Arkadalar iinizde lmne seven var m...?

kaderim_48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
1.286
3
61
arkadaşlar içinizde ölümüne seven var mı? o olmazsa yaşayamam diyen...leyla ile mecnun gibi-ferhat ile aslı gibi..vs..:asigim::asigim:hala aşığım ve çok seviyorum diyennnnnn

ben 3 yıl 1 aydır hala deli gibi :asigim:
seni çok seviyorum bitanemmm:asigim:
sensiz yapamam ona demem ama kendi içimde yapamam diyorum yani
allah onu bana bağışlasın:Saruboceq:
:asigim:

ben varımmm
çok seviyorum onu onsuz olmaz yaa
3yılı geçti beraberiz Allah nazarlardan saklasın
ölüme giderim onunla

7 sene oldu erkek arkadaşım var seviyorum ama onsuz yapamam asla demem..
insan en candan annesini babasını kaybediyo bu hayyatada yapıyo mecbur.. (Allah göstermesin de)
neden bir erkek için onsuz yapamam o olmasa ölürüm diyimki..
asla demedim demem...
ailemden önede hiçbir erkek geçemez zaten..

.......................ben varım ben offffff..........................

ben seviyorum olumune, hic dusunmeden onun icin olume giderim o benim herseyim onu gercekten cok ama cok seviyorumm..cookkta ozledimm off

cok seviyorummm nefesim diyicek kadar cok seviyorummmmmmmmm ölücek kadar cok seviyorummm:1hug:

bende varııııııııııımm:):) onu çok seviyorum uğruna gözümü kırpmadan ölürümm tereddüt bile etmem allah sevenleri birbirine bağışlasın ayırmasın hiiiiiçç:asigim::asigim:

ahhhhhh bizimkide 7.yıla girdi hey gidi günler.gün geçtikçe aşkım sevgim artıyo daha bi..

Ölümüne sevmek genç yaşlarda oluyor genelde kanın deli aktığı zamanlarda, olgunlaşınca mantık devreye giriyor ama tavsiye etmem kimseyi ölümüne sevmeyin hatta kimseyi hayatınızın merkezi yapmayın kaybedince çok acı çekiyorsunuz

Katılıyorum sana canım, hayat sevdiğin erkekten ibaret değildir. Ölümüne seversen ölümüne kör olursunyasakkelime herşeyden önce ben ve ailem gelir. Onlar için canımı veririm çünkü onlar beni dünyaya getirdi. Ha bide oğlum için canımı veririm onuda ben getirdim dünyaya budur olay benim için.kaydirigubbakcemile5

hayatta uğruna herşeyi feda edebileceğim ve herkesi karşıma aldığım bi adama aşığım.
ister aptallık desinler ister inanmasınlar
ne ona ne başkasına aşkımı ispatlama çabam hiç olmadı. ben sadece sevdim. hala seviyorum. ve o adamdan yani kocamdan bi bebek bekliyorum.
:asigim::asigim:

bence de...sen onun için ölümü göze alsan ,erkekler almaz zaten...kadınlar sevgi konusunda gerçekten daha tutkulular...erkekler değilllllll tabiki...aile apayrı tabikiiiiiiii

ilk askım o benım...
hıckımse tutamadı onun yerını tutamayacagını da bılıyordum...
ve suan hayatımda ve buna sukredıyorum sanslıyım...
sevıyorum kendı canım kadar onun canını sevıyorum...

ölümüne seviyorum...
çünkü hakediyor. melek gibi biri..
türünün tek örneği diyebilirim..
bi yandan ölümüne sevmek saçma..
ben ölürsem o ölmekten beter olur. o zamn ölümüne sevmek değil bu deli gibi sevmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…