Arkadaş Olmak İsteyen Dert Ortağı Arayanlar Buraya

siz biraz da aslında yenisiniz galiba 2 ay olmuş daha, gitsin bakarsın yine tavırlarına aradaki aşk büyükse çekilir her şey.. Ama önemli olan huzur bence bir ilişkide.insan zaten hayatın içinde çok yoruluyor onun seni sakinleştirmesi sana huzur vermesi gerek bence

ne kadar doğru söyledin... Huzur gibisi yok... İçinde çok duyguyu barındıran bir kelime...

Benimki tutkulu biraz...Ne kavgalar yaşadık, ne gözyaşları...Ama başa dönsem sanırım yine aynı hatayı yapardım...Onu seçerdim... Mantıklı olamıyorum ben...Ama dikkat et hata diyorum...

İşte buna kader deniyor sanırım :KK9::KK9: o illaki o ne olursa olsun :) Belki zamanla hallolur sizin sorunlarınız da elifid'im .Benim babam da çok sinirliydi sonra sakinleşti şimdi bayağı huzurlu rahat bir insan .Belki yaşın getirdiği bir şey ama inşallah o da senin ailesinin kıymetini bildikçe sakinleşir biraz biraz..

İşte buna kader deniyor sanırım :KK9::KK9: o illaki o ne olursa olsun :) Belki zamanla hallolur sizin sorunlarınız da elifid'im .Benim babam da çok sinirliydi sonra sakinleşti şimdi bayağı huzurlu rahat bir insan .Belki yaşın getirdiği bir şey ama inşallah o da senin ailesinin kıymetini bildikçe sakinleşir biraz biraz..

Evlilikte de zaman bazı şeylere ilaç... İnşallah, sağolasın...

kızlarrr sevgılımde hep bana cadı dıo yaa

yaaaaaaaaaaaaaaaa gıttınız mııııııııııııııııııııııııı

anam gıtme gıtme bı yarım saat sonra kalkarız bnmde ıslerı toparlamam lazım artıkın

X