Arkadaşım bana ayıp mı etmiş odaya kapadi?

irosipok

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2023
184
27
20
Arkadaşım bayadir üzgün birini seviyo ama kendisi on yedi yıllık arkadaşım sevdiği çocuk aradı ben onlara gitmiştim bugun onlarda kalicaktim sabahlayacaktik çocuk gelince beni yan odaya kapadi kanka kırk yılda bi geliyo seni görürse çok oturmaz dedi süslendi beni annesinin odasına kapadı bir buçuk saattir tek başıma oturuyorum burada tuvaletim geldi gidemiyorum bile ve cidden sıkıldım çocuğu yarın çağırsaydi ama çok seviyo ayda bı konuşuyorlarmis ben mi abartıyorum?

Arkadaşım bayadir üzgün birini seviyo ama kendisi on yedi yıllık arkadaşım sevdiği çocuk aradı ben onlara gitmiştim bugun onlarda kalicaktim sabahlayacaktik çocuk gelince beni yan odaya kapadi kanka kırk yılda bi geliyo seni görürse çok oturmaz dedi süslendi beni annesinin odasına kapadı bir buçuk saattir tek başıma oturuyorum burada tuvaletim geldi gidemiyorum bile ve cidden sıkıldım çocuğu yarın çağırsaydi ama çok seviyo ayda bı konuşuyorlarmis ben mi abartıyorum?
Kendinize bunun yapilmasina nasil musaade ettiniz? Asil siz oendinize ayip etmissiniz

Kendinize bunun yapilmasina nasil musaade ettiniz? Asil siz oendinize ayip etmissiniz
Ya napicam ki eve gidemiyorum evim bir saat uzaklıkta arabam yok ve metro 12 ye kadar çalışıyor olay 12.30 da oldu

Daha kimin kime ayıp ettiğini bile anlayamıyorsunuz. Sizi tutan nedir orda derhal çıkıp gitmeniz gerekirdi.
Ya bak haklısın ama bu mahalle uyuşturucu yatağı hava soğuk gidecek yerim yok saat 12.30 da oldu olay ve arabam yok evim bir saat uzaklıkta gidersem başıma bir şey gelir mahalle tekin degil çok kötü bir yer

Hmm evet bu sikintiymis. Yine de bildiginiz rezillik yahu, msj falan atin tuvaletim geldi diye bu ne ya ajabajs 😅
Ay bari ebeveyn tuvaleti falan olsaymis. Yazik kiza susasa mutfaga gidemeyecek. Telefonda bir sey izlese ses olacak, gece uyurken bile rahat edemez. Yani dusununce komik geliyor ama ahshd yazik ya :KK70:

Komikligi bı yana cidden kötü hissettim bilseydim gelmezdim ve ilk kez onlarda kaliyorum

Durumu anlatabileceginiz ablaniz kardesiniz falan varsa annenizin telefonundan ısrarla arkadasinizi arasın tutuşur muhtemelen 😂

Anne babasini sizin geleceginizi söylerek mi gonderdi evden?
Yok annesi gececi zaten yok babası başka yrrde yaşıyor kızla dogdugumuzdan beri arkadasiz ve ilk kez onlarda kaliyorum bana dedi hani kanka 20 dk falan otururuz gider zaten bende oylelikle gönlü olsun dedim bu sıralar iyi değil psikolojik acidan bı buçuk saat oldu içeride gulusuyolar ve tuvaletim geldi eve de gidemiyorum iğrenç cidden bilsem gelmezdim

X