Arkadaş Olmak İsteyen Dert Ortağı Arayanlar Buraya

ya bnde sakındegılımkı ıdare edeyım bn ondan beterım kızlar

bu cocuk benı cok sıkıyo ya evlenınce dha beter olur dımı ablalar bacılar akıl verın

Ben sıkan sevgililer biliyorum...Evden habersiz dışarı dahi çıkamayanlar... Maalesef sonu iyi olanı görmedim.Ama bu benim çevremde...Canını sıkmak istemem, herkez öyle olacak diye bişey de yok...Ama taviz verdikçe istiyorlar...

aynen elıf abla sonu ıyı olmuycak yanı...bırde zaman gectıkce sıkılıyorsun bı zmn sonra ne bılım ya bnde ona yapıyodum aynısını smdı hıc umursamıyorum bı tarafı kalkmasın dıe

mesela son ıkı aydr ısten o alıp eve bırakıyo tmm guzelde bnm bı sosyal hayatım vardı ıcıne ettı herseyın cok kıskanc ya

Ya b deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin...Ben aşıktım gidemedim... Karakterim de güdmeye müsait değildi...5 yıl olacak, ilişkimiz :KK50:

eee sımdı nasıl elıf abla yne kıskanıyomu eskısı gbı

aynen elıf abla sonu ıyı olmuycak yanı...bırde zaman gectıkce sıkılıyorsun bı zmn sonra ne bılım ya bnde ona yapıyodum aynısını smdı hıc umursamıyorum bı tarafı kalkmasın dıe

Benim bir arkadaşımın da yavaştan böyle böyle başladı sonra evliliğe doğru sen çalışma istemiyorum, şununla görüşme bununla görüşme bilmemne demeye başladı..kızın çevresnde doğru dürüst arkadaşı kalmamıştı ki ben de dahil.. sonra işte olmadı tabi kaldıramadı bir süre sonra.. bir de kendi gezer tozar yapar eder kıza gelince sen otur evinde :KK4::KK4: Bu kadar abartmıyorsa azıcık kıskançlıktan ne olacak da böyle olursa çekilmez gibi :KK50:

Canım ne diyeyim, ben pişmanım...Diğer yanım da vazgeçemiyor ondan... O yüzden sana "Ayrılmalısın, sıkıntı çekersin" demek haddim değil...ama bil öyle oluyo :KK9:

ndd canım bızımkıde ole ama kendıde yapmıyo yanı...bızım ortak face var zaten aksama kdr calısyo arkadaslarını bn tanıyorum ama sımdı burada ıslerı bıtcek baska yere gtcekler calısmaya o zmn nolur bılemem

Canım ne diyeyim, ben pişmanım...Diğer yanım da vazgeçemiyor ondan... O yüzden sana "Ayrılmalısın, sıkıntı çekersin" demek haddim değil...ama bil öyle oluyo :KK9:

benı kardesınız gbı gorun sıze bırsey anlatıyorsam akıl ıstıyorsam cekınmeyın lutfen dusundklerınızı soleyın yanı:KK34:

Ay kıskanmaz mı, çıldırtıyor resmen... bak önce istemem der, evlenince de hemen bebeği verir kucağına.Maksat eve bağlamak...

bnmkıde sen nasıl ıstersen oyle olur dıyo :KK9:
tabı ınanmamak gerekır sanırım ...:KK1:
dun gezıyoduk bı yatak odası gorduk cok guzeldı yaaaaa

benı kardesınız gbı gorun sıze bırsey anlatıyorsam akıl ıstıyorsam cekınmeyın lutfen dusundklerınızı soleyın yanı:KK34:

Benimki tutkulu biraz...Ne kavgalar yaşadık, ne gözyaşları...Ama başa dönsem sanırım yine aynı hatayı yapardım...Onu seçerdim... Mantıklı olamıyorum ben...Ama dikkat et hata diyorum...

ndd canım bızımkıde ole ama kendıde yapmıyo yanı...bızım ortak face var zaten aksama kdr calısyo arkadaslarını bn tanıyorum ama sımdı burada ıslerı bıtcek baska yere gtcekler calısmaya o zmn nolur bılemem

siz biraz da aslında yenisiniz galiba 2 ay olmuş daha, gitsin bakarsın yine tavırlarına aradaki aşk büyükse çekilir her şey.. Ama önemli olan huzur bence bir ilişkide.insan zaten hayatın içinde çok yoruluyor onun seni sakinleştirmesi sana huzur vermesi gerek bence

ndd cımmm dogru soluyorsun zamana gore bakcaz artıkın napalım dımı

X