arkadaşa ev

zesa_1509

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
49
2
arkadaşlar ankara da 2 gün kalabileceğim kiralık ev ya da oda tutabileceğim ucuz ve güvenilir biyer biliyorsanız lütfen yardımcı olun.

Kızılay'da motel şeklinde yerler var, güvenilir.

Ankara'yı tanımıyorsanız belirtmek istedim; Ulus'taki motellerden-yerlerden uzak durun.

Son düzenleme:
ankaralı değilim ama sormak istedim niye öğretmenevleirni tercih etmiyorsunuz? iki gün için iyi bi tercih bence

arkadaşlar ankara da 2 gün kalabileceğim kiralık ev ya da oda tutabileceğim ucuz ve güvenilir biyer biliyorsanız lütfen yardımcı olun.

Kızılayda bir otel tavsiye ederim. Ersan temizdir, uygundur. Ulustaki motellerden, otellerden ve internetteki kiralık evlerden uzak durun

Ben de Kızılay'da kalmıştım.:KK16:
Akya Otel'di.
Çok çok güzeldi,yemekleri ve ortamı.:21:
Hatırlayınca Ankara'yı özledim ben...:KK14:

ankaraya oyle yakışırdıki kar ...
yılmaz erdoğanın dizeleri geldi aklıma.

ankaralı olmasamda hoş bir havası var.
neden belirli otellerden motellerden uzak durun diyorsunuz.
bişelermi oluyor arkadaşlar.?

Ankara ya da herhangi bir şehre iki günlüğüne gidip de evde kalmak hiç de mantıklı bir fikir değil. Çünkü güvenli değil. Kime güvenip kimin eivinde kalacaksın? Eli yüzü düzgün bir şehir otelinde ya da öğretmenevi, polis evi gibi bir kamu kurumu misafirhanesinde kalın.
Ankara'da bir de Turizm Uygulama Oteli vardı, uygundur uygulama otellerinin fiyatı.

Ulus'ta tes-iş sendikasının misafirevi var, başkent öğretmen evi var, Beşevler'de tedaş misafirhanesi var. Eğer tercih ederseniz ben size iki tanesinin telefonunun verebilirim.

Ulsu ve civari özellikle motellerin bulunduğu yerler gazinolarla dolu ve bu motellerin neredeyse hepsi tuhaf misafirler ağırlıyorlar.

Tek kalacak bir bayan için daha merkezi Kızılay daha iyi..

ankaraya oyle yakışırdıki kar ...
yılmaz erdoğanın dizeleri geldi aklıma.

ankaralı olmasamda hoş bir havası var.
neden belirli otellerden motellerden uzak durun diyorsunuz.
bişelermi oluyor arkadaşlar.?

Pek tekin yerler değil, gazinolar fln var, bayanlar icin tehlike arz ediyo.

Ankara ya da herhangi bir şehre iki günlüğüne gidip de evde kalmak hiç de mantıklı bir fikir değil. Çünkü güvenli değil. Kime güvenip kimin eivinde kalacaksın? Eli yüzü düzgün bir şehir otelinde ya da öğretmenevi, polis evi gibi bir kamu kurumu misafirhanesinde kalın.
Ankara'da bir de Turizm Uygulama Oteli vardı, uygundur uygulama otellerinin fiyatı.

Çetin emeçte dimi, orası da güzel, temizdir, kızılay merkezi olur diye söylemiştim

X