Arkadaşım benim yağ bezemi görünce dalga geçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tanga ve özgüveni bağdaştıamadim
Sonuçta rahat eden giyebiliyor onu,kusursuz olup olmamakla ilgisi yok
Arkadaşın genel olarak seni birazcık cekemiyor olabilir😊

temiz bir yağ bezesi olduğuna emin misin canım ? biyopsi yapıldı mı ? önceliğin bu olmalı

Valla cok taktim ben illa aldirmam lazim cok kotu hissediyorum kendimi onun yüzünden off teşekkür ederim bu arada
10 dakikalık işi var. Genel cerrahiye gideceksin. Benim de vardı sırtımda cnm genç kızken. Ben hiç sallamiyordum da annem aldiralim demişti. Lokal anestezi ile cerrah almıştı. Arkadaşlığını gözden geçir böyle haset insanlar olmasın çevrende daha iyi.

Geçmiş olsun cnm.

Poponda yağ bezesi varsa neden tanga giyiyorsun özgüvene bak şeklinde konuşan biri seni kıskanıyordur canım emin ol
Herkesin vücudunda birşeyler var kendi mükemmel miymiş
Ben böyle sürekli arkadaş ayağına laf sokan oranı buranı eleştiren tiplere uyuz olurum.
Yok çatlağın var yok selülitin var bunları söyleyen tipler de genelde çirkin oluyor niyeyse
Bu kadar abartma bence
Ameliyatını ol ama kendin için ol
Başkasının yanında soyunma o zaman şeklindeki eleştirileri de anlamadım
Arkadaşıymış belli bir samimiyet var kız nerden bilsin poposunu inceleyeceğini arkadasının
Benim aklıma gelmez valla

Benim bir arkadaşım var onun evinde oturuyorduk sana pijama veriyim dedi tamam dedim pantolonumu çıkardım ic çamaşırım tangaydi sonra bana o yag bezesi mi poponda ki dedi evet dedim o da gülerek sende de ne özgüven varmis o yağ bezesi bende olsa tanga asla giymem utanirim dedi ben şok oldum cok üzüldüm ama yalandan mecbur ahaha demek zorunda kaldim sonra o da fark etti ayip ettigini bi 10 dk sonra onun da üzüldüğünü gördüm ama umrumda olmadi çok koymustu bana sonra biraz oturduk yarim saat ama bana kalsa hemen gidicektim o konuşmasından sonra ama alindigimi belli etmek istemedim sonra bir arkadasima msj attim beni arasana diye burdan cikmak için bahane yapmam lazim dedim sonra aradi bende yalandan telaşlanmis gibi yapip hemen geliyorum bekle sen dedim o da nolmus dedi bende bir kiz arkadaşımin cuzdanini gasp etmisler yolda kaldim lutfen gelir misin dedi dedim. Tamam dedi sonra çıkmadan kusura bakma ya sanırım bir patavatsizlik yaptim dedi ama cevap bile vermedim çıktım. Ilk sorum bu arkadaşıma haddini bildirmek istiyorum hakaret küfür vs olmadan ona tokat etkisi yaratan bjr sey soyleyip g...t etmek istiyorum sizce ne yapmalıyım bi fikir ogrenmek istiyorum bir diger sorum da şu :ben cok takıntıli bir insan oldugum icin aklimdan çıkmıyor bu olay ve popoma aynada baktim 1 cm ye yakin bir boyutu var ornek resim de koycam simdi buraya her neyse gözüme daha çok itici geldi ozel hastanelerde cok pahaliymis arastirdim 500-600 tl babamin sigortasından faydalaniyorum ama benim için yine de yuksek rakam yani çalışmıyorum bu arada İstanbulda oturuyorum ve 3-4 ay once egitim ve arastirma hastanesine gittim genel cerrahiye o dedi ki bisey olmaz bundan görünüşü rahatsız ediyosa plastik cerraha git ona da randevu aldim gittim bir de yagmur yağıyordu o da bana genel cerrahiye git dedi e ben ne yapayım dedim herkes ona git diyo dedim sinirlendim ciktim. Sizin bildiğiniz tavsiye ettiginiz hastane ve doktor var mi? Devlet hastanesinde ucreti var mi lipoma(yağ bezesi) aldirmanin? Varsa ne kadar fiyati ve yoksa da ucreti yani kapıdan cevirmeyecek bir doktor var mi yani benim sorunumla ilgilenecek alti ustu 5-10 dk lik işlem bu arastirmistim baya ama bazi doktorlar başından saliyor. Siz daha once devlet hastanesinde yag bezesi aldirdiniz mi hangi hastaneyi ve doktoru tavsiye edersiniz istanbul icinde? Lutfen ben cok kafaya taktim aldirmak istiyorum popomdan yardimci olur musunuz? BU RESIMDE KI GIBI AYNI LİNK KOYDUM BAKABİLİRSİNİZ == lipoma - Google'da Ara
Arkadaşınız patavatsızlığın kitabını yazar yani. Hiç hoş nir şey değil insanların kusurunu dalgaya almak alanıda hiç hoş karşılamam şahsen art niyet ararım . İki seçenek var birincisi sizde onun zayıf olduğu bir kusuru bulup yüzüne vuracaksınız ya da hiç oralı olmayıp araya mesafeyi çekeceksiniz . Bu tür dalgaları çocuklar yapar yetişkinler değil.

Bunda ne var ki ya, devasa bir et parçası falan sandım. Şunu söylemeliyim ki tanga, seksi iç çamaşırı vb gören kıskanç kadınlar o anda çirkinleşiyor kendim de tecrübe ettim. Iyy naylonlu naylonlu nasıl rahat ediyosun onunla, cınım bunlar çok sağlıksız bu arada söyliyim dedim hani duymamışsındır belki, ay noldu orana kocaman kırmızı benekler var alerji mi sivilce mi ne o öyle, aa sende çatlak mı var bakıyımm ay bisürü vs vs çok yaşadım. Lütfen arkadaşlıklarını gözden geçir ve onların gazıyla hareket etme. Pandemide bununla uğraşmak pek doğru değil hastanede bir ameliyathane personeli taşıyıcı olsa direkt kaparsın, risk alma. Bence çok sevimli bir beze, sempatik duruyor, öpülesi :)
Sizin de popişe yorum yapmayan kalmamış :KK53:

Konu sahibi kesi izi olacak bunu bilerek gidin. Arkadaşınız da özür dilemiş hemen bence olgun olup önünüze bakın. Ha bir daha görüşmem diyorsanız orasını bilemem.

Ne kadar kincisiniz öyle sanki ananızı babanızı öldürmüş. Zaten anlamış hata yaptığını sizin gibi bir arkadaşım olmasını hiç ama hiç istemem .
Valla babada çok tuhaf geldi bu kadar abartmak. Ne var ki yakın arkadaş demekki pjama muhabbeti falan olduğuna göre. Ben samimi arkadaşlarıma her türlü takılırım alinmazlar onlarda bana takılır bende alınmam belki biraz uzak biri olsa hani sanane seni ne alakadar eder falan dersinde bı arkadaşın takılmasını bu kadar büyütmek saçma . Gerçekten bende böyle herşeye alinan bir tip
istemem cevremde

Benim bir arkadaşım var onun evinde oturuyorduk sana pijama veriyim dedi tamam dedim pantolonumu çıkardım ic çamaşırım tangaydi sonra bana o yag bezesi mi poponda ki dedi evet dedim o da gülerek sende de ne özgüven varmis o yağ bezesi bende olsa tanga asla giymem utanirim dedi ben şok oldum cok üzüldüm ama yalandan mecbur ahaha demek zorunda kaldim sonra o da fark etti ayip ettigini bi 10 dk sonra onun da üzüldüğünü gördüm ama umrumda olmadi çok koymustu bana sonra biraz oturduk yarim saat ama bana kalsa hemen gidicektim o konuşmasından sonra ama alindigimi belli etmek istemedim sonra bir arkadasima msj attim beni arasana diye burdan cikmak için bahane yapmam lazim dedim sonra aradi bende yalandan telaşlanmis gibi yapip hemen geliyorum bekle sen dedim o da nolmus dedi bende bir kiz arkadaşımin cuzdanini gasp etmisler yolda kaldim lutfen gelir misin dedi dedim. Tamam dedi sonra çıkmadan kusura bakma ya sanırım bir patavatsizlik yaptim dedi ama cevap bile vermedim çıktım. Ilk sorum bu arkadaşıma haddini bildirmek istiyorum hakaret küfür vs olmadan ona tokat etkisi yaratan bjr sey soyleyip g...t etmek istiyorum sizce ne yapmalıyım bi fikir ogrenmek istiyorum bir diger sorum da şu :ben cok takıntıli bir insan oldugum icin aklimdan çıkmıyor bu olay ve popoma aynada baktim 1 cm ye yakin bir boyutu var ornek resim de koycam simdi buraya her neyse gözüme daha çok itici geldi ozel hastanelerde cok pahaliymis arastirdim 500-600 tl babamin sigortasından faydalaniyorum ama benim için yine de yuksek rakam yani çalışmıyorum bu arada İstanbulda oturuyorum ve 3-4 ay once egitim ve arastirma hastanesine gittim genel cerrahiye o dedi ki bisey olmaz bundan görünüşü rahatsız ediyosa plastik cerraha git ona da randevu aldim gittim bir de yagmur yağıyordu o da bana genel cerrahiye git dedi e ben ne yapayım dedim herkes ona git diyo dedim sinirlendim ciktim. Sizin bildiğiniz tavsiye ettiginiz hastane ve doktor var mi? Devlet hastanesinde ucreti var mi lipoma(yağ bezesi) aldirmanin? Varsa ne kadar fiyati ve yoksa da ucreti yani kapıdan cevirmeyecek bir doktor var mi yani benim sorunumla ilgilenecek alti ustu 5-10 dk lik işlem bu arastirmistim baya ama bazi doktorlar başından saliyor. Siz daha once devlet hastanesinde yag bezesi aldirdiniz mi hangi hastaneyi ve doktoru tavsiye edersiniz istanbul icinde? Lutfen ben cok kafaya taktim aldirmak istiyorum popomdan yardimci olur musunuz? BU RESIMDE KI GIBI AYNI LİNK KOYDUM BAKABİLİRSİNİZ == lipoma - Google'da Ara
Bu durumu hic duymadim ama devlet hastanelerinde estetik bile yapiyorlar bunumu yapmayacaklar. Siz yilmayin baska hastanelere gidin. Ayrica poponuzdaki yag bezesiyle tanganin ne alakasi varmis . Begenip giymissiniz sacmalamis o biraz takmayin siz seviyosaniz giymeye devam edin

Eksik yazdim burdan soylemek istemezseniz ozelden soyler misiniz doktor ismini yazacaktım
Canım mhrs portalına girip randevu gecmısımden doktorun adına bakayım dedım ama randevu gecmısım cıkmıyor aktıf randevunuz yok dıyor :KK43:(

Popomda ki bu yağ bezesini aldırıp gözüne sokucam o kızın al bak şimdi oldu mu diye valla bunu yapıcam cok takıntılı ve kinci bir yapim var yapmazsam bunlari gözüme uyku girmez valla arkadaşlar offf
Simdi kuzum devlet hastanelerinde pskyatrlar var sgk ile anlasmalari da var onlarin ilac veriyorlar iciyorsun veriyor coskuyu ne kin kaliyor ne takinti

Ayrica bazi bolgelerin kendine özel kalsin arkadasinda seni nikahina almayacagi icin endiselenmesin

arkadaşının popon hakkındaki düşüncesini bu kadar önemseme derim, yağ bezesi aldırılır geçer fakat takıntı ve kin uğraş gerektiren şeyler. ve insana bir yağ bezesinden daha çok zarar verir. tamam arkadaşın bir patavatsızlık yapmış, istiyorsan mesafe koy ama gereksiz takıntı yapma.

Şükredin eliniz ayağınız aklınız 5 duyu organınız işlem yapabilir vaziyette çok daha kötü durumda olan insanlar var ve hepimizin birer engelli adayı olduğumuzun gerçeği ile yüzleşirseniz bu açmış olduğunuz konunun ne kadar da önemsiz olduğunu anlarsınız size yapılan bir terbiyesizliğe en büyük cevap susmaktır :KK66:

Hem kırılıp hem de kırıldıgınızı belli etmemeniz ilginc olmus.Kötü niyetle söylememistir arkadasınız.Patavatsızlık ettim deyip özür de dilemis.Yalan bir bahaneyle orayı terketmek yerine bu duruma kırildıgınızı belli etseniz daha mantıklı olurdu.Hem kırıldıgınizı belli etmeyip hem de intikam almak istemeniz de çok sinsice bir yaklaşım.Bir şey diycekseniz o anda demeniz gerekirdi.

Popomda ki bu yağ bezesini aldırıp gözüne sokucam o kızın al bak şimdi oldu mu diye valla bunu yapıcam cok takıntılı ve kinci bir yapim var yapmazsam bunlari gözüme uyku girmez valla arkadaşlar offf
Yağ bezeniz arkadaşınızın da çok umrundaydı zaten ... Bu kadar takıntılı olursanız hayatta çok zorlanırsinız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X