Arkadaşım benim yağ bezemi görünce dalga geçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Popomda ki bu yağ bezesini aldırıp gözüne sokucam o kızın al bak şimdi oldu mu diye valla bunu yapıcam cok takıntılı ve kinci bir yapim var yapmazsam bunlari gözüme uyku girmez valla arkadaşlar offf
Bence psikiyatristten randevu al daha iyi olur. Bu kadar herşeyi takarsan bir gün kanser bile olursun. Kendinle barışık ol, arkadaşlarını iyi seç, belli ki seni gerçekten seven bir arkadaş değilmiş, öyle olsaydı böyle bir espriye üzülür deyip densiz konuşmazdı. Tabi yaşın 21 eğer doğruysa ama 17’de olabilir, çok ergen tavırlar, senin yaşındayken ben de takardım belki ama senin kadar değil güzelim, yazık etme hayatı kendine...covid değilsin, hastanede yaşam mücadelesi vermiyorsun, kanser değilsin, bütün uzuvların yerinde vs bunları düşün ve kendine gel lütfen..

tartışma da çıkmamış neden banlandi acaba

Benim bir arkadaşım var onun evinde oturuyorduk sana pijama veriyim dedi tamam dedim pantolonumu çıkardım ic çamaşırım tangaydi sonra bana o yag bezesi mi poponda ki dedi evet dedim o da gülerek sende de ne özgüven varmis o yağ bezesi bende olsa tanga asla giymem utanirim dedi ben şok oldum cok üzüldüm ama yalandan mecbur ahaha demek zorunda kaldim sonra o da fark etti ayip ettigini bi 10 dk sonra onun da üzüldüğünü gördüm ama umrumda olmadi çok koymustu bana sonra biraz oturduk yarim saat ama bana kalsa hemen gidicektim o konuşmasından sonra ama alindigimi belli etmek istemedim sonra bir arkadasima msj attim beni arasana diye burdan cikmak için bahane yapmam lazim dedim sonra aradi bende yalandan telaşlanmis gibi yapip hemen geliyorum bekle sen dedim o da nolmus dedi bende bir kiz arkadaşımin cuzdanini gasp etmisler yolda kaldim lutfen gelir misin dedi dedim. Tamam dedi sonra çıkmadan kusura bakma ya sanırım bir patavatsizlik yaptim dedi ama cevap bile vermedim çıktım. Ilk sorum bu arkadaşıma haddini bildirmek istiyorum hakaret küfür vs olmadan ona tokat etkisi yaratan bjr sey soyleyip g...t etmek istiyorum sizce ne yapmalıyım bi fikir ogrenmek istiyorum bir diger sorum da şu :ben cok takıntıli bir insan oldugum icin aklimdan çıkmıyor bu olay ve popoma aynada baktim 1 cm ye yakin bir boyutu var ornek resim de koycam simdi buraya her neyse gözüme daha çok itici geldi ozel hastanelerde cok pahaliymis arastirdim 500-600 tl babamin sigortasından faydalaniyorum ama benim için yine de yuksek rakam yani çalışmıyorum bu arada İstanbulda oturuyorum ve 3-4 ay once egitim ve arastirma hastanesine gittim genel cerrahiye o dedi ki bisey olmaz bundan görünüşü rahatsız ediyosa plastik cerraha git ona da randevu aldim gittim bir de yagmur yağıyordu o da bana genel cerrahiye git dedi e ben ne yapayım dedim herkes ona git diyo dedim sinirlendim ciktim. Sizin bildiğiniz tavsiye ettiginiz hastane ve doktor var mi? Devlet hastanesinde ucreti var mi lipoma(yağ bezesi) aldirmanin? Varsa ne kadar fiyati ve yoksa da ucreti yani kapıdan cevirmeyecek bir doktor var mi yani benim sorunumla ilgilenecek alti ustu 5-10 dk lik işlem bu arastirmistim baya ama bazi doktorlar başından saliyor. Siz daha once devlet hastanesinde yag bezesi aldirdiniz mi hangi hastaneyi ve doktoru tavsiye edersiniz istanbul icinde? Lutfen ben cok kafaya taktim aldirmak istiyorum popomdan yardimci olur musunuz? BU RESIMDE KI GIBI AYNI LİNK KOYDUM BAKABİLİRSİNİZ == lipoma - Google'da Ara
Nedir bu kin? Patavatsizlik etmis ozur dilemis. Daha ne ustune gidiyorsunki? Sen tanga giyiyorsan giy. Kim ne derse desin.

aslında o gülerek söylerken siz de gülerek cevap verip alttan alta tepki koyabilirdiniz. mesela:
amaaan g.tüme bile takmıyorum ben böyle şeyleri, kendimi seviyorum.

veya arkanızı dönüp
'canım bak bana değil, buna (g.tüme) söyle, buna konuş, ben takmam öyle şeyleri ' :KK70:

Söylemeden edemicem bu densiz kız arkadaşım afedersiniz koltuk altı surekli tüylü bacaklari da ben bile ona iyy sendeki ozguvene bak ben boyle killi killi insan icine çıkmam sen utanmiyor musun nasıl kızsın demiyorum da bana dediklerine bakin bence insan kendine bakmalı önce herkes kendini 4 4 luk sanıyor neyse ne diyim bu kafayla devam ederse kendini kötü biri olarak gosterir. Arkadaslar bu arada siz de benim takıntılı olduğumu soylediniz ama bu kadar da yüzüme vurmayin :KK70:
Ya siz iyi misiniz? Siz onun kılını tuhaf bulmuşsunuz o da sizin bezenizi. Tek fark dışından söylemiş. Densizlik mi evet ama özür dilemiş defalarca. Özür dileyen insandan öç alınmaz. Bazen o anın gazına gelip söylemememiz gereken şeyler söyleyebiliyoruz onun da böyle olmuş. Yok bezemi gözüne sokacağım yok kıllı bacakları vardı.. bu kadar kin güttüğünüz kişiyle iletişim kurmayın zaten. Biri bin yapmışsınız. Ayrıca kadınların bacak kılı alma gibi bir zorunluluğu yok. Takıntılı olmakla, kinci olmakla övünür gibi napim ben böyleyim demişsiniz o zaman o arkadaşınız da öyle onu da kabul ediverin.

Bir de her şeyi kıskançlığa bağlamasak mı.. görünce o an öyle ağzından çıkmış bence tanganın neyini kıskansın her yerde satılıyor.

Bir de her şeyi kıskançlığa bağlamasak mı.. görünce o an öyle ağzından çıkmış bence tanganın neyini kıskansın her yerde satılıyor.

Cunkuu tanga giymeyi çok buyuk bisey sananlar var. Bir kadin vardi regl oldugunda bile tanga giydigini soylerdi, giyince noluyor bilmiyorum. 😬

Dedigim gibi kendisi acip gostermedigi veya soylemedigi surece sokaktaki kimse "wwoow tanga giymiş" filan demiyor. Disardan kimse tanga giyildigini anlamiyor, isteyen istedigi popoyla tangayi giyebilir özel kriter gerekmiyor niye kiskansin insanlar. 😂

Tanga şu araya kaçan değil miydi? :KK70:
Yani tangalı arkadaşınızın yanında soyunup bir de poponuzu gösterecek kadar nasıl arkanızı döndünüz? Resmen arkada bişi yok ki..

Onunda elf gözleri varmış. İncelemiş resmen. Ben bakmazdım.

Yani tangalı arkadaşınızın yanında soyunup bir de poponuzu gösterecek kadar nasıl arkanızı döndünüz? Resmen arkada bişi yok ki..

Evet o habire kaçan bir türlü yakalanamayan nesne :KK53: :olamaz:

Arkadaşınız bir patavatsizlik yapmış kabul ama sizin bu intikam yeminleriniz falan da biraz abartı değil mi sizce de?
Arkadaşınız durumu fark edip özür de dilemiş üstelik.

Durumun kiskanclikla ne ilgisi var sevgili uyeler? Tepki vermis oyle bir anda iste kizcagiz. Ozur de dilemis sonrasinda zaten.

Tokat gibi cevaba ne gerek var? Olum kalim meselesi haline getirmeyin.

Özgüvensiz bir tip değilim ama tangalıyken arkayı dönme fikri beni çok ürkütür. Ne münasebet canım 🤦🏻‍♀️

Konuşsam ban yiyorum sussam gönül razı değil. Arasına bir ip parçası geçirdiğin kıçını arkadaşının yanında açacak kadar samimisin ama özür dilediği halde hayatından silecek engelleyecek kadar takık. Sil bence de nefret ederm kinci nefret saçan tiplerden. Yalnız takıl. Tangaların ve sen.. 🍑🤮

Popomda ki bu yağ bezesini aldırıp gözüne sokucam o kızın al bak şimdi oldu mu diye valla bunu yapıcam cok takıntılı ve kinci bir yapim var yapmazsam bunlari gözüme uyku girmez valla arkadaşlar offf
Canım senin yaşın oldukça genç sanırım normalde böyle şeyleri takan biri değilim demissin ama kendinle alaka li herşeyi kafana takan aylarca kendi kendine keşke şunu soyleseydim keşke şöyle deseydim diye konuşan biri olduğuna eminim bende oyleydim cunki ama evlendikten sonra daha farklı insanlarla tanışıyorsun eşinin akrabaları gorumcen eltin vs ve bunlardan daha ağır sözlere bile maruz kalabiliyosun herkesin yetiştirilis tarzı değişik kimi yor yordam görmemiş kimide açık sozluluge sığınıp patavatsizligini konuşturur senin orda arkadaşına yapman gereken ben onunlada giydiğim tangaylada mutluyum senin gibi şuan popomu süzen kimse olmadığı için rahatsızlık vermiyor ama ileride berki diyip susturabilirdin şuan o popondaki ni aldırıp ona gostermen senin ozguveni olmayan biri halene getirir kendini düşürür onu yikseltirsin sonuçta tek larfiyla seni alt üst etmeyi başarmış yaşın biraz daha ilerlediğinde insanların bu davranışlarını alışıp hazır cevap söylediklerini ağzına tıkıp bin pişman etmede ustalasiysn bir daha yanına gidersen ondan eşofman işte soyunurken de geçen iyi inceleyememissindir istersen gel daha yakından incele berki ekleme yapmak istersin geçen yarım kalan muhabbete de o zaten anlar hatasını

Benim bir arkadaşım var onun evinde oturuyorduk sana pijama veriyim dedi tamam dedim pantolonumu çıkardım ic çamaşırım tangaydi sonra bana o yag bezesi mi poponda ki dedi evet dedim o da gülerek sende de ne özgüven varmis o yağ bezesi bende olsa tanga asla giymem utanirim dedi ben şok oldum cok üzüldüm ama yalandan mecbur ahaha demek zorunda kaldim sonra o da fark etti ayip ettigini bi 10 dk sonra onun da üzüldüğünü gördüm ama umrumda olmadi çok koymustu bana sonra biraz oturduk yarim saat ama bana kalsa hemen gidicektim o konuşmasından sonra ama alindigimi belli etmek istemedim sonra bir arkadasima msj attim beni arasana diye burdan cikmak için bahane yapmam lazim dedim sonra aradi bende yalandan telaşlanmis gibi yapip hemen geliyorum bekle sen dedim o da nolmus dedi bende bir kiz arkadaşımin cuzdanini gasp etmisler yolda kaldim lutfen gelir misin dedi dedim. Tamam dedi sonra çıkmadan kusura bakma ya sanırım bir patavatsizlik yaptim dedi ama cevap bile vermedim çıktım. Ilk sorum bu arkadaşıma haddini bildirmek istiyorum hakaret küfür vs olmadan ona tokat etkisi yaratan bjr sey soyleyip g...t etmek istiyorum sizce ne yapmalıyım bi fikir ogrenmek istiyorum bir diger sorum da şu :ben cok takıntıli bir insan oldugum icin aklimdan çıkmıyor bu olay ve popoma aynada baktim 1 cm ye yakin bir boyutu var ornek resim de koycam simdi buraya her neyse gözüme daha çok itici geldi ozel hastanelerde cok pahaliymis arastirdim 500-600 tl babamin sigortasından faydalaniyorum ama benim için yine de yuksek rakam yani çalışmıyorum bu arada İstanbulda oturuyorum ve 3-4 ay once egitim ve arastirma hastanesine gittim genel cerrahiye o dedi ki bisey olmaz bundan görünüşü rahatsız ediyosa plastik cerraha git ona da randevu aldim gittim bir de yagmur yağıyordu o da bana genel cerrahiye git dedi e ben ne yapayım dedim herkes ona git diyo dedim sinirlendim ciktim. Sizin bildiğiniz tavsiye ettiginiz hastane ve doktor var mi? Devlet hastanesinde ucreti var mi lipoma(yağ bezesi) aldirmanin? Varsa ne kadar fiyati ve yoksa da ucreti yani kapıdan cevirmeyecek bir doktor var mi yani benim sorunumla ilgilenecek alti ustu 5-10 dk lik işlem bu arastirmistim baya ama bazi doktorlar başından saliyor. Siz daha once devlet hastanesinde yag bezesi aldirdiniz mi hangi hastaneyi ve doktoru tavsiye edersiniz istanbul icinde? Lutfen ben cok kafaya taktim aldirmak istiyorum popomdan yardimci olur musunuz? BU RESIMDE KI GIBI AYNI LİNK KOYDUM BAKABİLİRSİNİZ == lipoma - Google'da Ara
Bende kemik eğriliği vardı burnumda devlet hastanesinde ameliyat oldum ücret ödemedim siz bence plastik cerrahi ye gidin. Bi muayene etsin saçımın içindende et beni ve yağ bezesi vardı ben ücretsiz aldırdım geçmiş olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X