Arkadalar, ben de kendime birey sorun yaptm. Ltfen cevaplarnz esirgemeyin..

He nan....herifleri gectik artik veletlerde basliyor:nazar:....bir biz Kadinlarin özel hayati olamiyor bu hayata malesef.....:kahve:

:gitme::gitme: herseyim ortada telim, pc sifrelerimzemuszemus

yalniz olusum arada benim laptopla msn ye giriyo, kaydediyom yazismalarini:1ninca: heberi yok garibimin:gitme:

AVRUPADAN GELEN HERSEY IYI DEYILDIRturkbayragi

Özel hayatıyla yaşamak istiyosa ewlenmeseydi walla..

Öylede bi karıştırırımki..Hiçte bişey diyemez..

Ama o bakmaz benim çantamada telefonumada..Ben herşeyini didik didik ederim..

Bu hayatta kimseyede güvenmem..

Şu an aldatmıyo ama bu hiçbizaman aldatmayacagı anlamına gelmez..Neler okuyoruz neler duyuyoruz..

:nazar:

önceki msjlarını iyice okursan anlarsın canım dert istemem ne gerek var babında yazmışsın...kaldiki ben bişeyi bulmadım ama bulmak için tlf karıştırmaya gerek yok diyorum öyle yada böyle çıkar ortaya ayrıca iyi okuyun lütfen........fransız kadınına sormuşlar eşin seni aldatsa naparsın ..ikisinide öldürürüm demiş alman kadınına sormuşlar sen naparsın eşimi öldürürüm rusa sormuşlar kendimide onlarıda öldürürüm türk kadınına sormuşlarr eşim beni asla aldatmaaaaaaaaaaaaz demiş..............ne kadar avrupalı düşünmeye çalışsanızda yapamazsınız
sevgiler......
bakın sız anlamak ıstedgnız gıbı algılıyosunuz..
ben dert vs bısıden bahsetmedım ne yazdıgmında bılıncındeyım..
sız esımın telefonuna bakarım demıssınız bende ben kendı telefonuma bakılmasını ıstemem dedım ve bu yuzden bakmam demısım..ben ne fransız kadınıyım ne rus nede alman ben kar'ım benım dusuncemle herkesın kı bır olmaz kusura bakmayın..

:gitme::gitme: herseyim ortada telim, pc sifrelerimzemuszemus

yalniz olusum arada benim laptopla msn ye giriyo, kaydediyom yazismalarini:1ninca: heberi yok garibimin:gitme:

AVRUPADAN GELEN HERSEY IYI DEYILDIRturkbayragi

Katiliyorum.....Almanlarin öyle özeldirki özel hayatlari....karisini aldatan adam telefonunu karistiran, mektuplarina karistiran karsina dava aciyor.....Özel hayatima girdi diye!!!!benneyaptımki

Hay senin özel hayatina diyesi geliyor insanin......:mymeka:

Katiliyorum.....Almanlarin öyle özeldirki özel hayatlari....karisini aldatan adam telefonunu karistiran, mektuplarina karistiran karsina dava aciyor.....Özel hayatima girdi diye!!!!benneyaptımki

Hay senin özel hayatina diyesi geliyor insanin......:mymeka:

oglum da bana yakinda dava acarsamafoldumben mahpusdamafoldumben bana mafoldumben don , cugara, ispirto neyim getircenmi:gitme:

en güzelide ne biliyonmu gülsüm, kadin kocasini aldatiyo, adamin donuna kadar aliyo bide nafaka baglatiyozemuszemus hey yavrum hey, aynisi erkekler icinde gecerli karisini aldatsin bide adam calismiyosa nafakada alsin kadindan bosandiktan sonra, YASASIN AVRUPA:gitme: ins tr yede gelmez bu kanun:sinifsinif:

alaka canim, eskiden türklerden kimseden duymazdim kocamin özeline karisamam diye, artik hep duyar olduk, bunlari eskiden sadece almanlardan duyuyordum, eh almanyada dogdum büyüdüm izin verde az bucuk biseleri bilim demi:gitme:

kımın Turklugunu yargılıyosun arkadasım sen.. kendıne gel.. benımde tasvıp etmedıgım bı cok seyle karsılastım su formda kımseye turklugune ınancına yasayısına laf etmemısken bır kere laf dememısken sana da laf dedırtmem hıc kusura bakma boyle bı luksu yok kımsenın .. cvp verme bana bu sanada son msjım yonetıme bıldırdım geregı yapılacak.. senınde bı sıkıntın varsa derdını anlat yonetıme..

kımın Turklugunu yargılıyosun arkadasım sen.. kendıne gel.. benımde tasvıp etmedıgım bı cok seyle karsılastım su formda kımseye turklugune ınancına yasayısına laf etmemısken bır kere laf dememısken sana da laf dedırtmem hıc kusura bakma boyle bı luksu yok kımsenın .. cvp verme bana bu sanada son msjım yonetıme bıldırdım geregı yapılacak.. senınde bı sıkıntın varsa derdını anlat yonetıme..

Berencim bir türk nasil türklügü yargilasin....ne diyorsun allah askina?

Ben birseylermi kacirdim yahu?benneyaptımki

haydaaaa :1shok: hangi kelimemden cikardin sen simdi türkleri yadirgadigimi,
eskiden türklerden böyle seyler duymazdim dedim , bumu yadirgama oluyor
polemik yaratmaya calisma canim, hep almanlardan duydugumuzu simdi türklerdende duyuyorum dedim
neyi bildirdin yönetime anlamadimki fisfisfis
hem soru soruyorsun hemde cevap yazma diyorsun kaydirigubbakcemile3

Berencim bir türk nasil türklügü yargilasin....ne diyorsun allah askina?

Ben birseylermi kacirdim yahu?benneyaptımki

ben bisey anlamadim zaten canim, arkadasin cani sIkkIn heralde :gitme:

türkce konustuguma göre türküm deyilimi eee nasil türkleri yadirgarimki
hatta almanlarla dalga gecip duruyoz surda kac mesajdir kaydirigubbakcemile3

Bu konuda da yine her konuda olduğu gibi güven çok önemli. Eşler tabiki saygı duymalı birbirlerini ve eşyalarına ancak güven ortadan kalktıysa ve bişiler bulurum umuduyla tel karıştırlıyorsa vay anam vay saygı duysan ne duymasan ne çünkü artık eşine olan inancın bitmiş. Ama eşlerden biri bunu yaparken karşısındakine de aynı hakkı vermiş olur dolayısla

Ben anlayamadim canim seni her kelimeden birsey cikariyorsun , bugun alinganliginmi ustundedir ne :uhm:

Ben anlayamadim canim seni her kelimeden birsey cikariyorsun , bugun alinganliginmi ustundedir ne :uhm:

aaa gecmisse baktimda simdi, senin laflarinida yanlis anlamis , sürekli bi polemik icinde arkadas:1closedeyes:

ama böylede olmazki canim herkesin fikri dogrusu kendine, surda bi fikrimizidemi söyliyemicez, hemen kavga cikarmadan bi tartisamicazmi konulari:umursamaz:

yok seni yönetime sikayet ettim, bidaha bana mesaj yazma deyip gitmek olmazki:eek:lmaz:

bazi insanlari anlayamiyorum su kk da illa her lafin altinda bir capanoglu ariyorlar:kızgın:

Bende esimin telefonuna bakarim oda benimkine bakar.
Ondan suphelendigimden degil ama kimlerle gorusmus merak ederim
(benim de tanidiklarimdan tabiki tanimadiklarim ilgimi cekmez)

Hatta birkeresinde arkadasi (normal erkek arkadasi) ozledim sekerim nezaman bulusuyoruz yazmis
bende bi ara o msjini gormustum gulerek hayirdir ne bu samimiyet dedim
oda he bende zaten ona geri msj atmistim ki lan avradim okuyor telefonumu diye diyor deli. kaydirigubbakcemile3

cocuk bu erkekler ya cok guldum :roflol::roflol:

Aranızda özel şeyler olacaksa zaten karı koca olma daha iyi. Hayatı birlikte paylaştığın kişinin senden gizlediği özel ne olabilir ki?

Ayrıca bir laf vardır; "güven ama kontrol et"

Yani birine güven ama her zaman bazı şeylere hazırlıklı ol.

Bana da garip gelir hep o cümle Kk da çok popüler..
Eşler birbirinin msnini tlfnunu karıştırmamalı ifadeleri.
O benim eşimse ne var ki bunda,sevgilimle tlflar ortadadır,istersek bakarız.
Bakmam genelde ama baksam da ses etmez,bende sallamam..
ondan özel birşeyim yok hele de evliysem ne var ki yani?
ılla güven meselesi değil bu şeffaflık..

adamı çıplak görüyorumda özel hayatımı olurmuş benden ayrı :dilcikar:
tabikide karıştırırım

evlilikte özel kavramı falan yalan olur kesinlikle istediği an telefonuna bakarım baktırırımda sositososito

X