz ..

ben kurcalamak amaçlı değil ama öylesine alır bakarım(gerçi baktıktan sonra ne amaçla olduğunu fark edermi orası ayrı:)eşimde benim telefonuma bakar çokta sorun etmeyiz bunu.cüzdan,mektup bakmam ama baktımki benden saklıyor ozaman huylanırım ne oluyor diye.

simdi avrupada özel hayata cok önem verirler, öyleki hatta ebeveyin ler bile cocugumun özeli der...
sonra o benim kocam ben onun sahibi deyilim, onunda bir özel hayati olmali ve bu özel hayatindaki basta gelenlerde telefonu, ona gelen bir mektup....

cok sahit oldum burda bu konusmalara gelen mektup kocama yollanmissa acamam o onun özeli..
iste bizde avrupa birligine ha girdik ha giricez derken onlar gibi düsünmeye basladik
bu yüzdende bu kocanin telefonu karistirilmaz diyolar süreklikaydirigubbakcemile5

canim bende 20 kusur yildir avrupadayim ama kocamin ozeli diyede muktubunu felan acmayi birak ne diye ozelikle bakarim hos burda faturadan baska mektupda gelmez ya :roflol:

esimin Allahima sukur evliligimiz boyunca hic bir hatasini gormedim ( aldatma anlaminda) ama gozumude ustunden hic cekmem :jeyyar: is isten gectikden sonra gormusun yanlisini anlami yok, zaten evliligim biter :sinifsinif: hata yapmadan olabilecekleri anlamasi gerekki asla hatayakalkismasin diye dusunuyorum

ne mi arar bir bayannn :bbo: canim sen burdaki konulari okumuyorsun sanirim ? yada realde neler yasaniyor teknoloji cogaldi dert cogaldi :1closedeyes:
size gore niye bakar insan demisin benim bakmama gerek kalmaz esimin telefonu zaten ortadadir sifresini bilirim, kapatirim, acarim, sarja takarim o da benimkini bilir ne bilim ortalarda gormesem allah allah noluyor bu telefon neden saklaniyor diye kafamdan gecmez degil:umursamaz
:
ben uzun surelı bı KK uyesıyım takıp edıyorum sız merak etmeyın neden karıstıramaz dıye konu actınız bende dusuncemı belırttım..
sız esınızın telefonuna bakabılırsınız kaldıkı herkes bakıcak dıye bısı yokkı..
şahsen dıyorum bakılmaısnı ıstemem ıstemedıgım bısıyıde esıme yapmam..
ha bu benı aldatıyo anlamı degıldır bazı arkadaslar sanırım o sekılde anlamıs..
guven meselesıdır..

canım diğer bir arkadaşın konusunda bu soruyu sormuştun oraya cvp yazdım ama topic açmışsın burayada diğer tarafa yazdıklarımı ekliyorum.........

tatlım karıştırılabilir neden karıştırılmasın sonuçta eşinle bir aile olmuşsun arada gizli saklı olmamalı ben şahsen karıştımada hiçbir sakınca görmüyorum kendi adıma da konuşayım eşimin teline bakarım kurcalarım hatta onun yanında yaparım bunu ama ona güvenmediğimden değil (güvenim sonsuzdur) sırf meraktan onunda çokk hoşuna gider benim onun telini karıştırmam... kıskanılmak çok hoşuna gidiyor bunu kendisi bana ifade ediyor...dedim ya erkekler çocuk gibidirlerr.
sevgilerrrrrrrrrrrrrrrrr

tesekurler bacim cevabin icinn :kedi: ikikez emek verdin hakkini helal et lutfen :1hug:a.s.

önceki msjlarını iyice okursan anlarsın canım dert istemem ne gerek var babında yazmışsın...kaldiki ben bişeyi bulmadım ama bulmak için tlf karıştırmaya gerek yok diyorum öyle yada böyle çıkar ortaya ayrıca iyi okuyun lütfen........fransız kadınına sormuşlar eşin seni aldatsa naparsın ..ikisinide öldürürüm demiş alman kadınına sormuşlar sen naparsın eşimi öldürürüm rusa sormuşlar kendimide onlarıda öldürürüm türk kadınına sormuşlarr eşim beni asla aldatmaaaaaaaaaaaaz demiş..............ne kadar avrupalı düşünmeye çalışsanızda yapamazsınız
sevgiler......

Baslarim o kocanin özel hayatina......:nazar:

Evlilikde bu tür konularda özel hayat mayat yok bana göre....iyi ya o zaman pc mi karistirma, telefonuma bakma, mektublarimi acma......niyekine.....ehh o benim özel hayatim..:1closedeyes:
Yok ya???

Ortada birsey olmasa bile bu bir güvensizlik verir karsindakine......bu kadar Avrupaya özenmemek gerek...ordan gelen hersey illaki iyi olacka diye birsey yok deelmi?:kahve:

Donunu buldunmu lennnn:nazar:

Evlilikde bu tür konularda özel hayat mayat yok bana göre....iyi ya o zaman pc mi karistirma, telefonuma bakma, mektublarimi acma......niyekine.....ehh o benim özel hayatim..:1closedeyes:
Yok ya???

Ortada birsey olmasa bile bu bir güvensizlik verir karsindakine......bu kadar Avrupaya özenmemek gerek...ordan gelen hersey illaki iyi olacka diye birsey yok deelmi?:kahve:

İşte bu beeah zemuszemus

Bu yorumuda ancak sen yapardın :lepi:

Yürü be kim tutar seni :içelim:

ben dert ıstıyorum yada ıstemıyorum konu bu degıl hanımefendı!..
kaldıkı konun yonunu degıstırmeyın!..
bsı bulmak degıl soz konusu ben esıme guvenmezsem kalkar telefonuna bakarım ..
kaldıkı durduk yerde telefon kontrolu yapmam sanırım sız telefonda bısıler yakalamıssınız kı bu sekılde cevap verıyosunuz ..

karın bu altını cızdıgım yorumuna katılmadan edemıyecegım.. :1closedeyes: madem nasrettın hocadan ozlu sozlere atasozlerıne gectık.. :sinifsinif: ınegın aklına karpuz kabugu getırmek dıyede bı deyım vardır cok sedıgım.. zemuszemus ısteyen karıstırır ısteyen karıstırmaz .. dıleyen kontrolde tutsun .. evet medenı olduk cagdas olduk avrupa bırlıgıne gırdık dıye dusuncelerımızı de degıstırdık.. :kızgın: ne alakaysa.. eger esım benım suphelenecegım yalnıs seyler yapıp endıselenecegım seyler yapmıyorsa sureklı adamı cocuk gıbı kontrol altında tutamam.. :sinifsinif: baskasının yaptıgında kabullenemıyecegımız seyı bız nıye yapalım kı.. :1closedeyes: neyse sızlere kolay gele.. burdan sonrası asar artık benı.. :lepi:

işte bu geldin yine gülsüm sultan öpüldün canım .........yorumuna imza atıyorum kabul edersen

Yok ya???

hala bulamadim nan:gitme: hep hadisenin yüzünden ödünc verdim , kilo almis diye yirtilmismafoldumben

sen ne diyon gülsümcüm, öbür bi konudaki yorumumu okudunmu bilmiyom
kocacigimin teline haftalarca resmen el koydum ben:mymeka:
baslarim senin özel hayatinakötükedihüso
hatta oglusumda :ecrin_bebek: arada bana özel hayatima karisma diyo ama nafilekaydirigubbakcemile

Ben eşimden şüphelenmiyorum ama akşam otururken telefonu yanımdaysa mesela alır bakarım.

Mesajlarınada bakarım aranan numaralarada bakarım ne var bunda? Oda benim telefonuma bakar hiç de gocunmam bana güvenmiyomusun diye rast gelir bakar mesele haline gelmez hiç bir zaman yerimseniben

hala bulamadim nan:gitme: hep hadisenin yüzünden ödünc verdim , kilo almis diye yirtilmismafoldumben

sen ne diyon gülsümcüm, öbür bi konudaki yorumumu okudunmu bilmiyom
kocacigimin teline haftalarca resmen el koydum ben:mymeka:
baslarim senin özel hayatinakötükedihüso
hatta oglusumda :ecrin_bebek: arada bana özel hayatima karisma diyo ama nafilekaydirigubbakcemile

He nan....herifleri gectik artik veletlerde basliyor:nazar:....bir biz Kadinlarin özel hayati olamiyor bu hayata malesef.....:kahve:

karın bu altını cızdıgım yorumuna katılmadan edemıyecegım.. :1closedeyes: madem nasrettın hocadan ozlu sozlere atasozlerıne gectık.. :sinifsinif: ınegın aklına karpuz kabugu getırmek dıyede bı deyım vardır cok sedıgım.. zemuszemus ısteyen karıstırır ısteyen karıstırmaz .. dıleyen kontrolde tutsun .. evet medenı olduk cagdas olduk avrupa bırlıgıne gırdık dıye dusuncelerımızı de degıstırdık.. :kızgın: ne alakaysa.. eger esım benım suphelenecegım yalnıs seyler yapıp endıselenecegım seyler yapmıyorsa sureklı adamı cocuk gıbı kontrol altında tutamam.. :sinifsinif: baskasının yaptıgında kabullenemıyecegımız seyı bız nıye yapalım kı.. :1closedeyes: neyse sızlere kolay gele.. burdan sonrası asar artık benı.. :lepi:

alaka canim, eskiden türklerden kimseden duymazdim kocamin özeline karisamam diye, artik hep duyar olduk, bunlari eskiden sadece almanlardan duyuyordum, eh almanyada dogdum büyüdüm izin verde az bucuk biseleri bilim demi:gitme:

X