Arkadalar resimlerimi koydum sonu hsrandaym.inann abartmyorum

spring352009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
639
0
merhabala şu ana okadar bunalmış durumdayımki erkezin desteğine o kadar ihtiyacım varki ameliyatım olalı neredeyse 1 ay oldu ama burnum hem çok hassas hem çoş şiş hemde acayip derecede ucunda problem var.ianın abartmıyorum.profilimden son eklediğim resileri incelerseniz bana hak vriceksiniz.burun ucum mandalla sıkılmış gibi ucu bariz sivri.sanki ucuna küçük bi fındığı oturtmuş.yani burun kanadı diye bişey yok yanlarda burun kemerinin alındığı yerde burun çizgim bile blirsiz bomboş bi düzlük.burun şekli bana yaparım diye gösterdiği resimden o kadar o kadar farklı ve çirkinli.bana senin burnun böyle olur diye gösterdiği bi hastasının resmi o kadar doğaldıki kandım ..ama hiç bi bakımdan benzemedi..

farkettiysen estetik sonrası yorumlar genelde seninki gibi.çoğu kişi şikayetçi burnundan.ama daha önceden yaptıran arkadaşlar zamanla düzeldiğini söylüyor.üzülme bence sabret. :teselli:

merhabala şu ana okadar bunalmış durumdayımki erkezin desteğine o kadar ihtiyacım varki ameliyatım olalı neredeyse 1 ay oldu ama burnum hem çok hassas hem çoş şiş hemde acayip derecede ucunda problem var.ianın abartmıyorum.profilimden son eklediğim resileri incelerseniz bana hak vriceksiniz.burun ucum mandalla sıkılmış gibi ucu bariz sivri.sanki ucuna küçük bi fındığı oturtmuş.yani burun kanadı diye bişey yok yanlarda burun kemerinin alındığı yerde burun çizgim bile blirsiz bomboş bi düzlük.burun şekli bana yaparım diye gösterdiği resimden o kadar o kadar farklı ve çirkinli.bana senin burnun böyle olur diye gösterdiği bi hastasının resmi o kadar doğaldıki kandım ..ama hiç bi bakımdan benzemedi..

Canım benim iş kankim 9 ay önce burun ameliyatı oldu... Şimdi ona da sordum 1 aylıkken gayet normal dedi belli olmaz ki burnu dedi. Ki gerçekten öyle, ilk zamanlarda burnu şiş ve kabaydı. Şimdi görsen inanmazsın estetik olduğuna. Sen de sıkma canını düzelir inşallah....vereliniortak

Canım benim iş kankim 9 ay önce burun ameliyatı oldu... Şimdi ona da sordum 1 aylıkken gayet normal dedi belli olmaz ki burnu dedi. Ki gerçekten öyle, ilk zamanlarda burnu şiş ve kabaydı. Şimdi görsen inanmazsın estetik olduğuna. Sen de sıkma canını düzelir inşallah....vereliniortak

O iş kankisin benim canım :))) Bak o ilk 1 ay benimkide kaba ve şişmiş. Ben bunu iş kankimden bugüne kadar hiç duymamuştım. Bu konuda sayesinde düşüncelerini öğrenmiş oldum.. Şu an tartışıyoruz :)))))))

Resim koydum demişsin ama ben göremedim canım.. Resim eklersen daha iyi anlarız ne dediğini. 1 ay çok erken canım benim. Psikolojinin bozulması çok normal ben neler bulmuştum bi duysan :):))))

Son düzenleme:
ben gördüm şişligi haricinde gerçektende orantısız olmuş tekrar ameliyat olsan olmazmı bence düzelecege benzemiyor şişlikler inse bile

springcim istediğin gibi olmamasına üzüldüm canım :KK43:
önden banada orantılı gibi gelmedi ama çekim açısındanda olabilir,birkaç ay daha sabret bakalım belki şekli oturmaya başlar,derdini doktoruna anlatmandada fayda var tabi

Kendini üzme bu kadar. Sen psikolojin için olmadın mı bu ameliyatı. Bu kadar yıpratma kendini. Sağlıklısın çok şükür.

Ve de takma. Gerçekten çok takmışsın. Anlıyorum ama daha çookk çook erken. Doktoruna güven biraz. Gerçekten sen şekli belli diyosun ama hiç belli olmaz.Şişlik indiğinde göreceksin hak vereceksin ve de buraya yazacaksın. ıçini rahat tut. Resimlerine de baktım ama şişliklerden anlamadım bişey. Anlaşılmaz çünkü yorum yapmak için çok erken yaa.. Lütfen takma bu kadar artık.

canim cok üzüldüm valla begenmemene :KK43: ama daha cok sis bekle bakalim sislikleri inince nasil olucak?? doktoruna bencede göster anlat durumunu... doktorun kimdiki??

bence bandajlarının aşırı kalması şişlerin oransız olmasına sebep oldu, mesela ucu, orası acıktaydı diger yerler bandajlı, oralar sisemedi dogal olarak ucu sisti oransız garip durdu, bence cok sis burnun bir de önden koydugun fotoları da tam önden cekmedigin icin garip duruyor, sen biraz sabredip sislerin inmesini bekle ondan sonra kesin yargıya varırsın burnunla ilgili

cnm geçmiş olsun istediğin gibi olmamasına üzüldüm
görünürde bir orantısızlık var ama benimkinde alçıdan sonra bandaj yoktu bandaj etkilemiş olabilir ebrunun dediği gibi
bekle bakalım daha erken inş düzelir
doktorun kimdi canım merak ettim özelimede yazabilirsin istersen

hele 2-3ay kadar geçsin bakalım şişlerin biraz daha iner. O zaman gerçek görüntüsü çıkmaya başlar ortaya. Ama evet haklısın çok daha iyi görmeyi umuyordum bende.Üzüldüm içine sinmediği için. Ama hepimiz aynı şeyi söylüyoruz: biraz daha sabret.Olmazsa çaresine bakarsın.Ama böyle kalmaz sanıyorum

Burnun gerçek anlamda şeklini bulması 1 yılı buluyor.Bence biraz daha bekle.

benim 2 kardeşimde oldu ve ikiside çok şükür memnun kaldılar.

ınşallah sende memnun kalırsın.

daha erken ama bekle bence biraz belki cidden bandajın etkisiyle bi taraf fazla şişmemeiştir.Diğer taraf şişmişti.Ondanda asimetrik gözüküyo olabilir.

Canım,öncelikle çok geçmiş olsun.Sen hüsran falan diyorsun ama sonuç iyi bence.Avrupalı burnu olmuş.Yüzüne de gitmiş ayrıca.Doktora haksızlık etme bence.Eğer sen bu sonucu başarısız buluyorsan bir tanıdığımın burnuna ne diyeceksin bilmem.Resmen ameliyattan sonra boksör burnu gibi yamyamuk.Beklentilerin neydi bilmiyorum ama gayet iyi.Mutsuz olman için bir sebep yok.Hele birkaç ay geçsin bir de o zaman gör:nazar:

canım üzüldüm istediğin gibi olmamasına genel olarak hepimiz ilkkez yeni burnumuzla karşılaştığımızda beğenmedik vs.. şişlikler haliyle olacak benim burnum hergün değişik ilk zamanlar farklıydı şuan daha farklı 4.ayıma girdim sabırla bekliyorum düzeliyor gibi gibi :)) sende sabırlı ol henüz çok yenisin ama anlıyorum seni hata varsa eğer doktorun bunu düzeltmeli sıkma canını lütfen

yaaa canım üzülmene gerçekten hiç gerek yok:umursamaz:

ben 16 yaşındayım 2 ay kadar önce estetik oldum

bende de aynı sende olduğu gibi şekli bozuk şişlikler vardı

ama 2. aya girince yok oldularzemuszemus
seninki daha çoq erken boşuna erkenden üzme kendini zamanla geçiyorlar:dance::dance:

canım benim resimler albümde ve herkeze açık ama buraya eklemeyi pek bilmiyorum.albümleime bakan burdan fikrini paylaşırsa sevinirim.moralim çok bozuk..

yaaa canım üzülmene gerçekten hiç gerek yok:umursamaz:

ben 16 yaşındayım 2 ay kadar önce estetik oldum

bende de aynı sende olduğu gibi şekli bozuk şişlikler vardı

ama 2. aya girince yok oldularzemuszemus
seninki daha çoq erken boşuna erkenden üzme kendini zamanla geçiyorlar:dance::dance:

canım benim daha çok küçücüksün.ne güzel moral buldum sözlerinden işallah dediğin gibi olur benimde o garip çıkıntılarım şişliklerim azalır işallah..burun kemerimin alındiği yer çok çökük alerjik kızarık bunlarda geçermi acaba..çok çökük geliyor gözüme

cdbag bazen acaba ufuk beyden vageçmesemiydm demeden duramıyorum.ama nasip şansişi bu.inan o doktorunda yaptığı burunlarda güvenmiştim.çok çok güzeldi.görme şansın olsa inan hak verirdin.üstelk doktorumun bana gösterdiği ve böyle yaparız dediğiburun tam benim burnuma benzeyen bir hastasının burnuydu.kendi teklif etti.böyle yapalım dedi.ama şu an ortaya çıkan burnun o resimle yüzde 30 bile alakası yok..burun ucunu benzetememiş.zaten diyip duruyordu inatçı bi cildin var diye ama o zaman her cildi sorunlu olan benim gibimi olmalı..

canım benim daha çok küçücüksün.ne güzel moral buldum sözlerinden işallah dediğin gibi olur benimde o garip çıkıntılarım şişliklerim azalır işallah..burun kemerimin alındiği yer çok çökük alerjik kızarık bunlarda geçermi acaba..çok çökük geliyor gözüme
izi bile kalmaz geriye:eek:
hiç sorun etme bende çukur değilde tümsekler vardı biçimsiz hepsi düzeldi
seninki de düzelir yakında:lepi:sositososito

X